Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 10 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• jesha
    Član
    jesha

Nemam pojma sta se desava…nisam u toku…ali ako treba da se obrisu slike, neka…

Nikita
    Član
    Nikita

stancha – 2/10/2008 07:28 Svaka cast akro,svaka ti je zlatna,razmisljam potpuno isto kao ti :bravo: Ne kazem da ne trebamo biti obazriviji i ovo nas je mozda malo prizvalo pameti,ali da se preteruje brate-preteruje se. Evo,po cenu da me razapnete na krst :> ja cu reci da me uopste nije strah od bebanice,tj.strah me je isto onoliko koliko i od bilo kog drugog manijaka,ludaka,perverznjaka a ima ih dao Bog,brdo na ulicama!A isto to sam i htela da kazem-slike su vec vidjene i sta sad?Koja je svrha brisanja?Sta se dobija time?Naravno,posto vecina vas brise,i ja sam glasala ZA,ali mi malo smeta ova paranoja,lepo rece Chipi,ajde da se zatvorimo i da ne izlazimo na ulicu,jer Boze moj,ko zna sta vreba iza ugla? Ako neko zeli da naudi mojoj deci,uradice to i bez objavljenih slika na forumu Roditelj portala-daleko bilo. Malo se opustite,i iskulirajte i bebanicu i sve ostale zaludne likove-oni su upravo ovo i hteli da postignu!

Potpisujem :bravo:.

Svesno sam stavila slike svoje porodice niko mi nije uperio pistolj i rekao kaci :hmm: , mislim da se na forumu previse stvari desilo za tako kratko vreme i jos uvek vlada neki cudan virus ovde koji vise i ne zelim pokusavati da provalim… Glasala sam Za ali ako se brise ceo zasticeni deo ako ostane kako jeste moje slike ostaju tu gde jesu i kao sto rece Akro opasnije je stavljati slike sa svim podacima po casopisima bar po meni, i toliko manijaka i bolesnog sveta ima u nasem okruzenju, blizini, mozda bas i komsiluku da tako razmisljajuci dete ne bi smelo svezeg vazduha da se nadise…Ja razmisljam da ja kao roditelj vise se trebam potruditi da nauci kome da veruje, kome moze reci dobar dan kome ne, od koga mozeti uzeti bilo sta od koga nista, tu sam uvek da ih naucim, posavetujem i budem majka koja ce ih braniti svom snagom ovog sveta… Nekako je ovaj virtuelni jos uvek manje opasniji od ovog stvarnog koji zivimo…

nacafaca
    Član
    nacafaca

Ja nase slike necu brisati i ako evo vlada moda brisanja zato sto ne vidim razlog za to.

mayya
    Član
    mayya

Ja sam, teska srca obrisala Nemanjinu temu i sve slike iz albuma. Nije zbog navedenih, vec zbog licnih razloga.
    Brisala sam svaku sliku, svaki Necin strip i plakala.
    Bas mi je bilo tesko i bas sam se vezala zaovo mesto i bas sam zelela da svaki lep trenutak podelim sa vama, ali… ispalo je drugacije…
    Zao mi je…

jeja49
    Član
    jeja49

Da vas pitam ja sve vas djuture nesto. Svesne ste vi bile sve zajedno da je net najnezasticeniji od svega i da moze da se prikace takve psihopate, da svima nama pomute razum. Sada se svi pravite nesto pametni i brisete slike. O cemu vi uopste pisete, molim vas, objasnite mi. Bojite se, pa zasto se niste bojale kada ste stavljale temu za svako dete pojedinacno. Ja nisam, „nazalost nemam staza kao sve vi“, a i da imam ostavila bi ih tamo gde su i bile. Mislim vasa deca su vec bila vidjena i da je neko hteo to da zloupotrebi mogao je to da i uradi. Nikako se sa vama ne slazem, necu da ulazim vise u ovu problematiku, ipak nisam imala album tj. moje devojcice nisu imale. Ja sam bila zadovoljna da u mom potpisu se razmenjuju i da ih vide ljudi. Pa dajte zar mislite da su moja deca nezasticena. Naprotiv nisu, zasticeni su kao beli medvedi i slike to ne mogu promeniti.

Nemanjina mama

jejo, nekad je bila lepša atmosfera na forumu, mame nisu o tome razmišljale,
    te koje su stavljale slike.
    Odnosno znale su sve to, ali im je ovo bilo lepše i draže,
    uživali smo svi da gledamo te male mališane, da ih gledamo kako rastu,
    ja prva, kad se setim samo nekog deteta koje se tek rodilo i mama stavila sliku
    i sad kad ga vidim a ono već velika beba, pa već hoda, smeje se,igra se…
    e to je bilo stvarno jako lepo.
    I naravno da nam je svimažao da brišemo te slike jer smo se svi jako vezali za forum.

BTW, Dobar ti je potpis, samo malo smetaju ove zvezdice,
    probaj preko ImageShack-a da postaviš,
    možda ga bolje vidimo! 😉

jeja49
    Član
    jeja49

E paaaaaaaa. Nemanjina mama to samo malo da zagolicam mastu, opustim malo atmosveru. Salim se, ljubim vas, a mogu ti reci da je dobar. Gasim zvezdice.

Iva_A.A.A.

mayya – 2/10/2008 20:21

Ja sam, teska srca obrisala Nemanjinu temu i sve slike iz albuma. Nije zbog navedenih, vec zbog licnih razloga.
    Brisala sam svaku sliku, svaki Necin strip i plakala.
    Bas mi je bilo tesko i bas sam se vezala zaovo mesto i bas sam zelela da svaki lep trenutak podelim sa vama, ali… ispalo je drugacije…
    Zao mi je…

Jako mi je zao a nemanju sam sa uzivanjem gledala a i tebe…valjda cu dobiti neku sliku na pp ili mejl

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ja sam sa slikama raskrstila pre vise od 3 meseca, a zadnjih 7,9 meseci sma ih slabo i stavljala. Razlog- mrzi me! sada kada se svasta zbiva drago mi je sto sam ih na vreme sklonila. :caos:

Julija SG
    Član
    Julija SG

Ja Leine slike nisam jos obrisala, ali i ovako ce ti podforumi biti izbrisani, tako da ovih par dana ne igra nikakvu ulogu. Mada ni ja ne razumijem razloge za ovoliku frku sad? Ko je htjeo do sad je i ovako vec vidio te slike i mogao ih je zloupotrebiti ako mu je to bila namjera. Ja se sa tim ne opterecujem, jer i prije nego sto sam postavila slike, sam bila svjesna toga, da ih moze vidjeti skoro svako. Ali mi iskreno nije jasno, kako bi mi neko mogao nauditi time, sto vidi moje djete na slici? :hmm: Za komentarisanje i olajavanje iza ledja nakon gledanja necijih slika, me bas puno briga. Mene tako nesto ne moze pogoditi, jer se ni u stvarnom zivotu ne osvrcem na to, a kamo li u ovom virtuelnom. Ne mozemo se svima sidjati i nemogu nas svi voljeti, ali to nije ni potrebno, barem meni ne.

Cudno mi je malo, sto su neki clanovi medju prvima obrisali albume koji su u zasticenom djelu foruma, a kacali su svoje slike i slike svoje djece u svakoj drugoj temi na forumu. I sve te druge slike su ostale i to cak vidljive i gostima na forumu. E to tek ne kontam nikako. ❓

Sto se samog pitanja tice da li obrisati teme sa slikama ili ne, meni je potpuno svejedno.

stancha
    Član
    stancha

E pa vala,Julija,svaka ti cast :bravo: :-* :-* :-*

Prex
    Član
    Prex

Ja se do sada nisam ovde oglasila jer me je celo ovo ludilo prilicno nerviralo i prosto me zamaraju gluposti, u zadnje vreme sam zato i slabo na forumu…jer mi forum na zalost nije vise ono divno mesto za opustanje i caskanje sa drugim mamama o raznim bitnim i nebitnim stvarima vec konstantno sluzi za razna prepucavanja.
    Sustinski sam glasala da se izbrisu slike iz prostog razloga sto se nadam da ce tako i prestati ovo konstantno razglabanje o jednoj te istoj temi…pa ako nema vise slika nema ni teme, nadam se.
    Ja Tarine slike necu da brisem, a ako se zasticeni forumi obrisu onda ce i njene slike sve jedno biti izbrisane. Bice mi iskreno zao da ne mogu da vidim kako rastu i napreduju neki klinci koje sam ovako „virtuelno“ bas zavolela, i cije sam slike rado gledala. Ali ako tako mora onda…
    I jos da dodam, posto je postao trend da cim neko nesto kritikuje odmah se neki drugi clanovi „osete prozvano“ i krenu replike, i tako u nedogled…stvarno zamorno…ako se kojim slucajem neko osetio pogodjenim prilikom citanja mog posta – e bas me briga…nisam htela nikoga da vredjam i nisam mislila ni na koga posebno…tako da niko i ne treba da se oseti prozvano…i tacka…i hajde sada molim vas da prekinemo ovo ludilo i nastavimo NORMALNO da komuniciramo na ovom forumu sa kim god zelimo, a sa kim ne zelite da komunicirate a vi jednostavno nemojte, i mirna Backa i svi ostali regioni…uh….
    P.S. I samo da dodam, Julija slazem se sa tobom 100% 😉

teana
    Član
    teana

E ovako mene nije bilo na forumu tako cesto kao ranije pa bas i nisam bila u toku,poslednja dva dana iscitavam razne teme i ne mogu da se nacudim svemu i svacemu, ja moje slike nisam izbrisala ali sam glasala za brisanje zbog onih majki koje su uplasene i njihovo je pravo da li zele ili ne da im se slicice obrisu.
    Ja se licno ne osecam ugrozenom niti mislim da su moja deca u opasnosti vise nego inace kad izadjem sa njima na ulicu, jer ludaka ima svuda a mislim da ih je ipak vise u ovom nasem stvarnom svetu.
    Mislim da sve mi treba da zaboravimo ovu losu epizodu i nastavimo dalje kao i do sada, sto zbog nas samih kada smo uplasene i treba nam savet od iskusnijih majki sto zbog svih buducih majki koje dodju ovde da saznaju neke stvari koje su njima u tom trenutku vazne.

Potpuno se slazem sa Prex i Julijom.

verce
    Član
    verce

Ja nikad nisam osetila da moju decu su u opasnost od postavene slike.Uvek sam postavljala slike cisto da nas upoznate i vidite kako se provodimo.Mogu da bidu u opasnosti slike na koju su deca goli ili ja tako mislim ,neznam mozda gresim.Ja nisam obrisala slike i necu ali sam za da se obrise zastiten forum kad vecina mama sa prelepi decu su obrisala,bas bice mi zao sto nemogu da gledam kako raste malisani

Jecca
    Član
    Jecca

Prex, Julija i ostali istomisljenici, isto se slazem! Ne osecam nikakvu opasnost sto ce moje dete ili mene videti NN osobe. U koje svrhe da se zolupotrebe? Sta je onda sa bebama i decom na popularnim sajtovima, kao you tube? Obletele su planetu i sta???? Meni je isto bilo milo da gledam kako decica rastu ,da gledam saljime slicice nasih malih drugara…. A sad vise nece biti toga. Zaista vise nije forum sto je bio! Nekako je sve prezasiceno postalo i ne prodje ni mesec dana bez neke frke! Al hajd ljudi smo; a sve je za ljude! Na svakom forumu ljudi zele da se priblize bar virtuelno, a cini mi se da jedino forumasice odavde dozivljavaju i licna poznanstva. I raduje me da sam deo toga. Al sad vidim da ce puno ljudi polako prestati da posecuje forum, sto se i desava… 🙁

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.