Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Kućne Majstorije Koji prasak i omeksivac za ves koristite

Ova tema sadrži 228 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tihi_mare 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 226 članka - 226 do 229 (od 229 ukupno)

Koji prasak i omeksivac za ves koristite

• sarica1983

I ja sam kad mi se Ogi rodio koristila teo bebe jedno dva meseca i posle toga ga nije više bilo u prodaji! Pre nedelju dana sam videla da ga opet ima u aksi, ali ja već mesecima koristium duel dan i noć jel sam oduševljena mirisom i prosto mi je krivo što nema i omekšivač istog mirisa!

Angel
    Član
    Angel

Nedavno sam htela da se onesvestim kada mi je sef usao u kancelariju! Naime niko sem mene nije osetio taj divni miris ali ja se umalo ne izvrnuh kao bubasvaba koliko me je opustio. Ispade da nije parfem u pitanju nego omeksivac i ni manje ni vise nego Lenor. U pitanju je novi zlatni Lenor Parfumelle Magnifique.
    Istog dana sam ga kupila i samo zbog njega i intenziteta tog mirisa odmah provalila da zaustavim masinu kada ga uzme i da ostavim da ves stoji u njemu 15-20min. I naravno mirise fenomenalno danima :p 😆 .
    Toplo ga preporucujem!

Micka&Nidza

Sad sam kupila Merix bela ruza i zuti Silan i super je kombinacija… stvari mi prelepo mirisu… angel probacu taj zlatni Lenor….

tihi_mare
    Član
    tihi_mare

Nedavno sam kupio Lavax prašak za veš. Čuo sam od prijatelja da je dobar pa reko, da probamo. Kupio sam ga na akciji u paketu sa Lavello omekšivačem. Moram da priznam da je omekšivač jako lepog mirisa. Videćemo kako će se prašak pokazati

Gledanje 226 članka - 226 do 229 (od 229 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.