Ova tema sadrži 58 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  becka 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 59 (od 59 ukupno)

A na pocetku je bilo ovako…

• lillyblue
    Član
    lillyblue

Posle par ljubavnih uzastopnih razocharanja, reshim ja cvrsto da cu od tada biti ja koja ce da zeza.
    I medju nekoliko shema, nashao se i ON. Bio je samo shema, za zezanje, naravno.
    Bash je bio lud i nezaboravan taj period, izlazaka svako vece, kuliranja jednog da bih izashla sa drugim, laganja drugog da bih se videla sa trecim, ma :sok: Imala sam chak i rokovnik u koji sam morala da upisujem tajming da se ne bih pobrakala.
    kako je to bilo uzbudljivo, uzivala sam u svojoj novoj ulozi i pitala sam se sta sam ja do sada radila, kad je ovo taaaako dobra varijanta:)
    Onda mi je brzo to dosadilo i pochelasam da pravim selekciju, i ON ushao u najuzi izbor.
    Kad vraga!
    Otkrih da ima devojku,:sok:
    Al’ ja i dalje kuliram , nije me dotaklo nishta, naprotiv, bilo mi josh zanimljivije.
    njegova devojka otkrila mene, pa pozivi , pretnje, i svashta. ja sam se izuzetno zabavljala i trudila se da budem u svakom momentu veshtica.
    e onda sam reshila da je bilo dosta i dala mu fore 2 nedelje da se izjasni. I sve je bilo zavrseno vrlo brzo.
    Bivsha izletela iz stana brzinom svetlosti, a ja sam se naravno opet neckala.
    Heh, i malo po malo, i eto, ostatak priche je vishe manje romantika.
    uh , udavih.sori.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Anka divna prica :bravo:
    A Mico tebi svaka cast ali ja bi ga otperjala odmah, on ce meni da ja cekam :galamdzija: Svaka cast na zivcima!

malena89
    Član
    malena89

Ovo je mnogo lepa tema… Ne znam sto je otisla u zaborav…

Isla sam u trecu godinu srednje skole… Dosao je i taj famozni letnji raspust… Svake godine sam isla na odmor od mesec dana kod tetke u jagodinu… Pa i te… ali sledecih godina ne…

Inace odlazak u jagodinu sam odlozila jedan dan da bih se videla sa bivsim deckom sa kojim sam bila dva puta i kog sam nekako htela opet a smuvam… ali vidite od dana kad sam upoznala mm nikad vise nisam pomislila na bivseg…

Upoznali smo se 30.6. 2006. god. moj brat nas je upoznao… svideo mi se na prvi pogled… Svako vece smo izlazili on, moja braca, sestra i ja… cetiri dana smo se zaredom vidjali da bi se cetvrti vecjednom smuvali… uh jedva sam docekala taj dan… Od tog dana ja njega volim najvise na svetu a i on mene… a od kad imamo Anjicu volimo se jos vise…

Spooky86
    Član
    Spooky86

:)))

Mi smo se znali iz vidjenja, amoja najbolja drugarica se jako lozila na njega, i zato ga ja nikako drugacije nisam kontala. Dok nisam videla kod svog drugara slike sa pecanja gde je on bio bez majce i sve tetovaze mu se videle… I ja ufffffff 😯 :sok:

🙂

Onda je on imao neku bas mutavu devojku (ne gresim dusu, stvarno ima nekih problema sa psihom) zezali se nesto jednom prilikom, i ja rekoh: E sad ces da vidis :)))

Pocela da ga spopadam na kvarno kad izadjemo, npr. on ode u WC, odem i ja… Ja sve vreme sugerisem da je sa pogresnom devojkom u vezi, i on kaze: jedna kafa bi sve resila, uzme mi broj i odmah sutradan pozove…

Pricali smo 6 sati bez prestanka, i videli se jos dva tri puta, i isto tako, kafica i prica do besvesti… I ja se zaljubim najgore, kao klinka, bez ikakvog fizickog kontakta…

I on… Kaze, sa 29 godina se zaljubljuje kao skolarac… Al` sad dok je raskinuo sa njom… Uf… Ona osetila naravno… Pljuje me: Ostavices me zbog te klinke (7 godina sam mladja od njega) Padala mu u nesvest, lazirala trudnocu ma strasno..

I otkaci je… I onda je pocelo najbolje razdoblje mog zivota, toliko ljubavi, neznosti, ma svega!!!

I brzo smo se vencali, i brzo saznali da cemo biti mama i tata i sad smo jos vise happy 🙂

Ali nas dvoje smo bukvalno srodne duse, bukvalno, navike, razmisljanja, temperament, SVE! :)))

Zao mi je te devojke, ne moze ni njega ni mene da smisli, ali sta ces…

T3
    Član
    T3

ja sam te davne 2000 godine juna zavrsila srednju skolu. .preko leta sam zujala po grasdu,izlazila,vidjala se sa drugaricama oi maksimalno ko da sam znala da mi je poslednje devojacko iskoristila svoju slobodu..
    septembra iste godine resih da se malo skrasdim i smirim,po preporuci drugarice zaposlih se u jednoj hamburgeriji nije mi se svidelo ni radno vreme ni radno mesto ni osoblje u pocetku asli rekmo ajde sta ima veze daj sta das za pocetak,da zaradim bar za dzeprac i ne sedim kuci dok cekam neki ozbiljniji poslic tj ponudu za isti..
    i tako radih ja tamo i do dana kad se on pojavi..bilo je to januara 2001…i pre toga je dolsazio kao musterija naravno par puta sa nekim devoijkama kjoje su mu bile drugarice,par puta samn,nmekad sa drustvom ali uglsabnom uvek se to zsavrsavalo na bazi tipa zdravo,izvoli ,mozda koji smesak,pogled i to je sve..
    mislila sam na njrega bas cesto ali ne previse tj vek kad bi se ponovo vratio nesto bi zaigralo u meni ali to tada nisam pridsavala niakvom, znacaju..

i tako jednom slucajno on ko i svaki put do tada naidje ,ja taman zavrsavala smenu ,tu bile i moje koleginice iz druge smene i kaze jedna od njih evo ga onaj lepi..jel mogu ja kao ona da ga usluzi,a vec je zsvrsila sa rdom tj radila je samnom…ova druga kaze moze i ona tu sa njim cu cu ca..ja gledam u njega i pogledi nam seslucajno sretose i poi rvi put najduze zadrzase tada me opet obuzme onaj nepoznati i pčrelep osecasj ja shvatih da sam se zaljubila skoro na prvio pogled i da mi nece umaci..
    poceh ja tu tj ubacih se u koleginicino trulo zsavodjenje bas sam bezobrazna ali drugog izbora nisam imala hihihi pitah ga neobavzno nesto,on tu rece da bi mogli itzsaci jednom na kafu,pice ja kazem pa m,ogli bi,ostavi ti broj pa cu ti jasviti kad mogu on kaze ne ne bolje ti meni dasj svoj pas cu ja zvati..i jos plus kao bas se obradovao i iznenadio sto me vidi je uvek kad dodje ja nisam tu tj ne potrefi moju smenu pa mu bude krivo a glupo mu da pita kad radim i gde sam da ne bude providno zasto..
    napisah mu ja broj na brzinu..i ode on..
    osta i ja i ove moje u ubedjenju da me zeznuo i da nikad nece zvati…odem ja kuci prva smena je bila u pitanju i to popodne zvonmi telefon kad ono on..prvo mu nisam ni prepoznala glas al kad shvatih da je zvao joj samo sto nisam odskocila od srece..znala sam ve c tada preko zice da je pecen oi da ce biti moj..

tih dana se nismo mogli videti jer je on morao na put i tad je vozio ko i sad doduse manje nego pre..ali cim se vratio,opet je zvao,posle dosao po mene posle smene,otisli smo na pice ,pricali dugo,dugo,jos bolje se upoznavali,to vece kad me je ispratio tj dovezao kuci me je i poljubio i tako je sve pocelo i evo od tog dana jos uvek trajeeeeee..
    dakle 21 januara smo se zvanicno i konacno smuvali,18 februara se vberili i vec sutradan poceli da zivimo zajedno tj ja sam presla kod njega da zivim…
    skoro dve godine smo ziveli zajedno sami..22 decembra 2002 se vencali,4maja 2003 rodila nasu prvu krunu ljubavi,26 maja 005 drugu a 22 decrmbra 2009 tacmno na sedmu godisnjicu oi trecu..
    prelepo nam je svako dete nam je jos vise ucvrstilo ljubav,odnos,poverenje koje imamo od samog pocetka..i svakim danom od te davne i hladne januarske volimo se sve vise…

T3
    Član
    T3

jos samo da dodam ko sto vec rekoh nije mi se nista u vrzi radnog mesta svidelo,i hiljadu uta pre tog naseg sudbonosnog i odlucujeg susreta sam htelka dati otkatz,ali secasm se reci svoje tetke i dan danas cuti i radi,mozda medju tolikim ljudima tj musterijama koje tamo dolaze i upoznas nekog..
    ei eto ubrzo se pokazalo da je bilsa u pravu i njene reci se obistinise..
    izgleda me je sam bog i poslao oi drzao tamo…tako da verujem da je i u nasoj prici sudbina umesala prste..skoro je pa nemoguce da je sve bila slucajnost..
    i da mi drugarica ponudi da radim bas tu,i da izdzim amo dok njega ne upoznam tj dok ne budem imala debeo razlog da odem,i da tog dana se i ja sa svim ostalim koleginicama nadfjem tu bas kad je i on naisao tj kad ga je dragi bog poslao ,da me nazove,i da vec posle tog prvog susreta shvatimo da smo jedno za drugo..
    tada sam imala samo 19 godina a on 25…covece kad se secam i gledam ko da je bilo juce…sad smo (samo) skoro deset godina stariji..ali bogatiji za tri andjela…

okidoki
    Član
    okidoki

T3 i ja sam svog muza upoznala na poslu isto pre 10 godina 🙂

nakica
    Član
    nakica

U Akademskom pozoristu, gde je on bio tonac, a moja najbolja prijateljiva glumila sa njegovim najboljim drugom, koji nam je sada i kum 🙂

katarina
    Član
    katarina

i ja i on imali pauzu za rucak u jednom restoranu,seo covek za mojim stolom posto nije bilo slobodnog,a on visok u uniformi a ja 😯 😯 😯 :>

MilicaCale

Pre tacno 12 godina (i neki dan). Na zeleznickoj stanici, brucosi, vracali se kuci, pa sam se upoznala sa velikom grupom kolega (samo sto se ja toga ne secam).
    Pre tacno 12 godina, u vozu (znaci, nedelju dana posle prvog upoznavanja), drugarica koja ga je znala me je uvela u njegov kupe i upoznala.
    Posle toga su usledile palacinke (kod njega, vise ih ne pravi, nema potrebe), pa popravljanje fena kod mene (da pokaze da je vredan)
    Posle toga jos jedna kafa kod njega (gde mu ja gledam u solju i kazem da nema put, da nema potrebe da ide kuci za taj vikend)
    tako da sledeceg dana idemo u bioskop i ostalo je istorija…

nakica
    Član
    nakica

hehe, Milice, i kod nas su palacinke bile presudne 🙂

MilicaCale

da, da, a tek posle 10 godina sam saznala da je palacinke pekla gazdarica

nakica
    Član
    nakica

haha, dobar stos…opasni su ti oni 🙂

becka
    Član
    becka

hm upoznali …cesto se pitam da li smo se dovoljno dobro upoznali…?caskanje na nekom sajtu a onda stavicna svadja,ja sam inicirala susret da bih mu objasnila neke stvari i malo pomalo objasnjavah ja i evo sad smo u braku.Ali smo srecni iako i dan danas objasnjavam.

Gledanje 46 članaka - 46 do 59 (od 59 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.