Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Trudnoća Koliko ste kg dobili u trudnoci?

Ova tema sadrži 2,173 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 5 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 316 članaka - 316 do 330 (od 2,174 ukupno)

Koliko ste kg dobili u trudnoci?

• Marija IS
    Član
    Marija IS

I eto, bijah ja kod dr. Kad sam stala na vagu, :sok: : 14 kg viška!!! A s obzirom da ja danas ulazim u 8 mjesec, nadam se da do kraja neću dobiti više od 5 kg (šmrc). Pitam se samo, kako to kasnije skinuti??? :kreten: :uzid:

La_mamma
    Član
    La_mamma

Ja se nisam puno ugojila do sada , sve mi je u stomaku cini mi se . Punih 8 kg. Kad bih do kraja, jos ova dva mjeseca dobila jos 4-5 bilo bi idealno 🙂
    Mada sam ostala sa 67-68 kg u drugom stanju , a sada imam 75-76.

unicorn
    Član
    unicorn

Evo ja sam u 14.sedmici i do sada sam dobila samo 1kg. Istina, imam osjećaj da sam malo mršavija u nogama i rukama a stomak mi je već vidljiv, tako da bebica vjerovatno crpi zalihe iz drugih dijelova tijela. A kilogrami neće na mene jer svaki dan povraćam… Valjda će uskoro biti bolje… Vidim neke od nas se žale kako su se ugojile, a meni žao što nisam… :neznam:

Lilypie Expecting a baby Ticker

Beca
    Član
    Beca

Evo ja sam u 35 nedelji dobila za sada 13-14 kg.Imala sam neki mali zastoj u kilazi, ali opet ide lagano gore.
    Za sada sam zadovoljna, stomak mi je ogroman i nigde vise nisam dobila.

Ivanela
    Član
    Ivanela

Evo ja udjoh u osmi mesec i juce stadoh na vagu…..20 kg viska.Samo gledam sta ce biti do kraja.

manea
    Član
    manea

U 31.nedelji tacno 10kg! 😥

Iki
    Član
    Iki

dobila sam ukupno 17-18kg do kraja trudnoce. sada imam jos uvek nekih 5-6kg viska

Andjela.26

Ja sam za sada dobila samo 3 kg 😯
    Nije da se bunim ali ne znam koliko je to normalno 🙄
    A ne kontrolisem se kada je klopa u pitanju :hmm:

milenica
    Član
    milenica

Odlucila sam da se ipak oslonim na tu digitalnu vagu kod dr jer pretpostavljam da mora biti tacna…uostalom pokazuje 2 kg manje nego na mojoj vagi pa me to ohrabruje…bolje zvuci kada sam 2 kg u prednosti zar ne? :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Dakle imam za sada ta 2 kg vise…

andjelam
    Član
    andjelam

milenice gde si kupila digitalnu vagu i koliko si je platila tacnije posto videm da zivis u kragujevcu a ja u bg reci mi makar koliko si je platila a ako neko zna gde ima da se kupi digitalna vaga u bg nek mi javi ;]

milenica
    Član
    milenica

Andjelam ja nemam digitalnu vagu vec moj doktor u ordinaciji a moja je obicna sa skalom…ne znam zaista koja moze biti cena digitalne vage ali verujem da je ima u prodaji u svim prodavnicama tehnike…Pozdrav!!! ;] ;]

Mako
    Član
    Mako

Анђела виђала сам их у Меркуру, Темпу, мада вероватно их има у продавницама технике свуда по граду. Цену нисам гледала и баш сам се питала шта ће људима вага само се оптерећују, кад оно сад и мени би добро дошла. 😉

jasminakg
    Član
    jasminakg

Ja sam se do sada ugojila 8 kg,i mislim da je to dosta za 25 nedelja 🙁 ………….Kupila sam obicnu digitalnu vagu i platila je 1200 dinara , i poklapa se sa dig vagom kod doktorke….. :caos: :caos:

FARAH
    Član
    FARAH

Za sad sam se udebljala 10 kg ( 31 sedmica trudnoće).

Beca
    Član
    Beca

Ja sam na + 15kg na pocetku devetog meseca…

Gledanje 316 članaka - 316 do 330 (od 2,174 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.