Ova tema sadrži 112 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 113 ukupno)

A sta je sa kumovima?

• Standzi
    Član
    Standzi

Moja kuma koja me je vencala je apsolutno fantasticna!Ali je i ona u Srbiji.. 🙁 :uzid:
    Obozavam je!A kum (kojeg je mm izabrao da nam bude) je totalno 😥 ne trudi se mnogo ni da nas nazove,ni poseti kad smo U Srbiji,obeca pa ne dodje..uvek je nesto zauzet,ali zato kuma je :zvezda: :alkoholicari: i za :blabla:
    Kad se vidimo – zao nam da se ikad rastavimo…

mamaLi
    Član
    mamaLi

mi nemamo kumove, mislim nismo stigli da se ozvanicimo.
    ali smo zato sa kumovima gde sam ja kumovala u super odnosima. sa kumom se cujem svaki dan pod obavezno a cesto idemo zajedno na izlete i posecujemo se.

madrag
    Član
    madrag

e konacno sam nasla niz tema gde imam sta da izreferisem
    kumovi su ispali totalno prepredeni i sebicni. kazem muzu lepo da sa svojima ne valja raditi a o opet. cim su pare u pitanju svako gleda sebe…a neki cak idu tako daleko da ‘oce drugom da napakoste.
    za nepoverovati
    savet
    nikad ne mesati prijatelje (kumove rodbinu) i novac ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

Standzi
    Član
    Standzi

da madrag u to smo se i mi uverili 😕 !!!

kalet
    Član
    kalet

Znas kako kod nas kazu – Sa svojima sedi, jedi i pi, a posao radi sam.

Marija
    Član
    Marija

Ja imam sjajne kumove! …ali moj kum koji me je krstio i vencao pre dve godine, i koga sam volela kao oca, vise, nazalost, nije medju zivima. Tesko mi pada avgust kada mu je i druga godisnjica smrti. Posebno sada kad ne mogu da odem tog 30. u Beograd a… zelela bih.

…danijela…

jeste da se nismo vencali ali smo jelte izabrali ljude i pitali ih 🙄
    oslovljavamo se sa kume itd… 🙄
    inace lepo zivimo,postujemo se,sve po propisu 🙂

MissGak
    Član
    MissGak

Nasi kumovi zive u Srbiji…Sa kumom sam isla u srednju skolu,a kum zivi u „mojoj“ ulici (jedino ja vise ne zivim u mojoj ulici)..
    Ma koliko me neke teme razonode,toliko me ove druge rastuze… 🙁 🙄

kalet
    Član
    kalet

Kuma koju sam ja vencala zivi u Vrscu i u super smo odnosima. Kum koji je nas vencao je stari kum, odnosno to je staro kumstvo, vidjamo se po protokolu i jako su fini ljudi i mladi sto je vrlo bitno.

gocica
    Član
    gocica

pre naseg mraka(citaj braka) :ukrevetu: sa nasim sadasnjim kumovima imali smo intezivan i jako dobar odnos :respekt: ,nije bilo nicega u zivotu sto nismo mogli podeliti sa njima :blabla: ,ipak kako rastemo,zivot nas odvlaci na drugu stranu i sada smo jako udaljeni,mislim u sferi druzenja,dok smo bili klinci sve je nekako funkcionisalo,a sada svako u svojoj porodici smo jako daleko…ne bih da preterujem,ali skroz razliciti svetovi

Manana
    Član
    Manana

Mi imamo super kumove i cesto se vidjamo,inace oni su jos uvek momak i devojka ali se nadamo da ce uskoro postati i vise od toga,posto su dugo zajedno!

Daca
    Član
    Daca

NEMAM KOMENTARA NA OVO PITANJE! 🙄 :neznam: :neznam: :hmm:

gocica
    Član
    gocica

jee znaci bice jos beba 😆 , sigurno ce i kumici biti super drugari…moji roditelji su imali jako dobre odnose sa kumovima,a i mi smo se deca super slagali…sada nas je zivot opet nekeko razdvojio,a to druzenje sa kumicima mi je jedna od lepsih uspomena iz detinjstva :HAG:

[email protected]@

E ajde da i ja odgovorim na ovo pitanje jer imam debelo iskustvo s mojom „kumom’.
    Sa vencanim kumom mog muza i njegovom zenom imamo super odnos ali zato sa mojom kumom vise nemamo nikakav kontakt. Kada sam se ja porodila ona je dosla posle 5 meseci da vidi svoje kumce i to bez muza i dece. 😯
    Ajde nema veze. I preko toga sam presla, ali kada je doslo Stefanovo krstenje ona se nije pojavila. Javila je dan ranije da ne moze jer treba da bere kukuruz 😯 i da smo mi njoj trebali da javimo vise puta kako ona ne bi zaboravila. E tu sam stavila tacku na sve. Njen muz i ne zna kako moje dete izgleda ali bas me briga.
    Na sam dan krstenja, pale su zezancije na “ kumin ‘ racun kako ce da bere kukuruz po kisi. { a tog dana jako je pljustala kisa. } 😈

Eto toliko od mog kumstva s pogresnom osobom.

dragana
    Član
    dragana

Ni ja ne mogu da se pohvalim sa mojom kumom moja cerkica ima 6 god. ona je bila kod nas poslednji put pre 4 god. Razlog neznam a vise me i ne zanima. A kum nam je O.K

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 113 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.