Ova tema sadrži 137 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 138 ukupno)

A komsije?

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

najbolje je kao sto ti je Hanan napisala promeni bravu i mirno spavaj i neces se secati gde god da odes da li ti neko pretura po kuci :galamdzija:

MissGak
    Član
    MissGak

Strasno je kakvih sve ljudi ima i sta sve sebi daju za pravo!!!ja to prosto ne bih mogla da trpim,uvek sam bila osetljiva na temu privatnosti!Kad neko moze biti tako drzak,onda mozes i ti biti isto tako i otvoreno reci da to neces da trpis i gotovo!
    SmileyCentral.comSmileyCentral.com

krisstina
    Član
    krisstina

Svuda ima takvih baba.
    Sve vide,sve cuju,sve znaju!
    I ja naravno imam takvih!Prva do mene ima najbolji polozaj stana za njuskanje u zgradi.
    Terasa i prozori joj gledaju na ulaz,spijunka pregledna…ma sve zna,a svi koji udju u zgradu moraju da prodju pored njenih vrata!
    Ako neko stane,sretne se usput u zgradi,u stanju je da bez blama otvori vrata.
    Koliko li je puta samo dosla da vidi sta radimo,bas kada cuje da nam je neko dosao.
    Sve takve vide,a kada su nam iz auta uzeli kasetofon,niko naravno nije ni video ni cuo!
    😈

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

strasno strasno moje komsije francuzi su zakon mozes i go da ides njega bas briga 😯

Irssa
    Član
    Irssa

moje kamsinice su jako brizne, ako me nema do 13h da izadjem na terasu ili odem u prodavnicu one dodju na vrata da pitaju sta radim

madrag
    Član
    madrag

ma reci joj da to tako ne moze…ako ne milom onda menjaj bravu…ja i mm smo vec koliko puta menjali na kuci…cim pogubimo kljuceve…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

menjane brave je jedino resenje ja bih poludela da mi ona dolazi da mi pere sudove i sredjuje stan, bez mog odobrenja na sta to lici pa to nije lepo i kulturno obavezno promeni bravu 😡

madrag
    Član
    madrag

moje su komsije veoma zainteresivane za moj zivot.
    vise me niko ne pita ono standardno…kako se zove beba…

presrecu me NEPOZNATE zene i pitaju : zar strahinja vec ima sest meseci?!

one broje mom detetu, bolje znaju nego ja. 🙄 🙄 🙄 ja ljudima ne pamtim ni imena koliko me ne zanimaju 8) 8) 8)

Maki
    Član
    Maki

I ja bi promenila bravu da sam na tvom mestu, ja ne bi mogla da podnesem da mi neko pretura po kući i mojim stvarima.
    I kod mene je komšiluk nenormalan, u mojoj zgradi od 15 stanova, niko ni sa kim ne razgovara, ja više ne obraćam pažnju na njih, sva sreća pa je meni ulaz samo za dva stana tako da se sa dve devojke koje žive pored mog stana super slažem, i Marta ne izlazi od njih.

Sneki
    Član
    Sneki

Komsije :doomed: ?

madrag
    Član
    madrag

zamisli sta ja nisam ni rpimecivala koliko vec ovde zivim…???
    kod nas nema kontejnera nego svako jednom nedeljno izbaci svoje smece na ulicu pa djubretari kupe…svaka kuca ispred ima travnje i trotoar…
    komsije do nas svoje djubre stavljaju na nas travnjek a njihoiv mora biti djubre free!!!!!!!?
    navikli su tako godinama jer niko u ovoj kuci nije ziveo pa ima tako bilo cistije…

ali sad stvarno ne postoji nikakav razlog da oni stavljeju njihove kante pod prozor moje dnevne sobe!!!!!!

ma retardi totalni!!!!!!

kad mi presedne napusicu ovu babu do nas…kakva je to kultura

Sneki
    Član
    Sneki

He he he, nisje to nista, ja sam videla da djubre stavljaju u lift ili ispred tudjih vrata, pa kome smeta nek skloni 😕 – to su oni vredniji, a ima i gore, kada bacaju pune kese smeca sa visokih spratova kroz prozor :buljavko: , :neznam: .
    Jednom dok je Mila bila mala beba, setala sam sa jos jednom mamom i njoj upadne upaljeni pikavac od cigarete u kolica :kadtedovatim:

madrag
    Član
    madrag

Sneki – 23/11/2006 12:24 PM
    upadne upaljeni pikavac od cigarete u kolica :kadtedovatim:

NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!
    ne razumem da je nekome lakse da baca kese sa smecem kroz prozor a kad krene napolje opet pored tih kesa prolazi

mislim stvarno ne razumem…..kako njihovi mozgovi rade…ko ih je to naucio…pogotovo u zgradama sa koliko porodica….

Sneki
    Član
    Sneki

:neznam: . Izgleda da ovde kod nas za sve takve stvari treba da se placaju basnoslovne kazne, pa bi se valjda onda naucili 🙄

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e ovde toga nema :anene: meni svekar pricao ,posto ovde na ulicama u svako godisnje doba ima na ulicama posadjeno svece i zaista je lepo,i jedna njegova koleginica sa posla kad su izlazili i kako je bila rakrsnica i na sred raskrsnice veliki krug u krugu posadjeno svece i zena se rastrcala i otisla da otkine svet ili pelcer nemam pojma,i kako na samoj kapiji od fabrike gde radi visoko postavljena kamera koja snima ceo krug i ko ulazi u fabriku i oni nju videli,sutra dan kad je dosla na posao cekao je nju otkaz zato sto je otkinula cvet sa ulice,posto je ovde to zakonom zabranjeno,svekrva mi pricala da kod nje na poslu jedna zena usla u kancelariju kod neke druge zene i otkinula pelcer iz saksije, i ova druga sto je to njeno svece posumnjala je u nju cak je i posle pokazala da je ona otkinula pelcer i ova druga izgubi posao,a kamoli da se tako baca smece mislim to je uzasno :batinepoguzi:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 138 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.