Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• andela
    Član
    andela

Nisam na forumu aktivan clan kao ranije ali vas pratim uvek.Ovo sto se desavalo u zadnje vreme unosi moram da priznam dozu straha tako da i ja glasm da se obrisu zasticeni forumi jer tamo ima i mojih slika. :caos:

GaGaT
    Član
    GaGaT

iva-sabac – 30/9/2008 16:17

Nemogu da govorim za druge jer mojih slika nema u foto albumu da ih ima sigurno bi trazila da se obrisu

Kako cemo da zastitimo svoju decu kad ne znamo tudju???

racic
    Član
    racic

Necu glasati u anketi jer su slike mog deteta vec obrisane, mislim da to treba da urade oni cije se slike tamo nalaze.
    Sto se mene tice mogu i da ostanu zasticeni forumi pa ako neko zeli da postavlja slike bar koliko toliko da nisu „na izvolte“.
    Za pocetak svi koji zele da se slike obrisu neka ih obrisu sami iz pb (ili gde vec imaju album) tako ce se i sa foruma izbrisati, a ako zelite i da se tema obrise mislim da je dovoljno da se posalje upozorenje „molim vas obrisite ovu temu“ i to je to. Mislim da je tako lakse svima.
    Postoji i problem sto mnogi imaju slike i na drugim temama, ne samo u zasticenim forumima…

ma-ta
    Član
    ma-ta

Slazem se sa Racicem. I nase slike su vec obrisane, ali mislim da ima mnogo onih koji svoje albume zele da zadrze. Zasto im to uskratiti? Mislim da bi trebalo svako da individualno odluci za sebe i temu koju je postavio.

idealna losa

Ja bih zelela da se sve moje slike obrisu
    i slike moje dece gde je tema RASTKO
    hvala

vele
    Član
    vele

Moje skromno misljenje nakon ovoga je da svako treba dobro da razmisli sta mu je ciniti sada i ubuduce i da shodno tome i nesto preduzme. Ne moze nama niko garantovati sigurnost, ni administrator, ni moderator i treba toga da budemo svesni i zato treba sami da doziramo kolicinu i vrstu informacija koje dajemo.

Ja sam ZA brisanje svih zasticenih foruma, iako ne znam ni sta je sve u njima (nemam pristup za eksteme, a u ovaj veteranski nisam ni zavirivala), prosto iz razloga sto ce uvek nekome biti zanimljivo sta je to sto je tamo skriveno…

Zhunga
    Član
    Zhunga

Chipachikus – 30/9/2008 22:03

Ne, ne treba.
    Svi su to stavili, sta god da su stavili, uradili svesno. Nije istina da clanovi nisu svesni da ovom sadrzaju moze da pristupi gotovo svako ko ima konekcija na net (cak ne mora ni da ima komp. dovoljan je i mob. telefon….).

Ja bih preporucio da se vrate moderatori i da rade svoj posao. Nije moguce da im tako nesto promakne, sto je promaklo. Ko se javio da bude moderator, neka radi svoj posao savesno i odgovorno. Kome dosadi ili se predomisli- neka javi, i neka ne moderise vise. Ipak ovde ima previse materijala da moderisanje radila samo Mirche.

Osim toga, radi zastite privatnosti, svi mozete obrisati potpise u porukama, gde se pominju imena vase dece, izbrisati slike sa photobucketa/imageshacka-a i ostalog ( jedino ostaju stare slike hostovane bas sa forumovom domenu, ali to akro moze da sredi na licni zahtev), i pregledati svoje poruke koje smatrate da odaju vasu privatnost u onom nacinu koji ne zelite.

Jos jednom, NIJE MOGUCE da clanovi nisu svesni da ovde neko cita njihove poruke. Na raznim mestima je jasno naznacena (ogromna) posecenost ovog foruma.

Kada sam postavila svoje dve slike znala sam da ih svi koji se nakace na net mogu videti…
    Ali ako ce se svi osecati sigurnije neka se se slike obris

Dorothy
    Član
    Dorothy

Moje mišljenje je da svako treba da odluči o slikama svoje dece. Ja lično sam poslala Mirchi pp i zamolila je da se tema sa slikama moje dece izbriše.

I mislim da smo se svi mi ovde, ili barem većina malo previše opustili, da je u neku ruku "dobro" što se ovako nešto desilo da nas malo razmrda i natera da povedemo više računa o bezbednosti svoje dece pre svega.

dragana024

Ankin predlog je dobar, trebalo bi razmisliti o tome! To bi bilo dobro rešenje.

Ukoliko ne postoji takva opcija, ja sam za da se Nikolina tema obriše. Mada ne treba obrisati slike onima koji to ne žele.

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Zamolila bih da se moja tema Dejana i Sara obrise, posto su slike vec obrisane. Da li treba da posaljem pp Mirche ili moze i ovako?

May05
    Član
    May05

Takodje i ja zelim da se moja tema Ena obrise.

Hvala!

bozana
    Član
    bozana

i ja zelim da se moja tema tamarica obrise,hvala!!!

Hanan
    Član
    Hanan

Ja sma vec glasala, ali da i ovdje napomenem ako ne bude „grupno brisanje“ da obrisete temu „Muaz“ , mada sma ja vec photobucket izbrisala ali ima par slicica sa imagesnack-a, hvalaa!

hippeia
    Član
    hippeia

Ma brisati sve. Ionako je sve to sa stavljanjem slika na forum bila nečija jako loša ideja, kojoj, moram da priznam, ni sama u jednom momentu nisam mogla odoljeti…Sva sreća da sam već kroz par dana došla k pameti…Brisati što se mene tiče!!!

unicorn
    Član
    unicorn

Iskreno, drago mi je da ste pokrenuli ovu temu. Ja sam već razmišljala o tome da svako može nakucati tih famoznih 100 poruka, pa može ući u zaštićeni forum gdje su slike djece…. Mislim da je naše društvo sada više nego ikada zaprljano svakavim ljudima, pogotovo onima koje interesuju slike djece, pa zbog toga već duže vrijeme ne postavljam nove slike svoje Mie. Čak me i mm napao (sa razlogom) što stavljam slike našeg najvećeg blaga na forum, jer na kraju krajeva svako može pristupiti i skinuti slike na svoj pc.
    Želim da naglasim da imam povjerenje u veći dio forumašica, ali…. Niko od nas ne može sa sigurnošću reći da ovaj forum ne posjećuju i neke osobe koje imaju neke sklonosti zbog kojih bi im 99% članova zavrnulo glavu.

To je moje lično mišljenje i smatram da se taj dio foruma treba izbrisati. Ako smo dovoljno dobre sa nekim članicama/članovima, slike se mogu poslati i preko msn-a.

Pozzz!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.