Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Posto jedan broj vas zeli da izbrise slike koje se nalaze u kategorji ZASTICENI FORUMI, ako zeli vecina, mozemo tu kategoriju obrisati sa foruma da ne bismo svakom pojedinacno brisali slike?

glorija
    Član
    glorija

Ne mogu da govorim u tudje ime, zelim da se obrisu slike Maja i Marko.

biki
    Član
    biki

Akro postavi to pitanje kroz anketu pa da se glasa….

SInCerITy
    Član
    SInCerITy

Posle svih desavanja na forumu, pitanje je da li je uopste pozeljno pisati i komentarisati javno na temu nasih beba i djece? Izgleda da je neko u stanju smisljati i gomilati informacije i fotografije mjesecima, pa zasto onda i ne bi pratio necije postove ?
    Razmislite malo, stavite prst na celo i shvaticete da kada uzmes u obzir sve teme na kojima smo postovale, neko dokon i abnormalan moze da sazna BUKVALNO sve o nama, pa cak i sta smo tog dana rucali. Jedino jos kucne adrese i brojeve telefona ne moze pronaci u postovima, ali kad sve sabere, pa pogleda slike stanova i kuca, lako je dalje zakljuciti …
    Ovo sada zvuci kao VOja Paranoja, ali vjerujte da ja sada zaista vidim upravo tako, iako sam uvijek sa rezervom pisala i nisam objavljivala veliku vecinu informacija o kojima ste vi sve uglavnom pisale.
    Pitanje je, ne samo da li izbrisati slike djece, nego sve teme koje imaju veze sa nasom intimom i informacijama i fotografijama tipa kuce, stanova itd, TREBA UBACITI U ZASTICENE FORUME!!!!!!
    Jeste da lazi ima i u stvarnom zivotu, i manijaka itd itd … ali ako smo ipak ovdje stekli odredjeno drustvo i slobodu izrazavanja, i volimo boraviti na ovom forumu, on nam je k’o druga kuca, onda daj da se maksimalno zastitimo!!!!!!!!!!!!!!!!

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ovaj forum se definitivno bolje moze zastiti da bi se ocuvao!!!Necu da se ponavljam jer se vec zna sta mislim o ovom pitanju!Neko ko je banovan moze se ukljuciti ponovo sa drugim nickom itd. Neko ko je htio da pokupi odredjene informacije, pokupio i nestao????
    Necu da dramim, ali vec sam dala odredjene predloge, nadam se da ce se bar neki ispostovati!

JasnaMK
    Član
    JasnaMK

Akro ja sam ZA i molim te obrisi temu Petar sa podforuma za ekstremne clanove.
    link je http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=4479&posts=126#M390302

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ostavite PP na Mirche ako hocete pojedine teme sa slikama da brisete ali mislim da nema potrebe za time ako cela kategorija bude obrisana.

GaGaT
    Član
    GaGaT

Evo ja cu ponovo da napisem sta sam predlozila, nadam se da moze nesto da se ostvari:

Administratori, moderatori, majke i ocevi ne treba nam neka pamet da shvatimo da je sve bila laz, znaci mozemo mi do sutra da nalazimo dokaze itd. Nije stvar sada vise u tome, vec je stvar sada KAKO SE ZASTITITI?
    Nakon svega sto se desilo smatram da pod hitno treba da se uvede RADIKALNA PROMJENA na forumu:
    1. BRISANJE SVIH DECIJIH SLIKA! NE moze me vise niko ubijediti da to nije neophodno!
    2. UKIDANJE SVIH TEMA U VEZI SEXA, koliko cesto, na kom mestu itd. znaci osobe koje zele da pisu o tim stvarima mogu da posjete druge forume ( nije nista licno ali mislim da je ovo za dobrobit svakoga);
    3. POVECANJE BROJA PORUKA pomocu kojih se stize do odredjenog statusa i takodje ukoliko je moguce ZASTITITI VISE TEMA odredjenim statusom, nisam pametna, razmisljam ali mislim da ovo nije nimalo naivno, jer sta ako je bas taj neko htio da mi pomislimo kako je u pitanju psihicki poremecena osoba ili zena koja ne moze da ima decu, pa da oprostimo bla bla
    Mislim da posle ovoga treba nesto da se preduzme, sta vi mislite, dajte predloge???

Chipachikus

Ne, ne treba.
    Svi su to stavili, sta god da su stavili, uradili svesno. Nije istina da clanovi nisu svesni da ovom sadrzaju moze da pristupi gotovo svako ko ima konekcija na net (cak ne mora ni da ima komp. dovoljan je i mob. telefon….).

Ja bih preporucio da se vrate moderatori i da rade svoj posao. Nije moguce da im tako nesto promakne, sto je promaklo. Ko se javio da bude moderator, neka radi svoj posao savesno i odgovorno. Kome dosadi ili se predomisli- neka javi, i neka ne moderise vise. Ipak ovde ima previse materijala da moderisanje radila samo Mirche.

Osim toga, radi zastite privatnosti, svi mozete obrisati potpise u porukama, gde se pominju imena vase dece, izbrisati slike sa photobucketa/imageshacka-a i ostalog ( jedino ostaju stare slike hostovane bas sa forumovom domenu, ali to akro moze da sredi na licni zahtev), i pregledati svoje poruke koje smatrate da odaju vasu privatnost u onom nacinu koji ne zelite.

Jos jednom, NIJE MOGUCE da clanovi nisu svesni da ovde neko cita njihove poruke. Na raznim mestima je jasno naznacena (ogromna) posecenost ovog foruma.

Iva_A.A.A.

Nemogu da govorim za druge jer mojih slika nema u foto albumu da ih ima sigurno bi trazila da se obrisu

maja22
    Član
    maja22

Ja zelim da se moje slike obrisu!

Oblak_u_bikiniju

Uvijek sam bila obojena nijansom rezerve prema postavljanju slika. Zato nema mojih slika iz trudnoce, sa vjencanja i sl… Ipak, opustila sam se i u zaru majcinstva i euforije nakon rodjenja bebe – postavila slike. Molim da se slike mog djeteta obrisu. Hvala divnim curama koje su hvalile moju bebicu, ali mislim da ne zelim da njegove slike vise iko gleda ako to nije opipljiva osoba, za koju ZNAM da je opipljiva!

Da li cete sve brisati – nije vazno. Moloim samo da se moje slike obrisu.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

I slike moje dece, molim vas.

ada
    Član
    ada

I ja bih zamolila da se izbrisu i slike mog djeteta!

Angel
    Član
    Angel

Ja sam za da se obrisu sve slike dece sa foruma nakon svega sa Bebanicom. Meni je Mirche vec ucinila i obrisala album i jako joj hvala od srca jer sam jedna JAKO uplasena mama u ovom trenutku! Mislim da je dovoljno da razmenjujemo savete i misljenja vezana za decu, da stavljamo slike opreme i odece ali sve vise od toga mislim da bi trebalo sebicno cuvati od svog bolesnog i dokonog sveta iza granica ovog divnog foruma!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.