Ova tema sadrži 144 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 145 ukupno)

A sta je sa svekrom?

• Standzi
    Član
    Standzi

ne mogu sad odjednom svega ni da se setim ali seticu se ja….

kalet
    Član
    kalet

Ludo i nezaboravno. Pa cemu bi se sada mi smejali ovde da su oni drugaciji? haha

krisstina
    Član
    krisstina

Ha,ha…
    Osecam da si sledecih par dana bila :doomed: :andjeo:

Bas ti je veselo sa njima…

petra
    Član
    petra

zato joj sad nedostaju nema ko da joj upadne u kucu

Standzi
    Član
    Standzi

jako mi nedostaju

kalet
    Član
    kalet

Nemoj bit tuzna!!! 😡

Standzi
    Član
    Standzi

joj,koji blam,jel mozete zamisliti….

Standzi
    Član
    Standzi

joj nemas pojma koliko uzivamo :ukrevetu: :ljubav: hahhahaha;)

petra
    Član
    petra

verujem da sada uzivas,i treba zasluzila si

raza
    Član
    raza

mislim da ste procitalio mojoj sveki sta sam pisala e moj svekar je jos bolji od nje 1000000000000000 puta,dusa od covjeka

Aiko
    Član
    Aiko

I moj svekar je extra covek zaista. Ali sad me Stanislava podsetila na jedan dogadjaj… Ja cu naravno o deveru da pisem. Mm i ja se malo zaneli u nasoj sobi :ukrevetu: I cujem ja kucanje na vratima, i odmah haos, pokrivanje…Kad moj dever ulazi s telefonom i kaze mi :“Telefon za tebe.“ Ja u shoku potpunom, ne znam ni gde su mi noge, ni ruke :hmm: A on stoji i ceka da ustanem i uzmem vezu… :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: Na kraju je mm uzeo vezu, a ja iz sobe dva dana nisam htela da izadjem :uzid:

raza
    Član
    raza

iako mi je svekar super ima jedna anegdota koja se desila prije par dana.Iso on sa nekim prijateljem da mu pomogne postavit plocice,i kad je doso govori da ga je ovaj ugusio daj visoku necu tu deblju vidis da je mala i tako,kad su legli spavat u pola frke dere se sveki a gdje si ti bio kazes postavljo plocice,bog zna gdje si ti bio,on jadan u snu (valjda sanjo ovog kako ga pati)pa poceo naglas govorit,necu debelu vidis da je mala,hocu visoku,ma nema veze koja je samo je ti postavi ionako ce sve na pod nece ih niko gledat,a mi od smjeha nismo mogli izac iz soba :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

a joj jadan covek :ruganje: :ruganje:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Nemojte da ja pocinjem na ovu temu jer necu je zavrsiti nikada.

Standzi
    Član
    Standzi

ajde crnokosa :> da cujem nesto novo! pridruzicu ti se ne boj se 😉 imam i ja dozivljaja!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 145 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.