Ova tema sadrži 137 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 138 ukupno)

A komsije?

• Ella
    Član
    Ella

Ja se pomalo stidim mojih komsija.. Ovde u ovom stanu u FR sam skoro 4 god.. I cini mi se da me poznaju kao ona plava svedjanka koja je non stop :trudnica: :ruganje: Kaze mm, kotimo se ko’ kinezi (a njih imamo dosta u zgradi 😆 )

rozga
    Član
    rozga

Znam ja da ima slusalica ali je njemu izgleda ovako bolje…Ma ko da mi je svadba svaki dan, samo oni najtezi narodnjaci…katastrofa. I samo ne znam ko mu rece da lepo peva…znaci uzas. Ja sto ne znam da pevam mislim da bolje pevam od njega.

Kale79
    Član
    Kale79

JA tek sad videh ovo…. Ovde zivim od letos, kada sam krenula sa odrzavanjem trudnoce, i vratila se svojoj kuci u svoj grad, ali da vas ne zamaram… E ovako, sa komsijama se ne druzim, nisam ni dok sam zivela kod roditelja, ni u Beogradu…. Kulturno se javim i to je to. Imam ja svoje prijatelje… A i sa kim bi se druzila.
    -pored mene zivi porodica Vilotica, ne zna im se broj… Do sada znam da ih ima 5, ali… I imaju samo jedan kljuc od stana, a od zgrade nijedan, bas jedan od sinova me je pre neku noc probudio jer je pijan zvonio na pogresno dugme
    -iznad mene zivi stariji par sa razvedenim sinom. Deca svaki drugi vikend, a onda im se sve dozvoli, tako da dva vikenda mesecno nema spavanja, jer je to vristanje, skakanje…. Da ne pricam kako su se kupali na terasi…
    Ma necu dalje, samo da vidite zasto se ne druzim nisakim…

maslacak
    Član
    maslacak

Mi smo u stanu MM oko godinu i po dana, to je kao velika kuca sa zajednickim dvoristem. Ukupno 5 stanova sa nasim. Od toga 2 porodice imaju po 1 psa, koji se nikada ne setaju nigde osim u dvoristu – sto znaci da svoje potrebe obavljaju u dvoristu. Evo upravo danas sam naletela na g… velicine ljudskog. Kada dodje prolece moracu da intervenisem u vezi toga – dvoriste je prljavije od javnog parka. Da ne govorim o tome da samo jedna komsinica i ja cistimo dvoriste ostali nemaju vremena.

Jecca
    Član
    Jecca

Niko nema, vidim, normalne komsije! Ni mi! Na nasem spratu imaju jos stana, ne znam te ljude uopste , zapravo znam jednog cikicu koji je sam u prolazu tu, stalno smrdi na alkohol i stalno je prljav. Na spratu nize imaju neki dobri momci ne znam da l su braca ili pederi al su cool. Imamo Kineze , stalno se svadjaju, imamo jedan cudan par ona je dama, a on neki alkos, na prvom ne znam je l znam ikoga….? A da ima jedna Arapka i njen sin, oni su isto divni, jedino s njima pricam kad se sretnemo i sa ovom damom iz cudnog para. Na prizemlju uobrazeni invalidi koji me uvek prezrivo gledaju. Kao da su ubedjeni da ih svi sazaljevaju i cudno gledaju, jedva da izuste „dobar dan“. Cesto moj pozdrav ostane bez odpozdrava….

Hubba Bubba

Kod mene ko na divljem zapadu, niko s nikim, i tako je najbolje! bolje sam nego u losem drustvu.

Lavita
    Član
    Lavita

e pa ja imam samo jednu normalnu komsinicu i komsiju, imaju dvoje dece, ona je patronazna sestra i puno mi je pomogla, a i ja sam prema njoj super, pricuvam joj klince, kada odem kod njih oni me vuku u njihovu sobu da se igramo bas me vole, a vole i vanju i sada jovanu prosto obozavaju
    moja komsinica je idealna jer zna kako treba i sta treba
    rodjene smo na isti dan samo druge godine
    zato ja njoj kazem kroz salu e zbog toga te trpim ha ha
    ona ponekad ima jako puno obaveza jer je sada i glavna sestra jednog doma zdravlja pa ne dodje, sada dolazi non stop jer bebu je sredjivala i sve mi pomagala kupala je iako imam patronazne ona vise nije jer je napredovala, sve mi je cinila i sada i sa vanjom,
    i da se vratim na pricu ona mi se ne javi ili tako nesto a ja njoj iskreno kazem slavice nisi mi se javila sta je sa tobom itd sve sto mi smeta ja joj kazem bas smo iskrene jedna prema drugoj, 5 godina smo komsinice i nikada se nismo posvadjali
    e a u zgradi ima 15 stanova i niko ni sa kim ne razgovara i svi su doseljenici i ludi su ali stvarno
    jedan stan ludaca sama zivi samo se dere
    drugi stan dosao nov stanar kao iz strave i uzasa ne prica
    treci stan o boze koliko ih je ne znas ko je kome sta isto katastrofa prljavi puni macaka i dovode macke u zgradu
    cetvrti stan sin narkoman non stop se dere i trazi svima pare i nama i svima u zgradi, budala iskompleksirana pravi haos kada se napije ili nesto pusta muziku do daske
    peti stan svekrva gadja snaju tanjirima imaju i bolesnu decu ma jadna ta decica sta prezivljavaju, razvedeni su a zive zajedno, kao razvodim se od svekrve rekla tamo u sudu a ne od muza
    sesti stan sizofrenicar prica sam sa sobom i bije zenu non stop dere se stalno
    sedmi stan ispod nas zive decu oterali po inostranstvu boze koje budale stroge, ona nosi fotelju na drugi sprat a on joj govori ajde ajde ajde brze
    osmi stan gluvi covek upali vesti do daske cuje se na kilometar kada su milosevica uhapsili od nas ste mogli da cujete direktan prenos ma kad je umro moglo je novom sadu da se cuje
    deveti stan luda baba koja kuca svima stapom na vrata i govori ubice me cerka i zet i zove hitnu non stop
    deseti stan su ok ali je svekrva malo opicena pitala me pre neki dan kad si se porodila ja kazem pre mesec dana a kaze ona pa ne vidim te da ides na posao kazem ja pa necu ici godinu dana a ona kaze pa jel si dobila otkaz ha haha
    jedanaesti stan zovemo je zemljakinja zena koja ceka ispred vrata mojih ako cuje da se spremam sa detetom da je vodim u vrtic i kaze eeeeeeeeeeej gde si a sta si radila sad a sta to nosis a gde cete a jel idete vi kod tvojih a gde su ti svekar i svekrva a ja cutim cutim i na kraju sam pukla i kazem vas sve interesuje a ona kaze PA INTERESUJE ME HAHA I OPET PO STAROM
    e dvanaesti stan nikola jedan mali koji pusta muziku kao lud i svira gitaru i peva misli da je mik dzeger decko vristi dok peva
    i trinaesti stan covek koji cepa drva iznad moje glave he he, u stanu budala zovu ga bogomoljac
    naprica ja svasta
    ali tako je stvarno
    nemamo svetlo u zgradi jer doticna nije htela vise da ona placa i da skuplja pare pa otisla u distribuciju i rekla isecite nam struju o gospode boze a seljaci i nisu hteli da daju mesecno 35 dinara nego govorili nije 35 nego 34 dinara to je 15 dinara si zaradila ha ha
    prljava zgrada fuj fuj
    samo moj deo odrzavam ne pada mi na pamet da cistim sve stepenice gubavci

Danijela&Jovana

Mi smo se preselili u novembru, i za promenu od prethodne zgrade koja je imala 94 stana a od toga u 54 su ziveli studenti (provereno, rekao nam predsednik kucnog saveta!), u ovoj zgradi mi smo jedini par sa malim detetom. Cini mi se da na svakom spratu, a ima ih 9, zive samo penzioneri. TAko da smo sa svima na dobar dan, kako vam je pas, lep dan za setnju?! i tako….

Hubba Bubba

Mi zivimo u kuci pa mi se bar cini da je to olaksavajuca okolnost. Imamo prve komsije u snu se ne snile, jos kad je kuca pravljena mm je insistirao da se ostavi kapija do prvih komsija i ls jedne i s druge strane, ha ha, ne znam za cega ce, da nam se psi druze posto se mi ne podnosimo. Komsinica ispred nas izricito zabranjuje svojoj 27 -njoj cerki da dolazi kod nas i da se druzi s nama, da je finu ne pokvarimo…sta dalje da pricam, zaista ne postoji razlog za to!

Ines
    Član
    Ines

Kod nas je do rata bilo divno,znalo se sto rece jedna stara komsinica ko stanuje ovdje,a sad,kao i svugdje,docepao se svako para,pa pokupovali stanove na dobrim lokacijama,ali donijeli pecinske obicaje zivljenja,pa ih nemoguce prevaspitati…..

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

mi zivimo u manjoj zgradi i svi se medjusobno poznajemo! nazalost i kod mene komsije izad nevidjene …..

bacaju mi sve i svasta na terasu,polivaju mi cvece svacim,tresu tepihe na ves i slicno!jovanine stvari nikad nisam nosila napolje da se suse a kad mi je Jovana na terasi kazu eno ono prase opet na terasi-jer joca nekad se zaigra pa bude malo i buke,pa to je normalno kad je mala,mada gledam da je ne pustam na terasu!

inace kad god legnemo,njihov sin nam lupa u radijatore a gospodja sto zivi gore baci nam ispred vrata malo delova svezih pilica,krvi zemlje smeca i tako svima! :neznam: mi imamo kameru pa smo sve to snimili ali…, :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi:

Ocajna Bri

Joj kakva tema!Moram vam reći da kao i većina vas živim među ludacima.Živimo u kući ali komšije su nam bože sačuvaj,prve komšije sa kojima ne pričamo su narkomanka+alkos sa dvoje dece,još uvek u hipi fazonu,žao mi je te dece ali i oni su već zastranili ni krivi ni dužni.Po ceo dan je tu vika,lomljava,svađa,muzika do daske a bude bogami i sex uživo.Imamo veliko dvorište ali leti je zbog njih nemoguće boraviti u istom jer se ponašaju kao da su sami na planeti,deli nas nažalost samo ograda mada bi da se ja pitam trebalo postaviti bedem od 2 metra.Komšije sa druge strane su u fazonu zvezda granda tako da smo mi bukvalno između dve vatre.Trebalo bi da se za nekih godinu dana selimo u stan a tek tamo šta nas čeka…Ponekad mi dođe da se odselim na selo,jer seljaci su fin svet spram ovih divljaka.

sanjas
    Član
    sanjas

Uh vidim da uglavnom svi imaju problema sa komsijama.Ja nisam imala problema sa komsijama ni u starom komsiluku,a ni sad u novom.Mada sigurno je da je razlika da li zivis u kuci ili stanu,u gradu ili manjem mestu.Ja verujem da zivim u stanu da bi to sigurno bila drugacija prica.A ovako kad ih vidim javim se,ponekad malo popricamo i to je to.Jedino dok smo bili klinci imala sam jednu ludu komsinicu koja nam nije dala da se igramo na asfaltu ispred njene kuce,a mi smo se naravno igrali njoj u inat,bas zato sto nam je branila. 🙂

saveta
    Član
    saveta

Kod mene je struktura komsija oduvel ista, svi smo starosedeoci. Ima i divnih ljudi ali nase prve komsije su katastrofa. Otrovali su mi 2 kuceta u dvoristu. Pokusali su par ulicnih ali smo mama i ja odmah prometile i pravac kod veterinara, tako da smo ih par puta izvlacile ali nazalost neke su i uspeli otrovati. Onda su nam poslali inspekciju pa smo platili kaznu jer po domacinstvu imamo pravo da drzimo 2 kuceta i 1 macku macku a mi imamo 3 kuceta i kuca se vodi kao 2 duplex stana ali oba na tatu pa se racuna kao 1 domacinstvo.
    Tacno se zna koje je cije parking mesto, tako da ne bi bilo kurslusa mi moramo oboja kola u garazu da uteramo kad nam gosti dolaze da slucajno ne stanu ispred necije kuce iako neki nemaju kola.

adrijana
    Član
    adrijana

Uh komsije…. Ima i onih s kojima sam na distanci, dobar dan i kako ste, ima ih i ok, ima ih i 😈 :vestica: , sve u svemu, tako mala ulica, a toliko razlicitog sveta 😆

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 138 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.