Ova tema sadrži 176 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 5 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 177 ukupno)

Video snimak porodjaja

• MajaN
    Član
    MajaN

Hel slicica je prelepa!

Nikita
    Član
    Nikita

Jako lepa slicica :andjeo:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Neverovatno, zar ne! :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Standzi
    Član
    Standzi

http://www.youtube.com/watch?v=duPxBXN4qMg

Pogledajte ovo obavezno!

mima80
    Član
    mima80

Pogledala sam snimak, sokirana sam, plakala sam kao budala. Toliko mi je prelepo, snazno i strasno u isto vreme. Ne znam sta bih rekla, potpuno sam se izgubila…Nista snaznije nisam videla u zivotu, cini mi se. Uh…

pirgo7
    Član
    pirgo7

i ja pogledah snima. Bas sam pod utiskom.Nisam preplasena, nekako uzbudjena, ma ne umijem opisati. …
    Nesto me i ne brine hocu li moci i kako cu..Sto bi rekle babice iz Narodnog fronta kad smiruju zene za stolomkoje zapomazu da ne mogu: Ajde, bre, ni jedna nije izasla odavde a da se nije porodila, i ti ces

mrcka
    Član
    mrcka

To sto je babica kazala ima smisla……… Ne znam sta da vam kazem ……… Nisam uplasena….. Valjda se ovo zove stanje soka…….. Bilo je brzo i kamo srece da svima bude tako…….. Zene moje samo hrabro

Ivanela
    Član
    Ivanela

pogledala sam ovaj snimak prvi put u trudnoci, ali pola zmureci kroz prste, jer sam se plasila. sad sam ga odgledala dva puta pazljivo, naravno rasplakalo me je i naravno setila sam se svog porodjaja, koji bih volela da je neko snimao…meni je to u isto vreme i strasno i velicanstveno.

ovde je neko pitao da li vise bole kontrakcije ili sam izlazak bebe. svaki porodjaj je u necemu specifican i prica za sebe, tako da su meni kontrakcije bile macji kasalj spram epiziotomije i trenutka kad je bebac izlazio.

Natasa
    Član
    Natasa

brrrrrrrrrrrrrrrr

beby*8
    Član
    beby*8

uf da znate da sam se malo uplasila, ali ne za sebe vec za bebicu… 😆

Mandarina
    Član
    Mandarina

Slike sam pogledala i procitala sam tekst, ali nisam smela da pogledam porodjaj…..Necu jos da razmisljam o tome. Treba samo da mislimo pozitivno!;]

Ali, svakako Majo hvala na podeljenom iskustvu!

jelenahana

Sve je tako lepo, kao u bajci, dobijes napone, bolne kontrakcije i eto ti bebe.
    ali ja sam prvorotkinja i ne doziv ljavam to tako, ima razlicitih iskustva, razlicitih organizma, i beba i ne zelim o tome da razmisljam sad, mislim da je rano i osecam da cu uciniti sve sto je u mojoj moci da ne panicim i izdrzim zbog andjelcica, ali sam sigurna da sve zavisi od „Boga i da jedino on moze da sve nas buduce mame opravi.
    Hvala na podeljenom iskustvuu i nek su ti ziva, zdrava i napredna deca.

Leonilla
    Član
    Leonilla

..

bonika
    Član
    bonika

Ja sam se pre osam meseci porodila, prirodno. Pre porođaja pogledala sam nekoliko snimaka i baš se uplašila! Moj porođaj bio je fantastičan, valjda zbog dugog išćekivanja nisam ni osetila bolove toliko jake da bih morala da se „derindžam“! Zaista, nemojte se toliko plašiti, nije baš tako bolno, kontrakcije su meni bile kao predmenstrualni bolovi, a napon kao nagon za nuždu! Sve se završilo za neka tri sata! Preporučila bih knjigu Klub debelih žena, nasmejaće i pripremiti vas za porođaj, meni je pomogla! Pozdrav i srećno

bonika
    Član
    bonika

Ja sam se pre osam meseci porodila, prirodno. Pre porođaja pogledala sam nekoliko snimaka i baš se uplašila! Moj porođaj bio je fantastičan, valjda zbog dugog išćekivanja nisam ni osetila bolove toliko jake da bih morala da se „derindžam“! Zaista, nemojte se toliko plašiti, nije baš tako bolno, kontrakcije su meni bile kao predmenstrualni bolovi, a napon kao nagon za nuždu! Sve se završilo za neka tri sata! Preporučila bih knjigu Klub debelih žena, nasmejaće i pripremiti vas za porođaj, meni je pomogla! Pozdrav i srećno

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 177 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.