Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jovana Stojanović 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 95 (od 95 ukupno)

ANKETA – Da li ste ZA da obrisemo ZASTICENE FORUME?

• Jecca
    Član
    Jecca

Jos smo tu….
    Cipi, bravo….

Biterlemon

Eto ode mi pogresan odgovor, nekako sam slutila da ce se ovo desiti, brisite i moje slike jer kad nema onih ljudi koji su bukvalno poceli forum necu ni ja da bude u njemu!!!!!!!

Ella
    Član
    Ella

Biterlemon – 9/10/2008 13:19 Eto ode mi pogresan odgovor, nekako sam slutila da ce se ovo desiti, brisite i moje slike jer kad nema onih ljudi koji su bukvalno poceli forum necu ni ja da bude u njemu!!!!!!!

🙁 Biterlemon, nemoj da brises, kao ni ostali. Ja bas volim da gledam vasu decu kako rastu. Sta ako su neki od nas obrisali (verovatno imamo svoje dobre razloge)… Ostanite vi koji zelite. Ja zaista nemam nista rotiv slika tudje dece, iako sam Stelline obrisala. Ne zelim da se ponavljam, dosadno je svima, ali zaista osecam da sam uradila pravu stvar, iako mi je normalno jako zao sto ne mogu neke trenutke preko slika da delim vise sa vama…

Biterlemon

U pravu si Ella kad kazes uradila pravu stvar, i ja mislim da sam isto uradila, jeste jedan nedostatak ali…, oduvek sam strahovala ne znam zasto to je podsvesno!!!!!!!
    Ipak nedostaju svi ti ljudi sa kojim sam od trudnoce pisala, ali nema veze iovako nemam puno vremena!
    U svako slucaju ostajem na forumu 😆 😉 😉

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Posto vecina nije bila da se brisu slike, odnosno rekli su da slike ostanu, ostavicemo albume, ko je obrisao obrisao je, ali nemozemo zbog ostalih koji zele da nastave sa slikama da brisemo sve. Izgleda da su ovde glasali vecinom ljudi koji su bili za brisanje a oni koji nisu se nisu ni oglasavali.

Gledanje 91 članaka - 91 do 95 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.