Ova tema sadrži 112 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 113 ukupno)

A sta je sa kumovima?

• Standzi
    Član
    Standzi

ju seko ne mogu da verujem 😯 pa sta joj bi…. 😕

Seka
    Član
    Seka

Kazem Vam najiskrenije, sigurno zvuci neverovatno ali je istina ziva…

Vrtela sam po glavi sve unazad, da li sam nesto uradila pogresno, da li sam je povredila.. ali nisam , stvarno, uvek sam joj bila iskren prijatelj, sestra, bukvalno i obrnuto.. ali eto, ne znam sta bi!!!

Kada neko nema decka 7 god. , kompleks zbog tezine, oko 100 kg, problem na poslu, dugove i gubitak majke.. valjda mora da pukne, sve to razumem i uvek sam bila neiscrpan izvor energije, podrske.. pa sve zivo smo prosle zajedno.. uvek sam je bodrila, podrzavala, pomagala. . onako kako bi svaki pravi prijatelj, ZATO MI JE KRIVO! .. STO NA MENI DA PUKNE..

JBS GA.. TO JE VAJDA ZIVOT, TREBA BITI SPREMAN NA SVE I SVASTA..

Andjela.26

Seka – 31/1/2007 11:14 AM

KUM nam je sto ja volim da kazem, redak covek.. , dugogodisnji drug mog mm, sto bi vi rekli..

Volim ga kao da je i moj dugogodisnji prijatelj, a dodje da jeste jer dok smo bili u vezi 5 god. , druzili smo se.. imamo otvoren odnos, pricamo o svemu, vidjamo se cesto.. i hvala Bogu da je tako, trudicemo se da tako uvek i bude..

A gde se tu spominje rodjena sestra vaseg kuma 😆

c c c c c c c

Seka
    Član
    Seka

Joj, kumice moja draga… predraga..

Kako na to da zaboravim.. pa to je zbog ove neuspele kume.. sludim se kad se setim.. 😕

Sorry.. :-* evo kissic za tebe.. i jos nestoo :cvecko:

Znas ti .. sve.. nego, hoces priznanje… :kucam: pismenooo…

A, ja tebe puno vojim.. ti to znas.. Nemoj da se pravis..
    Ljubim te..

Andjela.26

Pa…ja…ovaj…. :smizla:
    :-* :-* sve znam…samo hocu malo da hvalis i mene :>

Myspace Layouts
    Myspace Layouts

Seka
    Član
    Seka

Ti si moj :andjeo: i ja te puno :love: i saljem ti jedan veliki :HAG: ..

i jos… :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Cvece za cvece.. :-* :-* :-*

jaz111
    Član
    jaz111

moja kuma i ja se znamo od rodjenja ona je 3 meseca starija ali su i nasi roditelji kumovi,naprosto je obozavam i vidjamo se kad god nam to obaveze dozvole,a trudimo se da nadjemo vremena,a kum od muza je isto prijatelj od rodjenja ali je udaljen od nas 500 km i vidjanja su nam redja(1-2 godisnje)i za krstenja dece

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Kumovi, moj muž i ja nismo venčani tako da ih nemamo.
    ALI ja sam pre 5godina venčala najbolju drugaricu i super smo i dalje, ona ima sina i njega mnogo VOLIM.
    Za novu godinu je mm bio kum, drugu i drugarici. Koje smo zajedno upoznali pre dve godine na moru. Njih mnogo volimo, lepo se slažemo. Bili smo zajedno i prošle godine na moru a i ove ćemo. Inače kuma je sad trudna tako da će biti još jedna bebica a to je sauper :bravo: .

maja22
    Član
    maja22

mm je uzeo staro kumstvo i to je to sa njima se slabo vidamo dvaputa godisnje,jer zive u nemackoj.
    ali se pre dva mecesa ozenio najbolji drug moga muza pa smo im mi bili kumovi moj muz jedan a ja druga kuma. po meni je to nesto predivno biti nekim kum.bas lep osecaj.

Prex
    Član
    Prex

Ja obozavam svoje kumove…i slazem se s Majom, divan je osecaj nekom biti kum. Mi smo evo vec tri puta bili kumovi, plus naravno nasi vencani kumovi, tako da imamo dosta kumova, i sve ih mnogo volim, to su nam najblizi prijatelji i stalno se vidjamo.

Dusica M
    Član
    Dusica M

Moja se posvadjala sa mnom ,noc pre nego sto cu krenuti u inostranstvo.Ljubomora,sta li?Ko da je ovo neki blagoslov.

nacafaca
    Član
    nacafaca

Meni je na vencanju bila kuma moja naj naj najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bolja drugarica, ne cujemo se cesto ali ok ko ce da placa tolike racune a i devojka zivi 200km/h i ja to razume 🙂 ma super je njoj sve ama bas sve mogu da kazem i na nju uvek mogu da racunam!Bila je kod mene na 10 dana i dolazi opet samo treba da saceka svoj red:) posto mi sledece nedelje dolaze moji!A kum 👿 iskreno ne podnosim ga!MIslim nije to nikakv kum mm ga cak ni nije dobro poznavao ali ovaj zapeo da bude kum pa to ti je cak je i pasose samo zbog toga izvadio sebi i zeni pa reko ajde kada vec toiko insistira,druzili smo se jedno vreme zena mu je super a on primitivac!Dolazio je kod nas ama bas svaki dan i ostajao po ceo dan,srao kod nas upppppppps ali moram to da naglasim i to me je uzasno nerviralo kao da je ovde bila kafana,mene nije ni primecivao samo mi je na svakih pola sata narucivao kafu 👿 a onda je pokusao da mm uvali neki motor sa cenom koja nije imala smisla i jedva sam mm ubedila u to i tu se ovaj naljutio a ja shvatila da je samo to i hteo da nam uvali taj motor !On zivi par ulica iznad nas i nismo se culi oko 2 meseca a da ce Bog da je to to!

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Kum koji je bio od mm dugogodisnji prijatelj, iskreno nikad sa njim nisam imala neki kontakt jer mi je uvek bio tunjas i sav nekako smotan (znate ona tip muskarca koji su mlakonje) e pa ja to nevolim. To je bila mm zelja i ja sam je maksimalno ispostovala mada nisam bila za to da nam on bude kum, ali ok.
    Ovo moram da vam pisem: Kum ima devojku (od pre 2 nedelje zenu) koja ga stalno kontrolise, nedozvoljava da ide na poslepodnevnu kafu sa mojim mm ili sa bilo kim iz drustva, kad je sad bila svadba ona ga je non stop nesto mustrala (stani lepo, idi se pozdravi sa mojim ujakom, nazdravi sad sa onim tamo… i tako celo vece), a on kao da nema nista u glavi i radi sve kako ona kaze. Prosla svadba i oni dodju i kazu kako je na njihovoj svadbi bilo mnogo bolje nego kod nas, nisam mogla da verujem :neznam: sta mi treba da se takmicimo ili… :batina:
    Postujem ih ali samo to iskreno nerviraju me zato sto su ljubomorni, ponekad bas i bezobrazni jednom prilikom mi je ona rekla , ako mozes ti da rodis rodicu i ja! :neznam: Bolesno zar ne kao da to od mene zavisi da li ce ona radjati ili ne :kadtedovatim: To, to stalno imaju neke tako provale ali postoje i periodi kada stvarno mozes i da pricas sa njim i da se zezamo i znate onako da bude sve ok. :HAG: Nisu mi bas najjasniji ali ok.

Sto se tice Kume ja ih imam dve, nas tri smo nerazdvojne od rodjenja i jedna me je vencala u opstini a druga u crkvi, uvek su tu i kad treba i kad netreba i stvarno neznam da li postoji rec na ovom svetom kojom bi mogla da objasnim sta mi te dve cure znace u zivotu i koliko ih volim.

Etooo :HAG:

dusica81
    Član
    dusica81

Kuma? Ne znam ni da li je na ovoj planeti jer toliko je bila negativna i mracna u to vrijeme kada smo prestale da se druzimo…Razlog? Pojma nemam. Vukla sam je sa sobom od djetinjstva jer joj je u kuci konstantno bio haos (kod mene je bilo za nijansu bolje) a jos jedinica pa bas osjetljiva…
    Nikada nije imala vezu,niko nije dovoljno dobar za njene kriterije savrsenog muskarca, imale smo dosta jaku vezu i mozda jednom u srednjoj skoli naljutila se na mene jer sam se ja svidjala decku koji se svidja njoj i tada 2.godine nije samnom kontaktirala 😯
    Pred moju svadbu kada sam isla na probu vjencanice imale smo dogovor da prije probe odemo na kafu, kasnila je pola sata a kada sam je nazvala izderala se na mene sto je ometam jer je na bazenu!!!!
    Preko toga sam presla zbog svadbe a i svima sam rekla da ce ona kumovati.
    Sada su vec 2.godine prosle kako je nisam ni cula ni vidjela a razlog je prepirka mm i nje oko odgajanja djece…Da li im treba pustiti sve ili nekad mogu dobiti i :batinepoguzi:
    Uglavnom njen stav je bio pustiti sve (napominjem da je njoj majka slomila ruku kvakom koju je iscupala iz vrata i kojom ju je lupala ludacki zbog toga sto je dobila 1. u skoli)

Posle te njihove prepirke ja sam je nazvala i ona je i mene fino poslala u p…. m….. 😈
    Nedostaje mi i cesto mislim na nju ali ne znam kako joj prici…

Kuma vidimo jednom godisnje a i to je dobro.

mirjana79
    Član
    mirjana79

mm je prvi vjencao nase kumove, pa je logicno bilo da oni vjencaju nas.. ne znam ja sta je tu logicno, al seljacka politika a ja se i nisam nesto bunila..
    sad kumu obozavam, ona je predivna zena.. al kum .. ja vece razmazeno deriste (33god) u zivotu nisam vidjela, i bezobrznije, a misli da je napamtniji na svijetu, i uz sve to voli da laze.. ma grozan je

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 113 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.