Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  roko 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 81 ukupno)

Baby alarm

• Danica07
    Član
    Danica07

Da li neka od vas ima iskustva sa baby alarmom? Kod nas je raspored u stanu takav da ce nam alarm biti bas potreban. Ja sam do sada vidjala Giordany koji kosta oko 3.000 din i Chicco koji kosta preko 6.000, a postoji i njihov dvosmerni koji kosta oko 10.000 din. Ako neka od vas ima iskustvo sa baby alarmom neka se javi. Hvala unapred 🙂

Maki
    Član
    Maki

Ja imam beby alarm, ne znam tačno koja je tačno marka ali znam da nije chicco, koštao je oko 5000 din pre tri godine kad smo ga kupili. Meni je odličan, registruje svaki šum, svaki pokret bebe stvarno sam prezadovoljna, čak ga po nekad iznesemo napolje i ima dobar domet.

Danica07
    Član
    Danica07

Hvala Maki 🙂

racic
    Član
    racic

Mi imamo Giordani, ja sam licno zadovoljna i ne mogu bez njega, bas mi je potreban. Posto zivimo u kuci super mi je dok beba spava ja sidjem u dvoriste ili na drugi sparat. Cini mi se da mu je domet oko 50m. Mislim da ti dvosmerni nije potreban jer svejedno moras da odes do bebe kad zaplace, a nece ti trebati vise od jednog minuta. :caos:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Ja imam chicco alarm, koristimo ga vec 4 i po godine i super radi, jednosmeran je i mislim da je to bolje od dvosmernog jer ne postoji mogucnost da slucajno probudite bebu

Hanan
    Član
    Hanan

I ja ima jednosmijeran baby alarm i prava je stvar..mogu na miru da izađam vani a da znam stase dešava, cuejm svaki sum.Mislim da moj ide na daljinu 300 metara, ali nisam nikad isprobala, dovoljno mi je u dvorištu da ga koristim.

Standzi
    Član
    Standzi

i ja sam imala za Marka,taj jednosmerni,nije neka marka,ali je jako dobar! secam se da smo imali komsije ovde u zgradi,odmah stan do stana,isli smo kod njih uvece da sedimo,Marko je spavao u svom krevecu u stanu,i ja sam babyphone nosila sa sobom,cula sam kad bi rukicu pomerio,odmah se upali crveno svetlo i cuje se shustanje ,Lepo sam otisla da proverim jel sve ok,i vratila se,imao je dobar domet.
    To je prava stvar,nosila sam ga sa sobom i kad bi se tusirala da cujem svaki njegov pokret..Sad to vise ne koristim,Marko je velik,ali sam ga sacuvala za drugo dete.

racic
    Član
    racic

Zaboravila sam samo da kazem, neko u komsiluku ima izgleda isti kao moj, pa mi hvatamo njihov kanal, cujem ih kao da su kod mene u kuci, i to me jedino uzasava, ali sreca ima dva kanala pa promenim. Sreca sto nema veci domet-poludela bih :kreten: 😆 😆 😆

MissGak
    Član
    MissGak

I mi imamo jednosmerni Fisher Price,a mogu vam reci da su vam jako skupi ti alarmi tu….:neznam:
    Cini mi se da za dvosmernim nema potrebe,moze to da bude zbunjujuce za bebu :neznam: Postoje cak i baby monitori tako da mozete uz pomoc kamerice i da vidite svoju bebu i svaki njen pokret…mozda je to vec luksuz,a mozda i ne tako ne morate na svaki sum da skacete i trcite u sobu,vec vidite da se samo meskolji 🙂

gorana
    Član
    gorana

Vidis koliko su i ovi skupi,a mogu da mislim ti sa kamericom ako ih uopste ima ovde u Srbiji!!!
    Nama nije bio potreban alarm ali sada planiram da kupim za poklon,pa su mi ove informacije bas dobro dosle.
    Nisam znala da postoje ti dvosmerni-jednosmerni!
    Ove sto sam ja gledala kostaju oko 4.000 i vise!Prilicno je skupo!

MACKA
    Član
    MACKA

Kupila sam Fisher Price i mislim da nisam zgresila jer nije isproban.Videcemo u septembru.

Masha&Tasha

Macko, i ja imam Fisher Price,nisam imala ni prilike da biram jer je mm otisao i sam to kupio,uzeo je jednosmerni i pokazao se jako dobar. Nije mi ni trebao dvosmerni, drzim ga uvek na najjacem i cujem i kad se meskolji i lagano budi i to je znak da za 1-2min moram da sam na spratu jer ce se probuditi i krenuti u akciju trazenja poznatog lika,mleka i td. S druge strane da je dvosmeran ne bi mogla da lupam serpama i loncima i da radim nemsetano po kuci jer ona ume da se probudi i od koracanja po sobi. I mislim da su vam ti alarmi stvarno skupi u srbiji, krajnji bezobrazluk da to kosta toliko, bas je precenjeno, no sta se mora nije tesko

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ja nemam bebi alarm i nije mi potreban jer zivimo u stanu,kad on spava ili sam u dnevnom boravku ili na terasi vrata od sobe su otvorena,mada on je navikao da spava uz muziku,kad ja lupam po kuhinji.Da imam kucu i dvoriste odmah bih kupila jer smatram da je jako korisna stvar,ovako u stanu mi nije potreban.I ovde ima razne marke i jevtinijih i skupljih,ali u Srbiji je sve skupo uverila sam se skoro,male plate,visoke cene. :batina: :batina: :batina: :batina:

Jecca
    Član
    Jecca

Izvinite , to nije bebi alarm, vec bebi fon….
    Nije losa ideja , jako prakticna spravica, nisam jos kupila ali mislim da hocu. I mi zivimo u stanu, i nema neke preke potrebe , ali sta znam, zamisljam situaciju da cu pozeleti da se tusiram dok beba spava pa je necu cuti u tih pet minuta…. Ovde ima velika ponuda zaista, kako u ceni tako i u vrsti… Neki put ne znaci da je velika cena garant dobrom kvalitetu.

MissGak
    Član
    MissGak

Svaki deo sveta ga cini mi se drugacije zove…ovde je baby monitor…ali najvaznije je da se mi razumemo!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.