Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 10 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Zasto da se brise podforum ZASTICENE SLIKE? Sta se ovo ovde desava? Mene nije bilo mesecima ovde, sad sam ugrabila malo vremena da gvirnem na forum kad ono imam sta i da vidim. Vidim pisete o nekoj bebanici, sta se desava? Ja sam zgranuta zaista, e da, i gde su moderatori?

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Zasto je forumsko kafance izbrisano??????

jelena_vasiljevic

hoce meni neko da objasni sta je bebanica pogresila da se oko toga digla huka?nisam bila tu.

LediIv
    Član
    LediIv

jelena, imas celu temu u obavesti administratora, zove se „bebanica ne postoji“… smor… 🙄 🙄

una
    Član
    una

e bas …..smor.

Coka78
    Član
    Coka78

Au ljudi, pa ja uopste nisam u toku, tek sad sam iscitala ovo sa bebanicom i smrzla se. A pre toga sam glasala da se ne brise podforum ali sada… Kome da pisem da mi skida slike deteta sa foruma?

Emina
    Član
    Emina

Mozes poslati PP Mirce….

katarina
    Član
    katarina

Proslo je nekoliko dana otkako sam izbrisala slike i shvatila da sam ipak pogresila…
    Ne postoji jak razlog za to jer ne vidim nikakvu opasnost,postavljala sam normalne slike i bila srecna kad cujem od drugih sta misle pa i prijaju komplimenti sto se sebe i deteta tice ,jer i to na neki nacin potvrda da sam dobra majka itd…
    Sto se pedofilije tice i tih gluposti ne razmisljam na taj nacin!Koliko slika dece postoji na netu,pa reklame,klipovi…a sem toga da bi neko mom detetu naudio morao bi da pridje(ne daj boze) e to je malo teze!!!!!
    Moja je cera izrazila zelju (jer joj drugarica isto radi)da se slika za reklame tj katalog za decju odecu i ne mogu joj reci ne nesmes kad vec njena drugarica sa kojom se igra prica non-stop o tome..
    e pa ako joj budem dozvolila videce je milion ljudi pa sto je onda i ovde ne bi gledali????
    Svako ima pravo na svoje misljenje o ovome al kad se sve sleglo malo druacije gledam na sve ovo…
    Vraticu slike i uzivacemo zajedno!

iva83
    Član
    iva83

ja nemam bas mnogo vremena da posjecujem forum al kad me nesto interesuje uskocim na brzinu i procitam , sad sam upravo iscitala sve u vezi bebanice i stvarno ne mogu da vjerujem da takvih ljudi ima , ja sam sokirana , pa ljudi strasno.
    sto se tice slika ja sam od prvog dana mogla da vidim sve slike e sad nisam stavljala svoje a imala sam namjeru , a sad neznam sta da radim , voljela bih da sa vama podijelim najljepse trenutke odrastanja svoje djece ali ovo me bacilo u razmisljanje …..
    STRASNOOOO!!!!!!!

jelena_vasiljevic

E ljudi imam jedan predlog to rade na forumu roditelj.com.Znaci ako hoces da udjes u foto album moras da nakuckas 500 poruka i plus da posaljes moderatoru ili adminu na pp sliku sebe i deteta ili dece.Ajde i mi to da uradimo.Da zasticeni folder bude zajednicko znaci nema dva ili vise foldera i da se nazove foto album.A koliko vidim moderatora nema.Sta je sa njima?Evo ja se rado prijavljujem da budem jedan od njih jer sam bila na jednom forumu moderator i znam u sta cu se upustiti.

Nikita
    Član
    Nikita

katarina – 5/10/2008 17:33 Proslo je nekoliko dana otkako sam izbrisala slike i shvatila da sam ipak pogresila… Ne postoji jak razlog za to jer ne vidim nikakvu opasnost,postavljala sam normalne slike i bila srecna kad cujem od drugih sta misle pa i prijaju komplimenti sto se sebe i deteta tice ,jer i to na neki nacin potvrda da sam dobra majka itd… Sto se pedofilije tice i tih gluposti ne razmisljam na taj nacin!Koliko slika dece postoji na netu,pa reklame,klipovi…a sem toga da bi neko mom detetu naudio morao bi da pridje(ne daj boze) e to je malo teze!!!!! Moja je cera izrazila zelju (jer joj drugarica isto radi)da se slika za reklame tj katalog za decju odecu i ne mogu joj reci ne nesmes kad vec njena drugarica sa kojom se igra prica non-stop o tome.. e pa ako joj budem dozvolila videce je milion ljudi pa sto je onda i ovde ne bi gledali???? Svako ima pravo na svoje misljenje o ovome al kad se sve sleglo malo druacije gledam na sve ovo… Vraticu slike i uzivacemo zajedno!

:bravo: :bravo: :bravo:

Tijancica
    Član
    Tijancica

Slazem se sa Jelenom V.

Iako sam glasala za brisanje slika odmah po otvaranju ankete, sad kad se halabuka smirila mislim da bi trebalo poostriti kriterijume. Znaci pored odredjenog vremena provedenog na forumu i odredjenog broja postova(ako je ikako moguce iskljuciti brojac na temama na kojima je lako nakucati poruke, kao sto je bilo forumsko kafance ili slike djece) takodje trebaju se slati, t.j. postavljati svoje slike.

Znaci onaj ko postavi slike moze gledati slike drugih clanova, a ako ne postavi ne moze. Jer dosta mi je vise prica da smo nas 150 glupe jer smo stavile slike svoje djece, a njih 2 su pametne jer nisu. Kao prepoznaju nasu djecu na ulici iz malih slicica u potpisu. Ma malo sutra! Prepoznaju sipak. Nego non stop vise na nasim temama i redovno ih prate.

Znaci ko ne postavi svoje slike ne moze da gleda ostale!!! Mislim da je prilicno fer!!!!!

racic
    Član
    racic

Ljudi, cemu opet tolika halabuka koko slika. Pa neko moze da vam se uvuce pod kozu i da postavi ko zna cije slike (kao i bebanica) i da prosto ne znate kome slike pokazujete. Meni je sasvim sve jedno, vec neko vreme nemam vremena za slike, zato sam i svoje obrisala. Kako god…
    I da, mislim da je puno opasnije postaviti slike tamo na photobucket-u i imageshack-u (gde morate da ih stavite da bi dosle do foruma, jel?) nego ovde na forumu.

Chipachikus

Chipachikus – 1/10/2008 22:09

…… Tijanicica je neki sudija/kadija? Zna se ko je gazda ovog foruma, a zna se u kojim zemljama je javni linč dozvoljen. …..

….. A jedna nepromisljena poruka od Tijanicice je napravila paniku na forumu……

Ovog puta sam ja bio malo nepromisljen i direktno vredjao jednog clana foruma.
    Ovim putem bih zeleo da se izvinim na grubim recima.

Na kraju, ipak su se strasti smirilie, Bebanica je diskreditovana, MarijaMamaBG1 je takodje diskreditovana i mislim da je svima na forumu jasno da su se ove dve osobe tu nasle samo radi poticanja nepoverenja i ispunjavanja licnih neprimerenih hirova.

Osim toga, zelim da napomenem da nikoga na forumu nisam zeleo da povredim mojim ‘ostrijim’ postovima o ovim teskim temama, jedino sam zeleo da sagledamo situaciju iz svih uglova i izvucemo zajednicki sud.

Preporucujem da se vratimo ‘svakodnevnici’ i uzivamo u pravim carima ovog foruma.

lelly
    Član
    lelly

I šta smo rešili, brišemo ili ne brišemo?

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.