Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA U Iščekivanju Klub trudnica – trece tromesecje

Ova tema sadrži 2,482 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 11 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 2,483 ukupno)

Klub trudnica – trece tromesecje

• Manana
    Član
    Manana

Ej Vaki bas sam mislila na tebe ovih dana…dobro da si se javila ;] Da nije gvozdje u pitanju,mislim mozda si malokrvna pa ti se vrti,mada ne mora da znaci,pitaj dr sutra,pa nam javi.

Ja samo malo skoknula da vidim ima li novosti od Nene pa odoh da odspavam malo,bas sam :zevam: Sad ce malo Boris da spava pa taman i ja imm da ugrabimo da se odmorimo malo.

Ljubim vas pa se pisemo veceras!

мирка

Лили, ту су мартовке, него је изгледа свуда велико спремање, па немамо времена за куцкање….

Ја опет мало забушавам:oops: , али сад ћу да узмем да :glacanjevesa:

Од јутрос ме леђа боле у доњем делу, али од осталих симптома НЕМА НИШТА!

Brandza
    Član
    Brandza

Nema i dalje vesti od Nene? 🙁
    Nadam se da je sve ok

IVANA-NS
    Član
    IVANA-NS

caos svima… evo ja tek sad za komp sela..danas sam setkala,isla kod frizera,svi me zezaju,bas ce ti biti do frizure kad krenes u betaniju,a ja kao da budem lepa.. Sve se kao nesto sredjujem,jer znam da nastupaju dani kad cu biti kuci i u spavacici..

nosic
    Član
    nosic

I ja sam tu… jos nista od martovki?
    Neno ne nerviraj se, u sigurnim si rukama. Uskoro ces da grlis svoje zlato!!!

Lilly i ja sam sinoc prosla ko i ti! U 1:50 me je probudio bol u stomaku…ali ne ko ovaj sto imam vec mesec dana, nego krsta pomesana sa menstrualnim bolom…nisam mogla da se pomerim i imalo je interval na nekih 7-10 min….bas sma mislila da je to-to ali sam bila cvrsto resila da se ne poradjam jer mi je cica bila nesto kilava (povracala je,slinavila i imala malo T)…zaspala sam na silu i sve je posle proslo….jutros sam bila opet aktivna po radnjicama i imala sam utisak da mi je beba na samom izlazu ali eto jos sam tu! MM se buni sto se nisam danas porodila jer je njemu danas rodjendan!
    Juce sam bila kod cika doce, radila test na Streptokoke i sve je OK. Kaze da sam jos uvek 1 cm otvorena…nista novo. Ali juce mi je bio sav izgubljen i rasejan…prvo kontrakcije su picile 30-60 na CTG-u (te su me rasturale na porodjaju onako zestooooooko) a on kaze „Dobro nema kontrakcija“…a linija ide pravo i onda na nekih 7 min samo odskoci do oblaka…al ajde.
    I kaze „Dodjite za nedelju ipo dana…tamo negde pocetkom APRILA“ Rekoh „Alo…pocetak aprila je za 3 ipo nedelje a meni je termin 24. mart i jos ste rekli da cu ranije da se porodim 100%“…. i onda se izvinjavao i sad imam pregled 20. marta…mada ja mislim da necu to docekati. Jos 4 dana i dolazi mama…stiskam nogice !

мирка

Мене већ почињу да нервирају са питањима – кад ћеш? и још си кући?

И сви су као нестрпљиви ( а ја!?) и само ми уносе нервозу:hmm: :hmm: :hmm:

lillyblue
    Član
    lillyblue

ma i mene svi zivkaju i ispituju.
    Bas mi idu na nerv 😛

Beka
    Član
    Beka

Zenske moje, sta nam je sa Nenom, niko nista ne javlja ceo dan…. 🙁 ❓ A da li se meni cini ili nam se Idealno losa porodila, a da nas nije izvestila? Ili sam ja propustila njen post? 😕 Na njenom tikeru sam danas na nekoj temmi procitala da je Boris, cini mi se, 6 dana star. Idealno losa, javi seeeee…..ispravite me ako sam propustila….. 😆

rainbow
    Član
    rainbow

Idealno losa se porodilaaa "Posto je tema bebice u martu zakljucana evo samo da cam javim da sam se porodila 5 Marta.
    Rodila sam sina zove se Rastko tezak 3.640kg i dugacak 53cm javljam se cim se oporavim. " Cestitam sve najboljeeee :-* :-* :-*

skljonco
    Član
    skljonco

Neno draga drzi se.mislimo na tebe.
    Malom Rastku i njegovim roditeljima sve naj naj.
    Evo i mene jos se nisam porodila a vidim da nisu ni moje drugarice koje su mi blizu sa terminima( ivana ns,Liliyblue…).Mi u cetvrtak idemo kod doce pa cemo videti sta kaze.Ja simptoma nemam osim sto mi se stomak u odnosu na proslu nedelju bas spustio.Malo me hvata frka jer znam da ima jos samo 7 dana 🙁 i da svaki dan moze biti dan d.Sada mi se cini da bi mi bilo lakse da me strefilo ranije.Nisam pametna.Uvece kada legnem pocinjem da se tripujem e da li ce nocas i tako to.Inace ovih zadnjih dana nas nema jer smo u velikoj frci oko kredita za stan do 20 marta moramo i to da zavrsimo inace sve propada.Juce sam toliko poludela da sam mislila -gotovo porodih se.A onda smo mm i ja lepo seli i odlucili da oko stvari na koje ne mozemo dauticemo necemo da se nerviramo.I bice sta bude.Bitno je da se mi sada posvetimo bebanu i ovim lepim stvarcicama koje dolaze
    Inace jutros mi se porodila sestra od strica , samo sto je usla u 9 .super prosla rodila devojcicu 2.900 nije kaze osetila a i ona je prvorortka.Mene tek posle toga uhvatila frka .
    uglavnom ljubim ja vas sve mislite na mene iako me nema svaki dan tu jer ja nislim na sve vas.

ps mogla bi neka od vas koja je blizu sa terminom da mi ostavi na pp telefon cisto ako budem imala vesti da vam se javim.jos jednom pusa za sve i ako neka ide na zvezdaru vidimo se gore.

мирка

Значи ипак има нових бебиронаца!!!!!

Честитамо, Идеално лоша:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

IVANA-NS
    Član
    IVANA-NS

i mene bas nerviraju sa pitanjima,kad ces,pa ti si jos tu,ajde vise..ko da ja sama necu da se porodim sto pre.. neshvataju ljudi oko nas..

nosic
    Član
    nosic

Idealno losa cestitam na bebironu i da je ziv i zdrav 1000 godina!
    Ja sam se sredila, i sad uzivam uz komp..od cetvrtka ili petka nisam ko covek sela….meni samo prognoziraju „sad ces ti svaki cas…evo samo sto nisi…jao jadna ti koliki ti je stomak…itd“

IVANA-NS
    Član
    IVANA-NS

sad nosic da odmaras..i cekas mamu da dodje..

Beka
    Član
    Beka

Čestitam Idealno loša!!! :bravo: :bravo: :bravo: Pa znam da sam negde pročitala na tikeru! Samo sam malo promašila ime, izvinjavam se malom bebironu! :-*

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 2,483 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.