Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Neplodnost i Pokušaji Kako izgleda kada zena dobije ciklus a trudna je?

Ova tema sadrži 9 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  maza 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)

Kako izgleda kada zena dobije ciklus a trudna je?

• Jelena Dj
    Član
    Jelena Dj

Dobar dan svima.
    Ja sam Jelena i interesuje me da li je neko od vas imao iskustvo sa trudnocom koja na samom pocetku ne iskljuci prvi ciklus nakon zaceca? Meni se desava nesto totalno neuobicajno sobzirom da mi je svaki ciklus vrlo uredan, pa i ovaj poslednji (tacan ko sat) ..ali nesto ne bas intenzitetom kojim sam navikla..? Pa razmisljam naglas i eto pitam.. 🙂
    Hvala unaped 🙂

macaraca
    Član
    macaraca

ja sam imala jednu laznu menstruaciju,koja je bila normalna,tj malo slabije krvarenje…bila sam jaaaakooo umorna i upocetku me je bole donji stomak

vele
    Član
    vele

slabo krvarenje, trajalo dva dana, u vreme ocekivane menstruacije. posle sam uradila test i bio je pozitivan.

kika
    Član
    kika

IZGLEDA SVETLIJE, NIJE OBILNO, TRAJE KRACE , SAMO PAR DANA, I ODJEDNOM PRESTAJE, NEMA ONOG POSTEPENO.

S TIM, DA JE MOJA DRUGARICA IMALA DVE MENSTRUACIJE NAJNORMALNIJE PREKO PLODA, I OTPLAKALA IH JE ZESTOKO JER JE BAS ZELELA BEBU , I TRECA JOJ JE BILA OVAKO SLABIJA, ONA ODE NA PREGLED BRZE BOLJE PONADALA SE, JER SE OSECALA CUDNO, A DR JOJ KAZE O PA VI STE CETVRTI MESEC….

TAJ CETVRTI MESEC , SADA JE SLAVKO I IDE U PRVI RAZRED.

Maja Neca
    Član
    Maja Neca

kika – 22/10/2009 09:38

TAJ CETVRTI MESEC , SADA JE SLAVKO I IDE U PRVI RAZRED.

;] ;] ;] ;] ;] ;]

Bomi
    Član
    Bomi

Ćerka od moje koleginice je imala tri najnormalnija ciklusa. Otišla kod lekara jer je imala sve vreme temperaturu 37C, on je pošalje kod ginekologa….kad ona trudna 4. mesec. Tako da je moguće i to, mada mislim da je jako retko.

sosica82
    Član
    sosica82

Zdravo svima! E ovako…Uvek sam imala redovan ciklus,ali ovaj mesec mi je kasnilo 4 dana.Radimo na tome,da dobijemo bebu,nekih mesec dana.Zanima me da li to moze da ukaze na trudnocu,i koliko dana posle ciklusa mogu da uradim test.Hvala!

bebac bucko

veliki pozdrav svima, nova sam na forumu i zanima me jedna stvar. naime M sam trebala dobiti u subotu 30,10 medutim primjetila sam samo par smedih kapljica. 31, 1, 2, veoma malo krvi. inace su mi M redovne i obilne sa jakim bolovima, ovaj mjesec skroz suprotno, slabo i ne boli. grudi su mi malo osjetljive, ali nije prestrasno, stalno idem piskit i to me izludi, vrtoglavice, mucnine nemam, uzasno mi se spava i stalno sam umorna. a da stomak mi je ogroman, na poslu me vec pitaju ima li nesto novo. ja se nadam da cete mi pomoci savjetima ili svojim iskustvima. ja sam u braku tri godine, tri godine se trudimo i nista. a ja bih uzasno voljela imat bebaca. 🙂

niks
    Član
    niks

Uradi test,a mi ti drzimo pesnice da si :trudnica:

maza
    Član
    maza

i sta se desava??

spoto i ja imam slicnu situaciju….
    nakon koliko vremena valja uraditi test??

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.