Ova tema sadrži 841 odgovor, ima 76 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 8 meseci, 3 sedmice ranije.

Gledanje 841 članka - 841 do 842 (od 842 ukupno)

Anksioznost u trudnoci

• Anonimni
    Anonimni

Pozdrav svima,
    pila sam seroxat do 5. nedelje trudnoće, kada još nisam ni znala da sam trudna. Ginekologica mi je tad rekla da nije nista strasno i normalno da vise ne pijem i sve ce biti u redu. Ipak htela sam jos neko misljenje i u 10. nedelji odem kod jednog od naših najboljih ginekologa. Rekao mi je da mi savetuje da prekinem trudnoću jer seroxat može uzrokovati kardiovaskularne deformacije kod bebe s verovatnoćom od oko 2%. Takođe rekao je da nikakvi pregledi ni genetska ispitivanja to ne mogu otkriti. Sad sam u teškoj situaciji i ne znam šta da radim. Da li je neko imao sličnih iskustava?

anita75love
    Učesnik
    anita75love

DA li zaista mislis da se abortira beba zbog nekoliko tableta, sa verovatnocom nezeljenih dejstava od 2%?
    I ovi doktori stvarno svasta savetuju, kao da je abortus sisanje kose-pa nema veze -porasce ponovo!!!!
    Stvarno me to ljuti, toliki bezobrazluk i neodgovornost.
    Sta ako ne zatrudnis vise…
    Bilo koji lek uzet u tako ranoj trudnosci ostavlja puno manje posledica nego da se pio kasnije!
    JA ne bih abortirala.
    Ti kako hoces.
    RAzmisli da li uopste zelis bebu, to je najvaznije.
    Pozdrav

Gledanje 841 članka - 841 do 842 (od 842 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.