Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Zdravlje Upala brahijalnog nerva u ruci

Ova tema sadrži 0 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  unicorn 9 godine ranije.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Upala brahijalnog nerva u ruci

• unicorn
    Član
    unicorn

Ne znam da li je neko imao isti iskustvo sa upalom brahijalnog nerva, ali bi mi jako pomoglo kada bi mi neko javio koliko se dugo morao boriti s time.
    Ja sam već primala inekcije (Voltaren i OHB12), plus što mi je neurolog dao uz to sve i da pijem Lexilium od 1,5 mg 2x dnevno, ali sam na njima bila kao zombi, pa sam ih izbacila, jer se ne mogu adekvatno brinuti za svoje dijete, samo mi se spava… Neko mi je rekao da se može uraditi i blokada nerva, ali da bol bude nepodnošljiva nekih 3-4 dana… Sutra opet idem na kontrolu, jer mi predstavlja veliki prblem, Mii su krenuli zubići pa je nosam više nego inače, a inače je nosim u ruci koja je pod upalom. Uzimam po portebi Ibuprofen 400, ali sam od njega još na to sve zaradila i bolove u želucu, iako jedem prije svake tablete, na kraju ću još fasovati i gastritis…

Bilo bi mi jako drago da se javi još neko ko je imao isti problem.

Pozzzz!

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.