Ova tema sadrži 144 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 145 ukupno)

A sta je sa svekrom?

• Danisa
    Član
    Danisa

Ocigledno da sam i ja u klubu ;))

Roditelji mog dragog ne zive zajedno, i on je odrastao sa njom.

Desilo se to da sam u 6 mesecu (neplanirane trudnoce);)))))) — dete inace jako zeljeno od strane i buduce mame i tate// da se ja i on posvadjamo dok je on bio na putu tako da je najverovatnije on bio azuran i stigao da kaze mami ili sestri kako se oseca.

Igrom slucaja sam ja pozvala svekrvu da upozna tada moju mamu, dok je ona iskoristila priliku da mi malo „POJASNI“ s kim ja ustvari hocu da zivim- ;))) — Tada mi nije bilo smesno, preplakala sam dva dana…

Komentari su isli od toga da ako ja hocu da od njega napravim zatvorenika da ce on patiti i da nista necu dobiti od njega, i da su oni u porodici „lutalice“ i da ako cekam da on bude bebisiterka meni i detetu da sam se gadno prevarila, da dete nije uopste planirano i zeljeno. mislim strasno..

Manana
    Član
    Manana

joooj,zene ne znam sta da vam kazem… 🙁 Te stvari koje rade vasi SiS su :anene: :buljavko: Ja imam zaista korektne odnose sa S i S.Svekar mi je jos bolji od svekrve ali nije ni ona losa.Naravno nije to sad izmedju nas ljubav nevidjena i slaganje 100% ali razumete…pa i sa rodjenom majkom se ne slazem u svemu… :neznam: Ali kad procitam sve ovo moji S i S su suvo zlato! :bravo: :klanjam:

Standzi
    Član
    Standzi

Danisa…pa to je strasno!!Ali te razumem imala sam i ja takvih ispada..okretali su me protiv njihovog sina…govorili kako nije trebao da se zeni..sta ima veze ako sam trudna..on treba jos da prodje svasta u zivotu…nije jos ni covek ko svet…ja treba njemu da pretim da cu ga ostaviti ako ne smrsa..da uzmem kreditnu karticu i ne dajem mu nijedan euro..da mi uvek kaze za sta ce mu pare…da idem da jedem kod njih a on nek crkne od gladi..E to su mene moji SiS „savetovali“ 😯 :buljavko: 🙄 ❗ ❗

Manana
    Član
    Manana

IJUUU,ijuuuuu,ijuu iju ❗ :neznam: :buljavko:

kalet
    Član
    kalet

Ostajem bez komentara, ipak su moji na sve ovo jos i podnosljivi, strasno. Sto kaze Manan ijuuuu, ijuuu, ijuu,iju?!!

Manana
    Član
    Manana

Ma,Kalet sutra cu cim ustanem da ih izljubim ljudski! :> :-*
    Naravno salim se… :ruganje:

kalet
    Član
    kalet

Ne znam koliko ti je to pametno, ali sto rece nek ide zivot!!! :kreten:

Manana
    Član
    Manana

Ma gde pametno?!Treba da se naviknu pa sta cu posle? :>

Suzana
    Član
    Suzana

Svekrve su katasrofe, moja je ljubomorna na moju mamu, jer se super oblači, na mene što sam joj otela sina koji ju je dugo i lijepo finansirao. Na početku me bolilo i nije mi bilo jasno, a sad mi je svejedno, trebala bi biti puno veća faca da razmišljam o njenim glupim izjavama i idejama. Slabo je zovem, a kad je vidim, imam kez od uva do uva i kažem joj da sam je se poželjela. Kad zatvorim vrata, totalno je zaboravim. Zna ona da joj sučem, ali ne može mi ništa kad ja stalno nešto medim. Inače, sa svim ostalim sam normalna i prirodna. Ma, ne dozvolite sebi da vas svekrva sikira! Mlade smo, pred nama je život, kakva svekrva, ako ne valja, budite pametnije od nje, a vjerujem da jeste! I glavu gora, pas laje, vjetar nosi.

Standzi
    Član
    Standzi

bravo Suzana :bravo: dobra ti je izreka!! :ruganje: joj moram rei mojoj svekrvi kad je vidim da sam je se uzelela bas da vidim kako ce reagovati… :ruganje:

Standzi
    Član
    Standzi

a i ovde bi mogli da nastavimo malo … 😆

markova mama

On je isto nadrndan, kao, sta on ima da pita za dozvolu mene da udje u kucu, ali ne obazirem se. Mislim, kad ne znas, onda mora da ti se kaze…Evo, sad je vozao Marka po basti i kad ga je vracao kuci, zvonio je dole, ali kao da mu je pala kruna s glave….strasno.

Standzi
    Član
    Standzi

da,potpuno te razumem,isti su,ne mogu da verujem!! to je stvarno strasno i zalosno…ja kad se poverim nekom ovde u nemackoj,niko me ne razume jer ne znaju kakvi su,pa misle da sam ja tipicna snajka koju nervira sve,i da su oni „normalni“ sve nam stvorili a ja nevaspitana i nezahvalna!bla bla!jedini sa kim mogu o njoj da pricam,je njen rodjeni brat koji sa njom ne prica i nece da je vidi ocima,e on me razume,i voli sa mnom da poprica,vidi se da me covek postuje jer dodje kad oni nisu tu,da vidi malog,mene,mm…idemo po kaficima i kafiramo se-normalan covek…nikad me ne bi cinkario,to sam se uverila 100 puta…njega je sramotra sa njom da uopste stoji na ulici…
    eto i ti me shvatas i pojedine zene koje su makar blizu istoj situaciji a ostalima svaka cast jer ne prolaze kroz to,jednostavno BLAGO NJIMA!!samo nek uzivaju ako se slazu,to je nesto najlepse -ko moze,a ja brate,pokusavam a nista mi ne vredi….

Standzi
    Član
    Standzi

joj sad sam se setila da jos nesto ispricam!!!
    jednom smo isto ja i mm bili u spavacoj :ukrevetu: i „zezali se“ :ljubav: i kad smo vec ono jel debelo zaglavili i opustili se:) jos malo pa kraj…cujemo kako u kuhinji,odmah pored spavace…neko kaslje a ja ……noge mi se ocekle!!!nisam znala gde cu,sta cu…kad mm se obukao i izadje napolje,kad ono svekar sedi i pusi,stavio sebi kafu… zene ja sam mislila „ja ne izlazim iz sobe“..ma sve se culo…
    tada je bilo par dana otkako sam ja tamo,i nisam ih jos bila upoznala,i nisam ni pomisljala da stavim kljuc u bravu jer „bas ce oni ulaziti sad“….joj sad kad se setim dodje mi da

petra
    Član
    petra

e,bas si imala dozivljaje sa njima

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 145 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.