Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ancicvele 8 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 88 ukupno)

A sta je sa TATOM?

• Seka
    Član
    Seka

Majka je majka.. ali bez njega ne bi bilo nista.. 🙂

Kazu da su cerke vise vezane za oceve.. U mom slucaju je to ziva istina..
    Ne kazem da ga vise volim , to je glupost.. ne mozes jednog vise voleti.. tj. to se ne meri..

Ali, tata je nesto drugo, bio mi je idol kada sam bila mala.. On i ja se dan, danas razumemo pogledima.. To je neka cudna stvar..

Covek koji je strasno hladan, slovenac.. ali, zato voli za 10 onih koji ti na sav glas govore da te vole.. Mudar, cutljiv, ali kada govori svi pomno prate.. uvek je pametne stvari govorio, tj. govori i dan danas.. Veliko poverenje je uvek imao u mene.. ulagao je duhovno u nas, mene i mog brata, da nas dvoje budemo normalni..
    Naucio me je da uvek dajem od srca i da nikada ne trazim da mi se vrati…. da nikada ne zalim za bilo cim.. Da cenim ljude, da ih ne delim po klasama, rasama.. Uvek mi je davao savete, ali je govorio da je to njegovo misljenje, da treba da odlucim sama.. I kada bi kontra odlucila.. kasnije bi shvatila da je uvek bio u pravu..

Za moje samopouzdanje, za licnost koja je svesna sebe, svojih mana i kvaliteta, samokriticna, realna, otvorena za sve ljude ovoga sveta.. iskrena do granice nenormalnog.. nasmejana i kada se dusa i srce raspadaju.. jaca posle svakog pada..
    za sve to su zasluzni geni.. moga divnog oca Slobodana i moje divne majke Snezane..

NE postoji rec, termin kojim se opisuje osecaj prema roditeljima..

Oni su POCETAK I KRAJ.. HVALA IM ZA SVE !!!!

Seka
    Član
    Seka

Evo njih… drugi put vec.. ali to nije vazno..

Seka
    Član
    Seka

Pozdravite moga tatu, tamo iza sedam gora.. pozdravite moga tatu.. na talasima plavog mora..

Pevam od jutros tu moju omiljenu iz detinjstva… kada je moj taja bio daleko ..

Evo jos jedne slikice, zvanicne predaje svoje Seke.. Necu vise.. Mnogo sam se nesto rasentimentalisala…

Standzi
    Član
    Standzi

volim svog tatu jer je posten,kulturan,osetljiv,i veliki saljivdjija!!! jedva cekam sutra da ga vidim!!!

JelaJana
    Član
    JelaJana

Seko super ti je tema!!!
    I mene si RASENTEMENTALISALA!!!
    Sve pohvale za tvog oca!!!

Ja mog taju volim najvise na svetu,on je moj idol! Dobar covek,vredan,pozrtvovan i veliki zajebant!!!
    Bolje da ne pocinjem sa pricom o njemu,nahvalicu ga pa mi necete verovati da je sve to istina! 😉

Evo ga:

kicun
    Član
    kicun

Divno ste obe napisale za svoje oceve.
    Ja prosto nemam reci kojima bih opisala mog tatu a da mi nekrenu suze. On vec 4 godine nije sa nama i meni sve vise nedostaje, ali sam uprkos tome sam jaka jer me je on naucio da moram biti takva i jako sam ponosna sto je bas on moj tata. Dok je bio sa nama pruzio nam je beskrajnu ljubav, paznju i razumevanje i sto je najvaznije bio je tu kad god smo ga trebali. Provodili smo sate i sate pricajuci, smejuci se kao da je znao da nece citav zivot biti sa nama, jako sam mu zahvalna za sve sto je ucinio za mene.
    Ja verujem da je on andjeo na nebu i da me jos uvek cuva i da je sa mnom i volim ga najvise na svetu celom-tako sam mu uvek govorila.

Beca
    Član
    Beca

Ja opet imam samo njega i brata.Od kako je mama umrla, on mi je sve i znam da smo i ja i brat njemu sve, a evo hvala Bogu stizu i unucici.Za sada uziva u bratovom decaku,a jos malo evo ako Bog da i moje devojcice pa ce i nju njen deka da mazi kao sto je nekada i njenu mamu.
    Nemate pojma kako mi ne dostaje, od 1.12. prosle godine ga nisam videla jer od kako sam u drugom stanju non-stop nesto, pa mi je bilo preporuceno da ne putujem, ali iskreno se nadam da ce on uskoro kod mene.
    Znam koliko brine za mene i koliko mu ne dostajem i mozete da zamislite kako je njemu kada ga ova :vestica: od moje sveki nazove i lupa gluposti.
    Medjutim, on mene uvek smiruje i savetuje da prihvatim situaciju takva kakva je, da se ne upustam u rasprave sa ljudima koji nemaju pojma u stvari sta je zivot.
    Dragi tata jako te voli i jako mi ne dostajes!

Aiko
    Član
    Aiko

Ja nemam tatu, a obzirom da je umro kad sam bila sasvim mala i da ga nisam ni upoznala, ne osecam ni tugu. Nemam pojma kako izgleda biti i sa mamom i sa tatom, ali sam imala savrseno detinstvo pored mame i bake.

gorana
    Član
    gorana

Mogla bih da potpisem Aiko!Skoro identicno!!!
    Moj tata je poginuo kada sam ja imala 7 godina(nisam bila jako mala)ali ja ga se i ne secam!!!
    Neznam za taj osecaj kada imas oca!!!
    Cini mi se da nedostatak nisam ni osetila jer imam mamu nad mamama!!!!!

crvena sonja

Za mene je tata uvek bio br.1 u mojoj porodici,sta da vam kazem volim ga i on je uvek uz mene.
    Evo i da vidite nas dvoje

kika
    Član
    kika

mikica
    Član
    mikica

za mene je tata uvek bio broj jedan u porodici,mama je bila tu da saslusa i pruzi savet,ali tata je bio tata uz njega sam bila sigurnija i jaca, vec 4. god nije sa nama i jos uvek mi jako,jako,jako nedostaje 😥 😥 😥

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Izbegavala sam ovu temu jer nazalost ja nemam sta da kazem puno na ovoj temi! Tata mi je umro pre15 god a ja sam tada imala 10 god. Otisli su na proslavu 8 marta on i mama i samo se tog dana secam kako je on tog dana meni kupio cipele a bratu neki duks koji je jako zeleo, pricali smo i smejali se sa njim i nismo ni slutili da posle toga nikad vise. Bila sam mala da mogu da kazem kakav je bio covek ali mama kaze da je bio ljudina i da je svima pomagao a da je nas voleo iznad svega kao i nju.

Eto to je moj TATA, nazalost nisam stigla ni da ga upoznam kao svet! Sta cu i to je zivot 🙁

Florina
    Član
    Florina

Zao mi je Alek.Ja se sa mojim „koljem“i volim . Iako sam nalik tati, bliza sam sa mamom, a volim ih podjednako.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Draga Florina i TO JE ZIVOT nazalost!!!:neznam:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.