Ova tema sadrži 137 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 138 ukupno)

A komsije?

• Sneki
    Član
    Sneki

O tome ja pricam. Za sve mora debelo da se plati pa bi bilo reda.

sakicar
    Član
    sakicar

Kod nas toga uskoro nece biti 😯 . Jako tesko nas je uvesti u red. :srbenda:
    Inace, ja imam super komsiluk. Na spratu sve studentice. Moj mm jedino musko. :HAG:

dr Avluela

Ljudi ovde je Balkan! :doomed: :kadtedovatim: :upomoc: :blabla: :batinepoguzi: :vestica: :neznam:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Uf komšije :vestica: Zbog njih bih pravila kuću i to negde gde mi je prvi komšija na nekih 100 m minimum :andjeo:

Komšiluk nam je :batina: Bacaju mi pikavce na terasu, otvaraju ulazna vrata pa mi duva promaja ispod vrata, neki su tako drski, bezobrazni, već par meseci smišljam pakost kako jednom kretenu da dolijam :vestica:

Mislila sam da mu u sanduče sipam med :ruganje:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

asto med bolje lepak za miseve da mu sipas,a med mozes ti da jedes :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ma ima malo dete pa zbog toga, ako mali otvori sanduče, ovako je sigurno 😆

Ma ja to samo pravim plan jer mi ide na živac, uffff… ali malo mi treba 👿

celo leto njegova klima kaplje po mojoj terasi, uništi mi novu tendu 👿

Standzi
    Član
    Standzi

evo mi bas trenutno ludimo ja i mm :galamdzija: :galamdzija: iznad nas zive Turci :uzid: i toliko skacu da mislimo da ce svakog trenutka upasti kod nas u dnevnu 😯 imaju cetvoro male dece i plus im gosti dosli,deru se,smeju,vicu,skacu,i stariji i mladji :batina: pa to je da poludis,Marko mi se vec dva puta budio zbog te galame,a ne smes im nista reci,mm je pokusao pre godinu dana ,lepo im je rekao,“nemojte toliko lupati sve se cuje ….“ bas smireno i kulturno,a oni hteli da se tuku,pa znate kakvi su Turci svi zive zajedno,i braca i zene….Pa trojica njih krenuli na mm :buljavko: mm se samo okrenuo i rekao Ja sam ti lepo rekao,necu da se svadjam ,moze sve na kulturan nacin da se sredi! ali eto oni nisu hteli …..
    i sad nam jos namerno „skacu po glavi“
    evo mi sedimo i razmisljamo sledece godine da se iselimo odavde,svejedno nam treba veci stan,a ovo cemo ostaviti SiS da imaju gde da dodju i gde da budu prijavljeni zbog penzije …. :galamdzija:
    gadovi,ne mogu ocima da vidim Turke!!!!!!!!niko ih ne voli!!!!!!!

MissGak
    Član
    MissGak

:ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Mi smo imali komsije preko puta(u dve kuce) upravo te nacionalnosti…nisu nikad smogli kulture da nas pozdrave na ulici,no dobro,nije me to nikad ni vredjalo…a medju sobom 😯 ,ladno je zena od jednog od njih zvala policiju jer je macka od ove druge presla u njihovo dvoriste 😯 😯 😯 .Policajac dosao i smeje se covek…. 😯
    Kada se desio cuveni septembar 11-ti svi su bili u takvoj frci da su i medju sobom pricali engleski:ruganje:
    Sada tu zive neki crnci sa Haitija i bas su kulturni ljudi,jeste da im je engleski malo tezak za razumeti,ali su stvarno super…

Standzi
    Član
    Standzi

Ma Turke treba sve proterati i vratiti u njihovu Tursku!pa to sto je nekulturno! ma to je nemoguce!
    zene im ne znaju ni A nemackog! samo zdravo i dovidjenja! deru se kroz hodnik ko nenormalni! ma dodje mi da odem gore i svima podelim samarcine ,pa ti to ne mozes da zamislis kakve su to svinje!!!!
    kad pocnu pricati turski ,muka mi je
    deca im nevaspitana …ma uzas! eto toliko sam se razocarala,sad bar znamo kad se budemo selili sta hocemo a sta NE
    mi ove iznad nas zovemo narkomani :ruganje: ,nisu normalni,samo se deru,njare,krevelje na turskom naravno ….mi se zezali kao zvacemo ih narkomani,i ostade tako!

Sneki
    Član
    Sneki

:ruganje: , :batina: , :neznam: , :kreten: .

Gordana
    Član
    Gordana

Moje su komsije super. Hvala Bogu nemamo ni jednu tursku familiju u zgradi, ali zato gde god krenes naletis na njih i njihovu nekulturu. Stvarno znaju da preteraju… Inace kod nas u zgradi su vecinom nasi ljudi i svi lepo zivimo i slazemo se. Pomazemo jedni drugima i to je super. Eto nedavno smo svi zajedno kiselili kupus, u podrumu smrdi da povratis ali to nikome ne smeta jer svi vole da jedu sarmu! :blabla:

katarina
    Član
    katarina

komsije? :hmm: znamo se al se slabo vidjamo..plasim se samo da mi se sta u kuci desi pu pu niko nece znati njih ne vidjam i po 2-3 meseca samo kad izadju i udju u garazu…

kalet
    Član
    kalet

Komsinica koja zivi stan ispod mene je uradila jednu stvar koja joj potpuno odgovara. Izbacila zena sporet na terasu na koju nam izlazi trpezarija i kuva li kuva. Svaki dan imamo razlicite mirise po stanu, jer para od njenog rucka direktno ide meni kroz prozor. Covece, kako bi je rado ubila. Neki put nam se i odeca oseca na raznorazne ruckove, a ona ne sisa nikog, kuva i tacka.

Standzi
    Član
    Standzi

Gordana a u kom si gradu tacno???

Karli
    Član
    Karli

Posto sam se dosta seljakala nisam bas stekla neke komsijske odnose!Ali tamo gde sam odrasla imamo komsije sa kojima smo kao jedna kuca!Nikada,ali nikada nikome nije nista zasmetalo!Volim ih puno!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 138 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.