Ova tema sadrži 137 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 138 ukupno)

A komsije?

• madrag
    Član
    madrag

dan posle vencanja vracam se svojoj novoj kuci kad me presretne zena i poce hvaliti kako sam bila lepa itd…
    a ja naivno: a gde ste vi bili (u opstini ili crkvi) nisam vas videla…

kaze nisam bila videla sam te kad ste se vratili!!!!!!! 😯
    mm i ja smo se usunjali u tisini u kucu, sami samcati u ponoc i kad smo izlazili iz kola ona je videla i mene i haljinu ???

napominjem da je povorka krenula od moje kuce pa kasnije pravo u restoran – u ovu kucu niko od gostiju nije ni dolazio.

znaci ona je (preko puta), cula da je svadba taj dan i ceo dan cekala da vidi mladu kad stigne…
    🙄 🙄 🙄

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e to je stvarno ne znam sto to mrzim i sto mi to ide na zivce,streljala bih abronose i alapace uzas,mislim bas nemam preca posla nego da visim ceo dan na prozoru ili terasi da bih videla nesto i posle rastrubila po celoj ulici takve bih ja :batina: :batinepoguzi:

Standzi
    Član
    Standzi

zato sam ja pobegla u Nemacku :ruganje:
    ali dok sam bila u Srbiji ,ma uzas! znali su kad stizem iz centra,kad idem,ko mi dolazi,ko odlazi,koliko su se zadrzali kod mene….sta sam obukla,sta nisam,ma ..

Sneki
    Član
    Sneki

:strikam: :strikam: :strikam: , :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim:

Irssa
    Član
    Irssa

mm ih zove SNAJPER BABE, sve vide, sve cuju, sve znaju i samo ogovaraju

…danijela…

bas svasta…al sta ces dokona zena :strikam:

kalet
    Član
    kalet

Mislim da zaludnih ima u svakom komsiluku, samo sto ti jos u tanjir ne zavire, uzas.

MissGak
    Član
    MissGak

Zato su ovi Ameri po tom pitanju bogovi!!Uvek nasmejani ti se jave a sta ces ti da radis to je tvoja stvar,sto se njih tice mozes u gacama da setas ispred kuce,oni ce te pogledati i nista vise!!!Ljudi gledaju sebe i svoj zivot,tudji ih ne interesuje.To je bar tako sto se tice mog komsiluka…a onda kada su u pitanju nasi ljudi ovde,e to je tek za svaku pohvalu jer ona ne zivi u tvojoj ulici,cak ne zivi u tvom kraju,a zna kada si dosla kuci…e to je vec nesto…UZAS!!SmileyCentral.com

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Već sam vam bila javila da sam se preselila, e pa ovako. U ovoj kući su prošle godine živjele 2 neudate žene i puno su radile pa ih nije često bilo kod kuće. Vlasnici žive u kući preko puta (udaljena nekih 100m) pa je ta „gazdarica“ znala ulazit njima u kuću kad ih nije bilo da im otvori prozore, opere suđe ako one nisu stige, pospremi po kući i sl. stvari. 😯 Ja lično nebi mogla podnijeti da mi neko hoda po kući i zaviruje gdje ne treba. Kaže da nam je dala sve ključeve, e pa vidjet ćemo. Hoće li, ili neće nastaviti po starom. Ptanje je sad.

Standzi
    Član
    Standzi

ju boze 😯 ali ok je ako su te dve zene dale dobrovoljno kljuceve jer ne mogu same da stignu obaviti kucne poslove ,onda je to druga prica,ali ako je sama ulazila bez njihovog odobrenja to je uzas 😯

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

One joj nisu dale kjučeve nego je ona zadržala jedan primjerak sebi pa je ulazila i bez najave i bilo kakvog pitanja. a nečeš vjerovati jutros me zove MM i pita jesam li ja ugasila svjetlo ispred ulaznih vrata. Naravno da nisam. (još uvjek spavamo kod sveki jer u kući nije bilo vode-radilo se grijanje)
    Najvjerovatnije – ma 100% da je ona ušla i ugasila svjetlo jer sam ga ja ostavila sinoć kad sam završila sa slaganjem odjeće u ormare. Uhhh i već mi kosa narasla na glavi. Naspram nje moja je sveki :andjeo: a ona je prava :vestica: .

kalet
    Član
    kalet

Sandra, to je stvarno odvratno. Vi morate sa njom porazgovarati o tome, sve to da regulisete dok se definitivno ne preselite. Pa, to je zavirivanje u tvoj licni zivot. Ko joj daje za pravo da ona ulazi i ona organizuje kako i kada i sta treba uraditi u kuci? Mislim, ja stvarno ne bi mogla to podneti, ne znam.

Standzi
    Član
    Standzi

ne mogu da verujem Sandra 😯 :batina: :buljavko:
    ta zena je bolesna,ma nije normalna!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bolesno i plitkoumno,bolje to resite na pocetku da ne bude posle i da vam stvari iz stana iznosi :vestica:

Hanan
    Član
    Hanan

Moj ti je savjet promijeni bravu, i imaš samo svoje ključeve…mislim da te to ništa ne košta, naspram zavirivanja u privatnost…ja bi poludila

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 138 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.