Ova tema sadrži 112 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 113 ukupno)

A sta je sa kumovima?

• andela
    Član
    andela

i mi imamo dobar odnos sa nasim kumovima vidamo se koliko to njima vreme dozvoljava jer oni su mladi i jos uvek bez dece pa cesto mogu da izlaze.ali su zato uvek tu za decije rodendane obavezno

Tixy
    Član
    Tixy

Ja se sa mojom kumom družim od 6-te godine. Eto već 21 godinu smo nerazdvojne. Ona me je krstila, venčala, ja ću nju da venčam, ona će meni da krsti dete, … Inače u tako smo dobrim odnosima sa njom da su ona i moj najdraži kao u šemi a meni to kao odgovara jer znam sa kim je a i neće mi doneti neku boleštinu. Što se tiče mog Kuma, on je oženjen i ima dve divne ćerkice koje obožavamo. Do prošlog decembra su živeli sprat niže a onda su se odselili u svoju kuću na drugi kraj grada. Sa njegovom ženom sam svaki dan pila kafu i tračarila. Sada se viđamo bar jednom nedeljno a čujemo svakodnevno. Inače je moj kum najsmotaniji čovek na svetu a ja sam na drugom mestu po smotanosti. :ruganje:

May05
    Član
    May05

meni je kum brat od mm,a kuma moja prva rodica,sto znaci da se super slazemo i obilazimo,meni je trebala biti kuma moja najbolja prijateljica (a i ja sam noj bila kuma na vjencanju) ali nije bila tad u bosni vec u luxemburgu i to cekala azil,nije bilo sanse da dodje. 😥

raza
    Član
    raza

moja vjencana kuma je super i nerazdvojne smo od moje 7,a njene 9 godine,sve smo prosle zajedno samo sad ove zadnje dvije godine se nevidjamo jer smo u razlicitim drzavama ali se cujemo preko msn-a,a sto se tice naseg vjencanog kuma,on je u trecoj drzavi ali smo ostali u kontaktu ;]

sakicar
    Član
    sakicar

I nasi kumovi su jos uvek momak i devojka, venacace se na prolece i sa njima imamo vise nego super odnos. Totalno su neopterecujuci. Vidjamo se nekada vise, nekada manje zbog njihovih i nasih obaveza, ali kada god se vidimo obavezno padne mezence, picence, pricanjce do kasno. S vremena na vreme talasamo po gradu, idemo u bioskope i pozorista.

pavletova mama

meni je moja kuma moja skolska drugarica,znamo se 15 godina,a glavna kuma,tj.od muza je njegova drugarica sa kojom je odrastao.u istom smo gradu tako da se vidjamo svakodnevno.

ada
    Član
    ada

Mi imamo super kumove,kuma je moja najbolja prijateljica i iako smo daleko,ja u Swedskoj a ona u Bosni svaki dan se cujemo tel.i po nekoliko puta a kum je rodjak od mm tako da se i s njim redovno vidamo i cujemo.Mislim da bolje kumove nismo mogli izabrati

JelaJana
    Član
    JelaJana

Moj kum je najbolji drug mm,a kuma je moja najbolja drugarica,tako da se cesto vidjamo i cujemo. Super su!!!

JelaJana
    Član
    JelaJana

Tixy – 31/10/2006 10:34 PM

… Inače u tako smo dobrim odnosima sa njom da su ona i moj najdraži kao u šemi a meni to kao odgovara jer znam sa kim je a i neće mi doneti neku boleštinu…

Jel ovo stvarno ili se zezas?

Karli
    Član
    Karli

sa kumovima se za sadasuper slazemo i nadam se da ce tako i ostati!Vidjamo se sto je cesce moguce 😛 😛 😛

jeca77
    Član
    jeca77

Nas kum je brat od mm,tako da se vidjamo i u dobrim smo odnosima. A moja kuma je moja najbolja drugarica (jedna od), ustvari smo tri najbolje drugarice, udale se u tri godine,jedna za drugom i bile jedna drugoj kume…. Tako da smo bas povezane, ali samo jedna je ostala u Srbiji,a nas dve smo otisle 🙁

sunshine
    Član
    sunshine

ja moje kumove volim, nekako mi je to posebna veza. ipak smo pred bogom i ljudima dali svoje zavjete. imam moju krstenu kumu, kumce, dvije sam „kumila“ na vjencanju. nase vjencane nemamo- nismo vjencani.

nina*****
    Član
    nina*****

mm je uzeo staro kumstvo na vencanju tako da se nesto i ne deruzimo sa njima jer su stariji,a meni je kuma najbolja drugarica od vrtica do danas,najdivnije stvorenje na svetu!!!

tigric
    Član
    tigric

Kuma mi je inace najbolja drugarica iz osnovne,srednje skole,studirale zajedno,bile cimerke 3 godine,znamo kako disemo,obozavam je kao sestru…..
    Dok mm.kum je ok.moram priznati bar pred vama da mi je pomalo antipatican,stalno se peckamo,jednostavno postoje neke negativne vibracije u nasem odnosu,ali posto je to mm-ov najbolji drug moram da ga prihvatim takvog kakav je 😕

Seka
    Član
    Seka

KUM nam je sto ja volim da kazem, redak covek.. , dugogodisnji drug mog mm, sto bi vi rekli..

Volim ga kao da je i moj dugogodisnji prijatelj, a dodje da jeste jer dok smo bili u vezi 5 god. , druzili smo se.. imamo otvoren odnos, pricamo o svemu, vidjamo se cesto.. i hvala Bogu da je tako, trudicemo se da tako uvek i bude..

A, sto se kume tice, bolje da ne pisem.. To je citava spanska serija ispala .. Druzile smo se 20 godina, da bi neke stvari sa njene strane pukle u mom najlepsem trenutku zivota.. samo zato sto je njen zivot bio u totalnom haosu godinama i valjda je to bilo jace od toga, sto je valjda negde zelela da bude srecna zbog mene, a nije joj uspelo.. Ne znam sta da kazem, dva meseca sam bila u soku.. jer zakacile smo se bez veze, da bi ona sasula gomilu uvreda, kletvi.. MA NE MOZETE DA VERUJETE!! KAO DA ME JE MRZELA SVE GODINE!! A i pred svadbu je bila cudna, nije se uopste ukljucivala u aktivnosti, pogotovo sto sam sve sama organizovala, ma nigde je nije bilo.. Dva meseca pred svadbu sedimo kod moje krstene kume sa casopisima o vencanju .. Da bi ona koja je nesto bila zamisljena i nervozna, rekla u jednom momentu “ Dobro, hocemo li celo vece pricati o tebi, samo si ti i tvoja svadba u centru paznje.. “ .. SOK!! Pitala sam je da li me zajebava.. i tako sam se ja zamislila, sta se desilo.. da bi tek posle bilo jos gomilu sitnica, a kulminacija posle svadbe.. I tako..

Nemam osecaj za nju, ne biste verovali, toliko smo se volele, bile kao sestre, a , etoo.. Velika skola..

ZATO NAM JE KUM, KUM!!! A ona je samo bila neiskren, smoren stari svat.. kao da je neko umro.. a ne da joj se udaje KUMA!!!

Sta da Vam kazem, treba uvek biti na oprezu, verovatno, a ne kao ja.. sve srecem, dam dusu tom nekom.. koga je ubila sopstvena nesreca i zbog toga je mene, vecitog iskrenog prijatelja pocela da mrzi..

:neznam: :neznam: :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 113 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.