Ova tema sadrži 58 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  becka 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 59 ukupno)

A na pocetku je bilo ovako…

• Aiko
    Član
    Aiko

Drage mame i buduce mame, kako ste se upoznale sa vasim muzevima? 🙂 ;]

Seka
    Član
    Seka

Lepa tema..

Moj dragi suprug mi je drug iz OS.. nikada mi nije bio simpatija u skoli.. ali, zivot je cudo..
    Sreli smo se pre tacno 6 godina u ovo vreme.. ( a pre toga ga nisam videla sigurno 7-8 godina, bez obzira sto smo iz istog kraja )..posle toga je bilo jos par susreta, kao slucajnih, kazem kao, jer definitivno nista nije slucajno.. I eto, 5.5 godina smo zajedno, a 8 meseci u braku.. Da mi je neko rekao da cu se udati za druga iz odeljenja, ne bi mu verovala.. Zaljubila sam se u njega posle, cini mi se, treceg dogovorenog vidjanja..

Zivela ljubav!! :bravo: :bravo: :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

trenutak kada smo se sreli , nismo ni ja ni on po planu trbali biti na tom mestu! Dakle potpuno neplanirano smo se upoznali i tu bese pocetak ….a onda 6 meseci kasnije sam ga pitala da li je raspolozen za pravljenje dece!
    DSa razjasnimo ovih 6 meseci nismo bili u vezi vec u “ Kombinaciji“ :>
    i eto tako smo napravili bebu , pa sam ja imala spontani , pa smo se bolje upoznali , pa vencali…i eto sada smo najzaljubljeniji bracni par na svetu i cekao malog matiju da nam se pridruzi! :kucam:

Ella
    Član
    Ella

Kod mene je isto sasvim slucajnost bila…
    Moj drugi dolazak u Pariz, bio je bas cudesan… Upoznala sam ga jos iste veceri kad sam dosla sa drugaricom u hotelu u kome smo odsele. On je inace parizanin i u tom hotelu je dosao da poseti prijatelja koji je dosao iz Holandije. Za vreme pred veceru, na recepciji sam cula da njih dvojica pricaju srpski (i sapnula mojoj drugarici svedjanki). Isla sam na kvarno, malo smo flertovale sa njima, da bi nam ubrzo prisao njegov drug i pitao nas da im se pridruzimo. Svi smo pricali na engleskom (oni misleci da sam i ja svedjanka). Pred kraj vecere sam se pozdravila na srpskom, na sta su oni pali na dupe hehehe 🙂
    I posle te veceri se nastavila nasa prica… Moj boravak u Parizu za week-end se je produzio na 5 dana. Igrom slucaja sam dobila posao u Parizu, i posle 2 meseca dosla ovde da radim i zivim. On me je naravno cekao, bio je uporan, iako je znao da tad nisam bila spremna za vezu…
    Njegov trud se isplatio. Danas smo vec 3 god u vezi, vec 2 god zivimo zajedno, a u maju treba da se rodi nasa zvezdica 😉

Karli
    Član
    Karli

Mm i ja smo se upoznali kod moje drugarice na 18. rodjendanu Zvanicno!Znali smo se onako malo iz vidjenja!sve smo mi to vece dogovorili i vencanje i sve kao zezali se kad ono stvarno!
    Sve je bilo spontano i super!

Andjela.26

Drugarica i njen decko su skovali plan da me upoznaju sa njegovim drugom…
    Sve se dogovorili…ja idem na folklor i posle probe dolazim kod nje da se druzimo 😆
    Ovaj kojeg su mi izabrali nije mogao da dodje i stigla zamena :> :>
    :ljubav: :ljubav:
    Za 8 dana bice 5 godina od te veceri!!
    :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

myche
    Član
    myche

Upoznali smo se pre 7-8 godina….ali ja sam tad bila klinka koju baš i nisu interesovali momci…:lol:
    …medjutim, Zoka je bio uporan i osvojio me je 10-tog marta 2002. godine :ljubav: :ljubav: :ljubav:
    od tog dana, trudimo se da nam svaki dan bude lepši od predhodnog! 😆 😆 😆 😆 😆

bubili
    Član
    bubili

znamo se iz srednje skole.Isli smo zajedno u razred i bili svaki dan zajedno.I tako 6-7 godina ja nisam slutila da tu ima nesto vise od prijateljstva.Njegov drugar je pravio zurku,svi su se po napijali,pa i on.Onda je rekao „MICI JA TEBE VOLIM“.Sada smo vec 7 godina zajedno,3 u braku ,imamo Ljubicu od 18 meseci i cekamo jos jednu bebu.Da mi je neko pre 10 godina rekao da cemo biti zajedno ja bi se smejala,a sada ne mogu da zamislim da zivim bez njega. :love:

skorpijamaya

Upoznali smo se sasvim slucajno na nekoj zurci,
    ja usla u prostoriju s drugaricama i videla gomilu tipova,
    preletela pogledom i zaustavila se na njemu,nismo pricali
    ali smo se gledali.Posle par dana drugarica me zove
    i kaze pitao onaj lik za tebe ,a ja u nesvest od srece,
    za par dana izadjemo svi u diskoteku i od tad pocinje sve…
    Znaci na prvi pogled,kao bljesak,
    to je bilo to i s njegove i s moje strane. 🙂

Jecca
    Član
    Jecca

Leto 2005. -to. Drustvo na Drini, kupanjac, uzivanjac i svaki dan vidjamo jednog crnca. I moja drugarica se primila na njega ko luda, i ujuri ona njega na plazi, povede mene da kao pijemo kafu u baru gde je on bio… Posle "ocijukanja" pridje neki tip, kaze da bi taj drug, crnac da se slika sa nama, ajd, nek dodje. I ja tu u pricu, ko ste, odakle ste… I padne sastanak za uvece….

Uvece dolazi njih trojica i jedna zenska… Zenska me zna, ja nju ne. Bla bla tu neki mene iritira, kao pusi tompus , prica pricu o musko -zenskim odnosima… Ma udavila bih ga, a sad je on moj muz…. Pao je on vise na mene, nego ja na njega, i zaista se potrudio da proba da bude moj decko. To vece je bilo pravo filmsko. A sutradan je pao francuski poljubac, kad je vec francuz da vidimo kako oni to rade iz prve ruke :ljubav:

Angel
    Član
    Angel

Upoznali smo se tako sto sam ja naletela na jedan forum i poceli smo da se dopisujemo preko PP-a a ubrzo zatim da preko MSN-a i preko telefona da bismo se upoznali i posle drugog vidjenja vec zavoleli uzivo iako smo se zavoleli i preko telefona pre prvog upoznavanja. Cudna situacija ali mnogo lepa. Trebalo nam je mislim 2 meseca da pocnemo da se zabavljamo zato sto je on imao problem oko dolazaka jer su mu oduzeli dozvolu na 3 meseca a nije mu se islo busom. Na kraju je poludeo zamnom seo u bus i dosao. I tako, vracena mu je dozvola ubrzo i poceo je da dolazi i ja sam pocela da odlazim kod njega i iako je bio iz drugog grada poceli smo svakog dana da se vidjamo i da provodimo zajedno noci. I posle manje od godinu dana zabavljanja vencali smo se a beba je vec uveliko bila na putu.
    Instant ljubav, hemija kad shvatis da boljeg od toga nema, kad je to jednostavno TO i kad daljina ne znaci ama bas nista! Nisu mi bili blizi ni oni koji su bili MNOGO blizi.
    Ja ga obozavam! :love: :love: :love:

grace
    Član
    grace

Joj kod nas je sve to bilo rekla bi sudbinski.Slučajno se vidli,upoznali,zaljubili,puno romantike je bilo.On je iz sasvim drugog i udaljenijeg grada od mene,ja iz rijeke on iz dalmacije iz okolice Šibenika.Ma eto slučajno poznanstvo razvilo se u nešto jako veliko.Nakraju se preselio kod mene.Živjeli smo 3 godine skupa ,pa se odlučili vjenčati i kao kruna naše veze i poznanstva je naravno naša predivna kčerkakoja sad ima 4 godine.I koja sve više i češće pita za seku :> ,tako da možda uskoro i do toga dođe.

Bojana I Anja

Upoznali smo se pre 7 godina na faxu,vec 5 godina smo zajedno a tri u braku. U pocetku smo se samo druzili, on je bio jako uporan a ja nisam htela da prevarim tadasnjeg decka i na kraju sam to uradila i uopste se ne kajem. Posto smo ziveli u razlicitim krajevima zemlje bila je to ljubav na daljinu i zbog toga smo odlucili da pocnemo da zivimo zajedno.:ljubav:

lillyblue
    Član
    lillyblue

url=http://imageshack.us][img=http://img516.imageshack.us/img516/149/att58061cm8.jpg][/url]

elladi
    Član
    elladi

Upoznali smo se tako sto sam ja naletela na jedan forum i poceli smo da se dopisujemo preko PP-a a ubrzo zatim da preko MSN-a i preko telefona da bismo se upoznali i posle drugog vidjenja vec zavoleli uzivo iako smo se zavoleli i preko telefona pre prvog upoznavanja. Cudna situacija ali mnogo lepa.

Angel, hahahaha 🙂 Isto… samo sto smo mi zivjeli u istom gradu i nakon godinu se uzeli :bravo:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 59 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.