Ova tema sadrži 144 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 145 ukupno)

A sta je sa svekrom?

• boki_mima
    Član
    boki_mima

dusa od coveka…flegma,uvek spreman da pomogne….stvarno nemam lose reci za svekra

Kaca082
    Član
    Kaca082

boki_mima – 13/8/2009 18:08

dusa od coveka…flegma,uvek spreman da pomogne….stvarno nemam lose reci za svekra

Kao da sam ja pisala 🙂

Hubba Bubba

Kaca082 – 23/8/2009 11:07

[QUOTE]boki_mima – 13/8/2009 18:08

Kao da sam ja pisala :)[/QUOTE]Sve isto! Nek su nam zdravi 100 godina! :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Blue
    Član
    Blue

Hubba Bubba – 7/10/2009 12:05 [QUOTE]Kaca082 – 23/8/2009 11:07 [QUOTE]boki_mima – 13/8/2009 18:08 dusa od coveka…flegma,uvek spreman da pomogne….stvarno nemam lose reci za svekra

Kao da sam ja pisala :)[/QUOTE]Sve isto! Nek su nam zdravi 100 godina! :zvezda: :zvezda: :zvezda:[/QUOTE]

takođe :love:

boki_mima
    Član
    boki_mima

he a hajdemo sad na temu o svekrvama(hm)

Blue
    Član
    Blue

boki_mima – 7/10/2009 20:57 he a hajdemo sad na temu o svekrvama(hm)

T3
    Član
    T3

Blue – 8/10/2009 10:22

[QUOTE]boki_mima – 7/10/2009 20:57 he a hajdemo sad na temu o svekrvama(hm)

[/QUOTE]

ja tamo tj o toj temi i doticbnoj mogu da napisem roman… sta cu kad me zena inspirise i danju i nocu.. :ruganje:

Blue
    Član
    Blue

T3 – 8/10/2009 11:53 [QUOTE]Blue – 8/10/2009 10:22

[QUOTE]boki_mima – 7/10/2009 20:57 he a hajdemo sad na temu o svekrvama(hm)

[/QUOTE]

ja tamo tj o toj temi i doticbnoj mogu da napisem roman… sta cu kad me zena inspirise i danju i nocu.. :ruganje:

[/QUOTE]

boki_mima
    Član
    boki_mima

buahahahahah al’ smo zloceste

mirna
    Član
    mirna

Ja bih odgovorila pitanjem;da li su svekrve,baš,takve ,kakvim ih vide snaje?S.

T3
    Član
    T3

ja moju poznajem deset godina,vidim svaki dan,znam kako dise,sta ce na nesto da kaze,sta misli..,kako se ponasa i ophodi prema drugim ljudima ne samo meni …ma sve…
    tako das nije ona takva samo u mojim ocima i mom predstavljaju vec je i sdrugi tako vide i karakterisu.
    nisam ja nju sad nesto tu ocrnila zato sto mi je svekrva i zato sto je nervolim vec jednostasvna je takva….

dakle kad je vidis mislis divna zena,dusu bi ti dala istu ako treba i uzela to spoznas kasnije kad je malo bolje upoznas…pricljiva,fina,ljubazna jeste ona to sve,ali ima i drugu stranu medalje a to je kad nesto nije po nenom ili onako kako je ona predvidela i rekla onda postaje zakeriva,daje savete,pametuje na sve ima vec spremljen odgovor,pravi se pametna,misli da sve zna itd..
    i sto je najgore iako zna da to niko niti slzusa niti ce poslzsati i da time samo nekome dize zivce ona i dalje nastavlja po svom i jos kao onda tebe ako te iznervira proglasi nervoznom,netolerantnom,bezobraznom ako joj se suprostavis ili protuvrecis…

moja svekrva ko i svekar su bas takvi kako sam ih ja oppoisala u mom aspektu i videnju..to isto misli i njihov rodjeni sin tj mm,komsije,rodjaci,prijatelji..tako da dobro sam je procenila nisam bas puno nesto preterivalav niti je namerno ocrnila ili nahvalila…

mozda neke od nas i preteruju ali ja cu uvek opisati kakav je ko po ponasanju prema meni a ne prema drugima tako da ako opne nisu dobre porema nama,zaSTO I CEMU DA PISEM DA JE DIVNA OSOBA a kad sam u pitannu zmija otrovnica…??!!!
    mislim nema efekta jer ipak je meni svekrva a ne drugima i uostalom to je i tema…

Lavita
    Član
    Lavita

naravno da nisu svekrve bas onakve kakve su prema snajama
    jer postoje svekrve koje kada im se sin zeni prezive takvu traumu ko da im je neko umro

nekima to osecanje traje 2 dana, nekima sat vremena a nekima citav zivot
    po meni su to bolesnice

one zene koje su srecne sto imaju zdravog i pravog sina, koji zeli da ima svoju porodicu i da zivi sa svojom zenom i da odlucuje o svemu a ne da pita mamicu za savet i da joj se drzi za suknju narednih 5 godina, takve zene su normalne zene

postoje svekrve koje su prema snajama odvratne a prema drugima su fantasticne
    takvih primera ima malo
    jer po meni
    ko je djubre djubre je prema svima

ove gore sto sam navela da im je sincic sve na svetu i da bi najvise volele da ga doje 40 godina
    od takvih mi se gadi i ne bih ni dana mogla da zivim sa takvom osobom

Svetlana81

mirna – 21/7/2010 12:17

Ja bih odgovorila pitanjem;da li su svekrve,baš,takve ,kakvim ih vide snaje?S.

Mirna, svekrve su baš kakve ih snaje vide. Drugima nisu svekrve, pa ih kao takve i ne mogu poznavati.

T3
    Član
    T3

Svetlana81 – 23/7/2010 10:56 [QUOTE]mirna – 21/7/2010 12:17 Ja bih odgovorila pitanjem;da li su svekrve,baš,takve ,kakvim ih vide snaje?S.

Mirna, svekrve su baš kakve ih snaje vide. Drugima nisu svekrve, pa ih kao takve i ne mogu poznavati.[/QUOTE]

:bravo: svetlana…upravo tako..to i ja rekoh samo iz drugog ugla i konteksta..

STOJNICR
    Član
    STOJNICR

Pred drugima se prave a ja zivim sa njom pa vidim kakva u stvari i jeste,jer ne moze niko da vam glumi 10 god.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 145 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.