Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ancicvele 8 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 88 ukupno)

A sta je sa TATOM?

• Aiko
    Član
    Aiko

gorana – 6/6/2007 22:31

Mogla bih da potpisem Aiko!Skoro identicno!!!
    Moj tata je poginuo kada sam ja imala 7 godina(nisam bila jako mala)ali ja ga se i ne secam!!!
    Neznam za taj osecaj kada imas oca!!!
    Cini mi se da nedostatak nisam ni osetila jer imam mamu nad mamama!!!!!

🙁 :HAG:

katarina
    Član
    katarina

ja sam jos uvek 😥 i posle 12 god moj je otac umro kad sam ja imala 15 i secam se svega 😥 😥 😥
    u svojoj 39 …jos uvek me boli i nemogu da zaboravim njegov zadnji razgovor samnom…
    a bio je mnogo lep,veliki saljivdzija i imala sam najlepse detinjstvo uz njega…zezali se i izlazili zajedno u kafic prvi put ja i to sa tatom…
    necu o tome…tesko mi

Sneki
    Član
    Sneki

mikica – 9/6/2007 20:16

vec 4. god nije sa nama i jos uvek mi jako,jako,jako nedostaje 😥 😥 😥

Moj tata je preminuo dok sam bila u drugom stanju sa Nikolom (3mesec) ; mila je imala 1 god.

Eh tata, on me je naučio da vozim rošile, bicikl, da se skijam, klizam, da plvam…

Misteri
    Član
    Misteri

Ja sam tatin sin a on je moj andjeo cuvar!
    Tesko je bolestan vec 8 godina. Imao je mozdani udar nedugo nakon moje mature i od tada je nepokretan. Jako mi je tesko pricati o njemu jer nema rijeci kojima mogu iskazati svoja osjecanja. Najkrace sto mogu reci je da ga volim beskrajno i da zauzima posebno, dobro cuvano mjesto u mom srcu.

Bojana I Anja

I moj tata je tesko bolestan, ima rak pluca. Razboleo se istog dana kada se rodila Anja. Bio je to tezak udarac za mene. Dugo su to krili od mene. Volim ga ali se nikad nisam slagala ni sa njim ni sa majkom.

Misteri
    Član
    Misteri

Bojana, sta reci osim da mi je stvarno zao.

Ivanela
    Član
    Ivanela

Bojana bas mi je zao.Cudni su ti odnosi sa roditeljima i nikada mi nece biti jasni.Ni sama ne znam kako se slazem sa mojim roditeljima.Mislim da su pre svega jako, jako razliciti od mene, a i od mog brata.Neverovatno kako dvoje ljudi mogu napraviti i uspesno odgajiti toliko razlicitu decu od sebe.Mozda nisu imali neku viziju o tome kakav odnos bi trebali imati sa decom.Oduvek su nam pruzali SVE, SVE smo imali i imamo i sad.Ali nesto najvaznije fali, mislim da nema prave komunikacije.I dan danas u isto vreme i ne mogu bez njih i zelim da se otrgnem i odem sto dalje.Na isti nacin mi i trebaju i guse me.Kada ih gledam, to mi je najcudniji osecaj na svetu.Oni jesu divni i brizni roditelji pored kojih su deca u svemu uzivala, ali falio je onaj neki visi kontakt, a mozda to samo ja previse zelim.Nadam se da cu ja sa svojim detetom to uspeti da ostvarim.

Sto se tate tice, divim mu se! Jer je razuman, stalozen i sposoban.Paradoksalno, uvek mi je govorio i ucio me samostalnosti u svakom pogledu, a ja jos uvek zavisim od njegovog misljenja…

gocica
    Član
    gocica

🙁 sad ste me bas rastuzile…moj tata je bio moj idol…kada sam bila mala govorila sam da cu imati 7 dece i muza istog ko tata visok,odlucan,jak…
    ipak zivot je cudo 🙄 …ne bas uvek dobro…umire moja mama…a sa njom nestaje i tata…nema vise karaktera, slab nemoze da podnese bol,alkohol…postaje sve ono sto nas je naucio da ne budemo 😥 i time postigao da ga na neki nacin samo jos vise preziremo 😥
    mama mi je umrla kada sam imala 14,tata je nestao kada se ona razbolela 😕 niko nije vise mogao da prepozna njegove postupke…sada razumem da je tostrah od bolesti i smrti,nemogucnost da se suoci sa istim

i volim ga za sve dobro sto je uradio,a jeste mnogo toga i mrzim ga jer je mnogo povredio mamu (onako tesko bolesnu) brata,mene…on u mojim ocima nikad vise nece biti velik zbog svojih malih slabosti…kako neko moze da bude ljut na nekog ko umire,kako neko moze da zaboravi na svoju decu povremeno…i onda vam se vrati vi mu pruzite ruke,on opet ode i opet se vrati…ljudi to je samo jedno veliko mucenje i mutna osecanja

😥 😥 😥
    i kao sto rekoh zivot ume bas i neprijatno da iznenadi 🙄

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Gocice jako mi zao, zbog svega! 🙁 Svako ima nesto sto nosi sa sobom kroz ceo zivot!

mayya
    Član
    mayya

Gocice, tata ti je jos ziv?
    Oprosti mu. Voli ga. Razumi ga.
    Moj tata je umro prosle godine. 12 dana nakon sto smo saznali da ima rak stomaka, koji je metastazirao. Iskoristila sam tih 12 dana da ga ljubim, mazim, hrabrim i govorim koliko ga volim. Nadam se da me je onako nejak cuo, razumeo, shvatio…
    Kasno je tada se setiti nekome reci volim te. Trebala sam da mu dokazujem citav zivot. Uvek sam pricala samo sa mamom, uvek telefonirala samo sa njom, a on se jadnicak plasio da ga ne volim.
    Jako mi nedostajes moj tatice! Tvoj osmeh, zagrljaj i bezuslovna ljubav.
    I nedostaje mi kada krenem iz porodicne kuce, da me tuzno pitas: Kad cete opet doci?
    A jos ne bi ni otisli.
    Nedostajes mi da ti kazem da si bio najveci, najbolji otac i covek na planeti. Da ti kazem da si heroj mog zivota.
    Nedostajes mi tatice…
    Nedostajes mi da vidis svog unuka, svog Nemanju. Da ga volis kao sto si mene. Da vidis da se vise ne mucim, da imam svoj stan, svoju srecu, da se Petar i ja divno slazemo.
    Nedostajes mi…

Standzi
    Član
    Standzi

mayyo …. srce me je zabolelo …

Bojana I Anja

Nema mog tate vise. Izgubio je poslednju bitku. Nije mogao da se izbori sa bolescu.

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

Bojana,zao mi je.

Bojana I Anja

Hvala Mama Goco

ummi-emina

Bojana, puno mi je zao zbog gubitka tvoga tate,i primi moje saucesce……..

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.