Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ancicvele 8 godine ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 88 ukupno)

A sta je sa TATOM?

• Seka
    Član
    Seka

Jaoj Ivana, rasplaka me.. tako divne reci.. 😆 Nek je tvoj taja ziv i zdrav sto godinica!!!

A NECETE VEROVATI, KOLIKO SAM JA PRSLA, UDJEM NA FORUM I VIDIM TEMU I OBRADUJEM SE, A JA SAM JE I OTVORILA PRE GODINU I PO.. CCCC.. STA CES, KAD SE UDAS SVASTA SE SA MOZGOM DESI!!!

Definitivno nemam puno toga da dodam.. osim da zelim da i moj taja pozivi sto vise i da se cesce vidjamo, jedino ga vidim kad ja odem jer on je cudan covek, zivim 300 m od njih a on ne dolazi, ne zove, samo nekad kad malo popije pa se rasentimentalise..

I ja necu kao mnoge NIKADA ZABORAVITI SUZE NA MOM VENCANJU I BOLAN GRC NA LICU, INACE ON JE PLAKAO SAMO PAR PUTA U ZIVOTU STO JA ZNAM.. i kada nekog takvog vidite da place a jos vam je taja, uf!!

Zao mi je onih koji nisu upoznali ili su izgubili svoje oceve! 🙁 Zivot je prevrtljiv, nikad ne znas sta moze da se desi, zato razmisljam kako bi mogla da mu napisem, recimo pismo, da mu kazem sve ono sto mi je na dusi.. koliko ga volim! Pismo jer ne bih mogla licno, pa bilo bi poplave.. Da mi jednog dana ne bude zao sto mu nisam to rekla, mada on to zna, dovoljno je samo a me pogleda!

POZDRAVITE MOGA TATU, TAMO IZA SEDAM GORA…

jeja49
    Član
    jeja49

Mislim da necu mnogo vise dodati od onoga sto ste vi napisale, uglavnom svi ocevi su isti, i svako ih voli na svoj nacin. On je moj najbolji prijatelj, uvek iskren, uvek tu da pomogne, i koliko god bila odrasla, moj otac cesto zna da pokaze emocije prema meni na samo nama znan nacin. Ja sam jedinica, i ja jedino imam njih dvoje moga oca i majku. Pored toga sto ih isuvise volim, zaista ih cenim kao ljude, jer su uvek bili tu za sve one kojima je pomoc trebala, bili tu kada je meni bilo najteze. Sa njima sam delila i sve ono dobro i ono lose. Mislim da ih i previse patoloski volim.
    Nikada necu zaboraviti kada sam prvi put imala epi napad, to mi se desilo pre cetiri godine, tata je spavao, ja sam krenula u radnju i kod bake i deke, pala sam i dozivela uzasan prelom nosa, bila sam manje vise unakazena. Dotrcale su komsije odveli me do Doma zdravlja i otisli po njega. Dugo nakon toga sam bila van sebe, do onog momenta kada sam pocela da se budim. Prvo sto sam videla videla sam moga taju, stajao je iznad mene i plakao kao dete, kada sam ga pitala sta mi je bilo,gde se nalazim, sto sam krvava, samo je jako zaplakao i pobegao iz ordinacije kako ne bih videla kako place.Od toga dana njegova briga za mene je utoliko veca radi bolesti, svakodnevno me pita da li pijem lekova, vodi kod neurologa i kada vidim njega zelim da bude i mm samo takav prema nasim devojcicama, a mislim da hoce.

leptiric
    Član
    leptiric

Ja mog tatu puno volim. :love:
    Sve bi učinio za mene.
    on kaze da sam mu ja sin ;]
    Po ponašanju sam na njega i po osobinama.
    Neki put kada ja nesto trazim, mama se protivi,ali me on uvek podrzi.
    Retko koji tata bi prihvatio Sofi,kao on . Nije je razdvajao od mene.
    Puno sada pati za njom,tesko mu je.
    Nego cuti i trpi u sebi.
    Sada juri da mi nadje ,neki posao u gradu.
    Nadam se da ce uspeti.
    :HAG: :HAG:

cipelica
    Član
    cipelica

Recicu samo da je veliki borac,da se svim snagama trudio da savije porodicno gnezdo u kome sam odrasla,da se i dan danas i pogledima razumemo i da je najbolji Alas za svoje unuke. :HAG:

veverica07

Ceo zivot sam svog oca vise volela od majke, uvek nailazila na razumevanje i dobijala savete.Na dan mog vencanja je popio ocigledno vise poceo da vice i pravi scenu,moj brat od strica je uspeo nekako da ga izvede bez veceg skandala.Sta je bio razlog njegovog takvog ponasanja ja i posle 2 god.nisam saznala jer me nikada nije pozvao a ni dosao da vidi unuku.Nikada nije pio niti je bio nasilan,nije mi ni pokzao neke znake protivljenja tako da uopste nemogu objasniti njegov postupak.Sa mamom nikada nisam bila u sjajnim odnosima tako da me njeno takvo ponasanje uopste ne iznenadjuje ali zbog tate sam se bogami dobro isplakala.Sa sestrama se vidjam i idem kod njih samo kada roditeli nisu u kuci kada rade,one su dosta mladje od mene jedna ide u 4 a druga u 6 razred i stvarno smo vezane ja sam im bila druga mama bas smo tesko podnele celu situaciju,jer su im zabranjivali da se vidjamo a one to ipak radile,zvale me krisom telefonom i tako.Sve u svemu tata mi stvarno fali ali ja jednostavno nisam kriva.Sada kada imam svoju decu tek shvatam da nema te stvari zbog koje nebih makar pozvala svoje dete,ali i to je zivot.

malena89
    Član
    malena89

Ja mog tatu puno volim i vise od 3 godine posle njegove smrti. Uvek sam ga volela vise od majke i mnogo mi je tesko palo kad je umro. mnogo sam bila vezana za njega

sanjas
    Član
    sanjas

Najbolji tata na svetu.Strog,ali pravican.Covek sa srcem za ceo svet.I bas ga jako volim.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Glupo je da kazem „moj tata je najbolji na celom svetu“ jer je skoro svakome njen tata ili njegov najbolji na svetu. Ali kao i vecina i mislim tj za mene je moj tata najbolji na svetu!!! Mnogo sam vezana za njega. Znam da bi mi on skinuo zvezde sa neba! Mnogo ga volim i u super smo odnosima.

Jelena&Teodora

Obozavam mog tatu i on je najbolji tata na svetu!!! Svu svoju ljubav koju ima prema meni i bratu je preneo na svoju unukicu Teodoru!!! Jako volim kad smo svi na okupu!!!
    Moj tata i ja na vencanju

Cele moja porodica

Deda i unuka

branka81
    Član
    branka81

moj tata je umro pre2god 😥 bio je najbolji tata na svetu,ne savrsen,idealan,ali za mene najbolji

maza
    Član
    maza

jelena ns..moram ti reći da ste jako jako lijepa porodica
    ove tvoje slike sa vjenčanja tu se vidi baš čini mi se ona prava porodična sloga..

a i tata ti je baš fin čovjek…

a što se tiče mog..u extra smo odnosima..baš se razumijemo za svaki problem njega konsultujem
    ma super..i voli unučića puno a bogme i on njega

saveta
    Član
    saveta

Ja i moj tata se slazemo kao rogovi u vreci… karakterno isti…. generacijski jaz od 50 godina, ja ove godine punim 30 a on je napunio 80… Dobar je kao covek ali celog zivota je jurio za karijerom i dinarom, jako mnogo stvorio ali nikad nije imao osecaj za porodicu i mene kao dete. Paznju mi je poklanjao samo kad bi bio raspolozen za to i svodilo se na ruckove u Dusanovom gradu ili setnju po Avali. Nikad mi nista nije nedostajalo u materijalnom smislu, cak sam imala i previse ali nije bilo ocinjske ljubavi i paznje nego je bio samo osoba koju treba zvati tata. Sad kako je ostario (mada on jos uvek radi privatno kao arhitekta) okrenuo se meni, mami i kuci i tek sad uz Elenu prozivljava onaj osecaj koji nije imao kad sam ja bila beba.

Spooky86
    Član
    Spooky86

Mene tata zove „tatin Rambo“ 😀
    Pravi je simbol dobrog oca i muza, i svakoj bih pozelela takvog oca i muza…
    Kad sam se udaval nije plakao, ali je imao grc na licu, i uslikali su ga takvog, tek kad sam videla slike, videla sam koliko mu je bilo tesko…

Ali tu smo, i dalje u istom mestu, tako da… :)))

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

ovo je moj tata!!!!!!!!!1 sta vise reci 🙂

Lekii
    Član
    Lekii

Moj otac je dosao da vidi Tamaru prvi dan kad smo dosle kuci, jer sam ga zvala, pa tek danas, posle tri nedelje. A zivimo na 10 minuta od njega. Kad sam se porodila, otisao je kod mog muza (slavili su mladence iako sam ja bila u porodilistu), napio se, posvadjao, pretio, izvredjao i mm, i njegovu rodbinu i mene i na kraju otisao besan sa recima da ga bas zabole … i za mene i za unuce. MM nece vise ni da prica sa njim, a ja sam navikla, nije mu prvi put, ali ume bas da zaboli. Mama mi vise nije ziva, namucila se pored njega, upala u depresiju, dobila secer i odbijala da se leci, jedinica sam. Ali sad imam svoju porodicu :love:

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.