Ova tema sadrži 58 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  becka 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 59 ukupno)

A na pocetku je bilo ovako…

• hippeia
    Član
    hippeia

Haha, anka77, tvoja priča je definitivno najsimpatičnija i najslađa od svih!
    Ma preslatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jeki
    Član
    Jeki

MM i mene je upoznala moja sada vec kuma, a tetka mm. Uvijek mi je spominjala da ima jednog rodjaka za mene,ali nikad nisam bila nesto zainteresovana za njega. cak mi je i slike pokazivala, a kasnije sam saznala da je i njemu moje pokazivala. Njegova druga tetka je stanovala iznad mene,i stalno su smisljali sta da urade da se nas dvoje upoznaju. Da mi naprave poplavu,pa kao fol on da sidje dole da se izvine i da mi pomogne 😆 ,pa da mi snese kolace za bozic itd. Medjutim nista od toga (na moju srecu:wink: ). I u pravom momentu mi je stigla poruka od kume da me njen rodjak pozdravlja i tu zakazemo izlazak. On dodje sa svojim bratom i drugom 😯 koji su mu se uvalili i zbog toga nije bio bas raspolozen, nismo nas dvoje ni rijeci progovorili to vece. Ali za dva dana mi se javlja i zakazuje sastanak. To vece jako pada snijeg,ceste su neprohodne i on kasni i kasni i kasni ( ja inace nikad muskarca nisam cekala,ako nije tu kad ja dodjem,samo produzim,ali eto to vece sam cekala,valjda sudbina) i kad je napokon stigao proveli smo jako lijepo vece. Ono sto me je najvise privuklo kod njega je njegova njeznost i paznja. Nakon tri godine veze smo se vjencali i sad pokusavamo da zatrudnimo i da upotpunimo nasu srecu.

Sandrolina

februara 2006 sam dosla u USA da radim godinu dana u americkoj porodici. Nikog zivog nisam znala. Nakon samo tri nedelje upoznala sam njega i zajedno smo vec 2.5 godine!! Verili smo se oktobra 2007, jos malo pa ce i svadbica, i ostadoh ja da zivim u Ameriku, zemlju veliku.. hihi
    Ponekad pomislim da nista nije slucajno, da nam je na neki nacin bilo sudjeno da se sretnemo u tudjini, inace ja sam Nislika a on Smederevac… Nadamo se da ce uskoro i neki mali bebac da dodje.. sta ti je zivot, cudo! Nikad ne znas gde ces da sretnes ljubav svog zivota..

maleenaa
    Član
    maleenaa

Leto,dosadno,junski rok hvatanje uslova…. Uh nemoze se napolje mora da se uci..Al zato je tu komp.Reko ajd malo na mirc da se razonodim.Kad ja na mircu ono sama decurlija.Napisem ja ima li ko ovde stariji kad javlja se neko i ima 🙂 Pitam ja koliko a on napisa 65 god 🙂 malko ga je umanjio hihii a ja cu njemu u pa ne bas toliko matoro 🙂
    I reko ajd bezi bre i odo sa neta.Nesto me kopkalo ja opet navece i javim mu se de si matorko hihiih.I tako je pocelo.Stalno me nesto vuklo i ako se on naljutio zbog toga pa nije hteo da se kucka 🙂
    Al ja navalila i tako je krenulo….

Micka&Nidza

oktobar 2005,on je otisao u Valjevo kod sestre,a ja sam se smarala na Ubu.
    To vece smo poceli da se dopisujemo,i potrajalo je celu noc…
    Slao mi je lepe porukice,ljubavne,drugarske,i ja sam mu ohrabrena time priznala da sam zaljubljena u njega, ali tek kad se vratio iz Valjeva,on mi je rekao da sacekam nekoliko dana da vidi da li ce uspeti da se smuva sa jednom od mojih bivsih drugarica,
    hvala bogu,ta devojka je ispala dovoljno glupa,i nije htela ni da razmisli o tom njegovom predlogu…
    Rekao mi je to isto vece,bio je malo tuzan zbog toga,ali brzo ga to proslo i dva dana kasnije smo se uz SARDONE smuvali…29.10.2005.
    Jos malo ce tri godine,a 7 meseci smo u braku…

Beka
    Član
    Beka

Oktobar 1996. Grčka. Ja sa mojom školom na maturskoj ekskurziji, on sa njegovom. Bili tamo 7 dana, smuvali se poslednjeg, naravno. Bilo je čarobno, kao u bajci. Februara 2002 smo se venčali :love:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Nikolajub , svaka chast , imas dobre zivce.
    ja to sigurno ne bih iskulirala.
    osecala bih se kao neka rezerva.
    Bzv.

Tijancica
    Član
    Tijancica

nikolajub – 10/8/2008 12:21 on mi je rekao da sacekam nekoliko dana da vidi da li ce uspeti da se smuva sa jednom od mojih bivsih drugarica, hvala bogu,ta devojka je ispala dovoljno glupa,i nije htela ni da razmisli o tom njegovom predlogu

:zvezda: bravo za tebe :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

jovanchica

[QUOTE]nikolajub – 10/8/2008 06:
    on mi je rekao da sacekam nekoliko dana da vidi da li ce uspeti da se smuva sa jednom od mojih bivsih drugarica, hvala bogu,ta devojka je ispala dovoljno glupa,i nije htela ni da razmisli o tom njegovom predlogu…

SVAKA CAST KAD SI MOGLA TAKO 😯

jovanchica

Ovo je malo mesto pa se svi znaju,sto iz vidjenja sto ovako. mi smo se znali iz vidjenja,javljali se jedno drugom,ja sam se zaposlila na jedno vrlo prometno mesto gde su ljudi non stop cirkulisali.Primetila ja da je on poceo cesce da dolazi,pa neki pogledi,osmesi :lol:,u pocetku mi se nije uopste svidjao,ali kad su poceli razgovori,sati i sati razgovora,ja se zaljubim kao blesava 😛 ,i eto od tad je proslo skoro 2 godine,planiramo svadbu,radimo na bebici,ali nam nesto ne ide,ali bice i toga.To je otprilike nasa pricica

Jecca
    Član
    Jecca

E jes vala ni ja ne razumem Nikolujub…. Cuj molim te „cekaj me da da prbam da smuvam jednu trebu pa ako ne uspe, eto mene tebi“! Jaooo zagorcala bi mu tu izjavu 😆
    Al eto ipak ste dugo zajedno …..

A kako je to kod nas bilo. Moj dragi je dosao na odmor u Srbiju. Odmor od svega. Bio je u jednoj duzoj vezi, ja sveze prekula dvogodisnju vezu i resila da predjem u lezbejke 😆
    Ludilo, druzenje, izlazenje, Drina….. E kobna Drina! Tu se moja drugarica navadile da upoznamo jedinstvenog crnca koji se pojavljuje svakodnevno na plazi. Sto je inace bio drug mog muza. I seli smo i bar, eto ga crnja, prilazi neki belac sa cudnim naglaskom(sto je sada moj dever), pita da se slikamo (vidi covek da mi oblecemo ko deca), ajd slikanje, gde ste, sta ste, odakle ste…. Dogovorimo se da uvece izadjemo na pice. E tu se pojavljuje i moj muz…. To vece se ponapijali svi redom, zezali, bila neka zurka na plazi, odosmo kuci svak na svoju stranu. Sutradan eto mog dragog zove me da izadjemo….. Tu sam mu rekla da sam bolja riba od njegove devojke koja je stajala kao screen saver na mobilnom telefonu, ne znam sta mi bi, al zezala sam se! Bas me bilo briga!!! I treci sudar je se zavrsio sa mojim pitanjem „a kako izgleda francuski poljubac sa francuzem?“ I on mi pokaza…..
    Zamenio je screen saver mojom slikom, zauvek 🙂

Micka&Nidza

Morala sam tako da uradim,mislim da sacekam.
    A on mi je pre nego sto smo se vencali priznao da me i tad voleo(kad je muvao tu devojku,ali je cutao).
    Te godine smo se stalno vidjali,kod druga zajednickog,inace taj drug mi je pomogao oko Nikole.
    Stalno mu je pricao da sam dobra devojka,da imam“dobru dusu“ kako to Dare kaze. A i ja sam njega cesto pitala za Nikolu,pa gde je,sta radi stalno u Valjevu,i ovaj mu sve rekao.
    I eto ljubim ga ja u medene okice,pili smo vino,on mi pokazivao eskimski pozdrav(trljanje nosem) i ja ga poljubim.

Micka&Nidza

Morala sam tako da uradim,mislim da sacekam.
    A on mi je pre nego sto smo se vencali priznao da me i tad voleo(kad je muvao tu devojku,ali je cutao).
    Te godine smo se stalno vidjali,kod druga zajednickog,inace taj drug mi je pomogao oko Nikole.
    Stalno mu je pricao da sam dobra devojka,da imam“dobru dusu“ kako to Dare kaze. A i ja sam njega cesto pitala za Nikolu,pa gde je,sta radi stalno u Valjevu,i ovaj mu sve rekao.
    I eto ljubim ga ja u medene okice,pili smo vino,on mi pokazivao eskimski pozdrav(trljanje nosem) i ja ga poljubim.

maki i iki

BILA SAM U DUGOJ VEZI SA PRVIM MOMKOM,I MISLILA SAM DA ĆU SE I UDATI ZA NJEGA.U TO VREME ZAPOSLILA SAM SE KOD TATE U PRODAVNICU PREHRAMBENE ROBE I POČEO JE DA DOLAZI KOD MOG OCA PEKAR KOJI NAM JE DONOSIO HLEB,MIC PO MIC MI SMO POSTALI NAJBOLJI PRIJATELJI 😉 VOLELA SAM KAD JE DOLAZIO U RADNJU NA KAFU,I KAD SMO PRIČALI O SVEMU,JA O MOM MOMKU A ON MENI O NJEGOVIM VEZICAMA.POĆEO JE SVE ČEŠĆE DA DOLAZI I DRUGI SU MI REKLI DA JE ON ZALJUBLJEN U MENE,ALI JA TO NISAM PRIHVATALA,TO JE MOJ DRUG I TAČKA!DO GOD MI TO SAM NIJE PRIZNAO :sok: :uzid: ,MISLILA SAM DA ĆU SE UBITI TAD,NEŠTO SE U MENI PRELOMILO ALI NISAM VIŠE MOGLA DA GA GLEDAM ISTO,NISAM SE RADOVALA KAD BI GA VIDELA,I ODNOSI SU MALO ZALADILI 😥
    NAKON IZVESNOG VREMENA JA SAM RASKINULA SA MOMKOM I KRENULA SAM DA IZLAZIM ,I NAĐEM SE I GRADU SA MOJIM DRUGOM PEKAROM I NJEGOVOM DEVOJKOM 😯 LJUDI MOJI KAD SAM JA NJIH VIDELA ZAJEDNO KAKO SE DRŽE ZA RUKE,I KAKO SE LJUBE JA SAM POŽELELA DA ISKOČIM IZ KOŽE,POZELENILA SAM OD LJUBOMORE!!!!
    TEK TADA SAM SHVATILA DA GA ISKRENO VOLIM I DA SAM BILA U ZABLUDI DVE GODINE 😆
    TAD JE ON OSTAVIO TU DEVOJKU(A VIĐALI SMO SE KRIŠOM DOK SU BILI U VEZI)PA KRENUO SAMNOM, PA ONDA MALO MENE VA RAO SA NJOM,PA SMO RASKIDALI I OPET KRETALI DOK SE NISMO UOZBILJILI 17.05.1998 TAD JE DEFINITIVNO RASKRSTIO SA NJOM I STVORILI SMO LEPU VEZICU
    I UZELI SMO SE 16.06,2001 :-*
    MALO SAM VAS UDAVILA ALI NIJE MOGLO DA SE ISPRIČA KRAĆE,BILI SMO JAKO KOMPLIKOVANI :ljubav:

Dorka
    Član
    Dorka

Nas dvoje smo se upoznali na poslu.Ja sam tad pocela da radim i skontali smo se za moj rodjendan kada me je izveo na pice posle posla.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 59 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.