Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 10 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• zvjezdica
    Član
    zvjezdica

ja zelim da se izbrise teme „Ajla“ iz slike nase djece,jel moram nesto posebno napisati da bi se to izbrisalo

Bojana I Anja

Zamolila bih vas da se moja tema Anja obrise.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ajde da prefolmulisem pitanje, da li ima neko od vas ko ima slike u ZASTICENI FORUMI a zeli da slike ostanu?

Anketa ide do kraja nedelje i ako se niko ne javi brisu se slike.

Napomenuo bih jos da sto kaze Cipi, ja sam od pocetka ubedjivao da se slike ne ostavljaju na forumu i na vas zatev su napravljeni zasticeni forumi.

Ne trebate nista posebno pisati ako ceo taj odeljak bude obrisan, a ako ne, onda ostavite PP Mirche sa tacnim linkom na vas album koji se brise ali znaci prvo sacekajte vikend da vidimo ishod.

Tanja i Mia

Ako ne bude kolektivno brisanje ja bih zamolila da se moja tema !Mia mamina princeza“ obrise.

Ako u ponedjeljak ne budu obrisane teme saljem PP Mirche sa tacnim linkom….

kaja
    Član
    kaja

Ja sam glasala ZA, ali to već i vrapci znaju! Ja bih tako glasala i pre godinu dana da me je neko pitao!
    Ali, ne kapiram, čemu sad ova paranoja? Brišu se i avatari i tikeri… Kad se ne bi preterivalo, ne bi bilo zanimljivo!
    Da se ponovim: I treba da brišete slike zato što je to mudro, ali ne preterujte u strahovima i panici!

Lukina mama

Cuti kajo, ispade sreca u nesreci, vidi kako forum sad lijepo izgleda, bez onog sarenila i milijardi slicica i slika! :> :> :>

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ja cu jos da dodam da pokusam da osvjestim sve majke koje se jos uvjek predosmisljaju na ovo pitanje!
    Slusajte, ovo nije mogao da uradi neki teenager, ovo je ozbiljnije ma koliko izgledalo naivno, jer ne moze me niko ubjediti da bi normalna osoba napisala onoliko postova, da bi stavila u ticker slicice necijih beba iz inkubatora, da bi stavila u ticker necije slike, slike nekog zaljubljenog para, da bi stavila necije slike u temi Izrael. To ne moze da uradi normalna osoba i da ista osoba da prepoznaje ljude na ulici????
    One bebice na tickeru su necije bebice, kako biste se vi osjecali da se neko posluzi slikama vaseg djeteta, a ovde su na izvolite??????
    Posle ovoga mislim da nije potrebno da vas ubjedjujemo, ali poslusajte Kaju i uradite to zato sto je to mudro i zato sto je to obaveza vas kao roditelja, a mi trebali da u svakom trenutku zastitimo nasu djecu, a pogotovu u situacijama nad kojim imamo kontrolu!

Milica81
    Član
    Milica81

Mislim da bi trebalo napraviti nesto kao sto je na face book. Tamo mozes da stavis opciju da album mogu da vide samo prijatelji, a da bi postali prijatelji moraju da imajuvoju saglasnost.
    Ako ne moze tako i ja sam za to da se brisu > Slike nase dece<

leptiric
    Član
    leptiric

Moje slike i od Sofije neka ostanu.
    samo ih prebacite u odeljak za Eksperte.

glorija
    Član
    glorija

Zelim da se obrise tema Maja i Marko.
    Sta sa slikama na temama -upoznavanje, sasave slike i sl?Kako odatle da budu obrisane?

Lejni
    Član
    Lejni

I ovde cu napisati isto sto sam napisala i na temi moga sina.
    Evo da napisem da sam i ja obrisala sve slikice. Zao mi je, ali posle svega sto se izdesavalo na forumu duznost same sebe mi je bila da to uradim. Zao mi je, ali to je moja odluka.
    Nadam se da se necete ljutiti i da cete razumeti. Dok god je ovaj forum ovakav kakav je sada ne zelim da bilo kakvu sliku stavljam.
    Velika mi je zelja da bude kao nekada………………..pitam se da li je to moguce.
    Jako tesko mi je sve ovo palo, jer mi je ovo bilo kao druga kuca, kada sam srecna, tuzna, bilo kada…………….uvek sam sedala za komp i delila sve sa vama, bili ste mi kao druga porodica, neka druga dimenzija, samo moja.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

glorija – 1/10/2008 18:15
    Sta sa slikama na temama -upoznavanje, sasave slike i sl?Kako odatle da budu obrisane?

Niti jedna slika nije hostovana kod nas na forumu tako da je mozete obrisati tamo gde ste je postavili i ona nece biti vidljiva na forumu.

Mislim da su pojedinci malo preterali u smislu da kao da su prvi put culi za internet i kako stvari funkcionisu. Mislim da je cela stvar dosta preovelicana ili je samo u pitanju logika mase i euforicnost ali jednostavno su mi malo cudna ovakva reagovanja, i u casopisima izlaze slike dece, ljudi salju, na televiziji, facebook ….. sve su to javni mediji sa sirokim auditorijumom. Portal ima sada vec preko milion i po poseta, i ko je zeleo da vidi slike dece, video je, da ne pricam da google i razni drugi servisi kesiraju stranice na njihovim serverima i da ko malo vise zna moze da otvori forum kako je izgledao prosle nedelje sa svim slikama etc. Svaki sajt koji je ove tematike uglavnom ima dostupne albume gde NN lica postavljaju slike, pa pogledajte samo na nasem portalu, http://www.roditeljportal.com/slike.aspx , 2500 slika NN dece od NN roditelja, otvorite neki nas casopis koji se bavi materinstvom, naci cete razna takmicenja za najlepsu bebu itd sa sve potpisanim imenom i prezimenom i lokacijom (to je po meni jos bolesnije, treba sutra da kazem detetu da je bilo vicesampion u lepoti dok je bio beba). Ne kazem da ne treba biti obazriv ali sta ce nekome slike vase dece kada ima dostupnih slika milion svuda na netu, mislite da je neko toliko truda ulozio da bi video slike dece …. ne verujem …. otkucajte u google images neku kljucnu rec u vezi dece i dobicete milione slika. Drugo, forum je zasticen koliko toliko jer su slike u zasticenom delu. Moj vam je savet, nevezano za roditeljportal, adresu i telefon nikome, a slike ….. sami odlucite. Necu da kazem mnogo buke ni oko cega, ali mogu da kazem previse buke oko necega …..

Sto se tice foruma, brisanje slika ce ubrzati rad, tako da nemojte da mislite da sam ja protiv toga 🙂 .

GaGaT
    Član
    GaGaT

Pa dobro akro ali moras priznati da si i ti zakuvao malo stvar sa Amsterdamom :> prva ja sam se uspanicila, jer znam da se tesko moze promijeniti adresa sa „network card“, moras biti uspjesan haker!!!
    Druga stvar moras priznati da je bas bilo dosta pretjerivanja u slicicama ovo je dobro doslo da se svi osvjestimo, to ne znaci nikako da forum nece na dalje biti jos kvalitetniji ;]

Chipachikus

Posto je tema „Bebanica ne postoji“ zamrznuta, a ova je tema logican nastavak pomenute, ovde cu da postavim svoj komentar:

ZASTO SE TIJANICICA NIJE OBRATILA MODERATORIMA I ADMINISTRATORIMA KADA JE SAZNALA I DOKAZALA DA BEBANICA NE POSTOJI?

Tijanicica je neki sudija/kadija? Zna se ko je gazda ovog foruma, a zna se u kojim zemljama je javni linč dozvoljen.

Ova afera je PREUVELICANA.

Jos jednom ponavljam: NISTE DECA, ZNATE STA PISETE, ZNATE STA POSTAVLJATE I ZNATE DA OVAJ FORUM IMA PREKO MILION POSETA MESECNO! I KOLIKO ONO BESE CLANOVA….. ZABORAVIH.

Pa da skupite toliko ljudi na jedno mesto koliko ima clanova, jasno je da su 10 % njih prevaranit, neki je mozda i ubica, neki piroman…. Kako vi uopste smete da izadjete na ulicu?

Mislim da panika nikada nikome dobrog nije donela. A jedna nepromisljena poruka od Tijanicice je napravila paniku na forumu.

Zar niko nije primetio dugme „UPOZORI“ kraj svakog posta? Sto ne upozoravate kada vidite sumnjive delatnosti? Osim toga to i pise u pravilima foruma….

Pozdrav svima.
    Nije sve tako crno, samo je jesen stigla, cini mi se i u nase mozgove.

SInCerITy
    Član
    SInCerITy

Cipi, genijalan post, tj jedan dio posta! Bravo!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.