Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ancicvele 8 godine ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 88 ukupno)

A sta je sa TATOM?

• Bojana I Anja

Hvala Liliblue, May05

jasminakg
    Član
    jasminakg

Iskreno saucesce Bojana,stvarno mi zao ….:cry: 😥

makica 265

Bojana,stvarno mi je zao….

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Uh Bojana bas mi je zao, moje iskreno saucesce i glavu gore! 🙁

Bojana I Anja

Hvala Jasmina, Makice,Alek

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Bojana ja tek sad vidim,jako mi je zao,primi moje saucesce .

mayya
    Član
    mayya

Saucesce i od mene Bojana. Tek sam sada videla. Znam kako ti je.

Jade
    Član
    Jade

Bojana,
    primi moje saucesce

Ines
    Član
    Ines

I od mene saucesce Bojana,zao mi je,ja ne smijem ni pomisliti sta ce jednom biti kada ih ne bude bilo.

zoe
    Član
    zoe

Bojana,iskreno saucesce

Bojana I Anja

Hvala svima

Angel
    Član
    Angel

Moj tajaaaa :love:

Imam jos dve slike koje bih stavila al me zeza imageshack pa cu editovati ili sutra napraviti jos jedan post sa jos dve slatke slikice sa tatom

Micka&Nidza

Moj tata je umro kad sam imala 11 godina,mesec dana pre pocetka bombardovanja.
    Mnogo mi nedostaje,jos uvek mi je tesko da poverujem da ga nema,da nije docekao nijedno unuce,ni moju i sestrinu svadbu,a ni batinu(on se uskoro zeni,iako je najstariji).
    On i moja mama su se rastali mesec dana pre mog rodjenja,ali ipak mi mnogo nedostaje.
    Na dan vencanja,i dan kad se Sofija rodila,njegov lik mi je non-stop bio pred ocima…
    Bilo mi je mnogo tesko sto on nije bio tu da vidi njegovu malu Micu (tako me zvao) na vencanju,pa svoju unuku… 🙁 🙁 😥

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Cudo ja nisam pisala na ovoj temi :klanjam:

Ja mog tatu mnogo volim,obozavam ga i jako sam osetljiva na njega:love:

On je najbolji tata na svetu,najbolji suprug i bio je dobar sin svojim roditeljima.Jako je kulturan,osetljiv,pazljiv,pametan…
    Ima nas troje:dve cerke i sina.Nikad nas nije odvajao uvek je jednako naklonjen svima,kad god treba pomoc,savet,uteha,podrska nas tatica je tu.A ja sam posebna prica.Ceo zivot sam presedela na njegovim krilima,cesljao mi kosu,pomagao zadatke,salili se i uvek mnogo voleli.I sad kad odem obavezno mu sedim na krilima kao nekad,a najvise volim kad mi se dete uspava da legnem izmedju mame i tate i da dugo pricamo,mozda ce nekome zvucati smesno ali zaista je tako to je neki moj ritual,samo neka su mi zivi i zdravi i zelim da koristim to lezanje izmedju njih dok smo svi na okupu.

Kad smo bili bebe svo troje,mama je uvek mogla da odspava koju turu,jer njemu nije bilo tesko da nas presvuce,kupa i nahrani.
    Isto i kad smo porasli bilo da je prehlada,boginje,uvek je sa mamom na smenu bio tu da nam kuva cajeve,stavlja obloge…

Ja sam bila i ostala njegova velika maza.Jako patim za njim,cesto i zaplacem sto smo tako daleko:( strasno mi nedostaje njeov osmeh,zagrljaj i dobra prica.Pati i on za mnom.Nikad necu zaboraviti dan kada sma napustala roditeljski dom.Bilo je oko 50 osoba u nasem dvoristu,a ja sam samo videla mog tatu kako place 😥 poljubim ga ,zagrlim ga krenem prema autu,ne mogu da udjem i opet trcim najace sto mogu da ga zaglim i poljubim.I tako nekoliko puta.Svi su plakali jer znaju koliko se volimo.A on je smao rekao:ode moje luce 🙁
    Ali je jako srecan zbog mene.Uvek sam mu govorila:tata zelim sutra da imam muza kao sto si ti mami.Neko da me voli i postuje,da imam zajednicki jezik i postovanje sa tom osobom.Hvala Bogu da je tako,a on za svog zeta ima veliko postovanje i ljubav prema njemu.Meni samo moji fale blizu drugo mi nista u zivotu ne treba,sve sam dobila sto sam zelela.

Voli i mog Luku stasno,dok smo tamo izlazi ranije sa posla kako bi se igrao i mazio sa njim.Vodi ga u setnju,obilazi dok spava.Cesto ume i da kaze:Isti si kao tvoja mama kad je bila mala:) A moje dete je takvo cim ga vidi trci kod njega i vice dedaaaa!

Dok nisam dobila svoje dete,mislila sma da nikada necu postati majka koliko sam ocajna bila.Ali on je bio tu zajedno sa mojim muzem govoreci da cu biti najbolja mama na svetu,da cu imati lepu bebu i nekog koga cu voleti najvise na svetu.Te reci utehe puno su mi znacile.I sad kad vidi kako volim i mazim svog sina,obavezno mi kaze vidis koliko si patila,a vidis kakvo si zlato rodila:)

Mogla bih dugo pisati o njemu,ali jedno najbitnije znam da ga mnoooooogo volim:love:

Dikina mama

Joj Ivana sad si me rasplakala! Samo kada se setim svoje veridbe! Tada sam videla mog tatu prvi put da place! Iako se cujemo svaki dan mnogo mi nedostaje! Mnogo mi nedostaju svi moji tamo!

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.