Ova tema sadrži 73 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jade 10 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 74 ukupno)

APEL SVIM MAJKAMA

• Brandza
    Član
    Brandza

🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 Uzas…ne znam sta drugo da napisem…

ivy
    Član
    ivy

STRASNO!!!
    Ja stalno razmisljam o takvim stvarima,bukvalno pri svakom prelasku ulice,svaki put kad je trotoar preblizu ulice. U NS su trotoari inace bas udaljeni od same ulice ali ja trenutno zivim u kraju gde trotoari ne postoje jer se gradi..Uzas.
    Anka javi jel znas sta je bilo sa bebom…nadam se da je dobro

stancha
    Član
    stancha

Anka,sta je bilo,javljaj molim te…

mayya
    Član
    mayya

Ima li kraja ruznim desavanjima?
    Zasto se desavaju tako tuzne stvari?
    Nadam se da ce beba preziveti i biti dobro… 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Amara
    Član
    Amara

uzas.kakav stres za to dete i majku.
    Nadam se da je beba dobro.

lillyblue
    Član
    lillyblue

uzas!!! nadam se da je beba sad dobro.
    Svaki dan se susrecem sa debilima od vozacha, kako su neki ljudi nemarni i bezobrazni to prevazilazi svaku granicu. I kod mene u ulici je haos od kojekakvih mercedesa i dzipova koji parkiraju na trotoaru, tako da majke sa kolicima ili invalidi ne mogu uopte da izadju na ulicu. ako budem bila u situaciji da ne mogu da izadjem sa kolicima na ulicu, svaki auto ce dobiti po par dooobrih potpisa duz celih vrata od mene kljuchem ili nekim ostrim predmetom. Ne stedim vise nikoga.

vesna972
    Član
    vesna972

😯 😯 😯 Ne mogu da verujem!! Strasno, jezivo!!:cry: 😥 😥 Boze, koliko samo treba da se pazi….ni majke sa kolicima nisu bezbedne….
    Nadam se da je sa bebom sve u redu… 🙁

I taj vozac…pobegao?!?!? Pa ne mogu da verujem, ni zivotinju ne bi smeo da ostavi a ne bebu!!!!! Ljudi moji ovo je strasno ❗ ❗

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Uzas!!!! Uh ja bih njega na zivo mucila,mucila,mucila mozda je vozio i u pijanom stanju ko ce ga znati,idiot pobegao…

Molim Boga da sve bude u redu sa malom bebicom,srce mi se steglo kad sam procitala post…

Treba kao ovde opstinska policija pa da stalno kruzi i koja kola nisu parkirana kako treba odmah pauk da odnese,mada nikad se ne zna sve vise ima budala sa vozackom dozvolom..

Ali da ne stane uh mrak mi pao na oci….

Anka javi ako bilo sta cujes za bebicu,samo da ona bude dobro 🙁

Bambina.
    Član
    Bambina.

😯 😯 😯 😯 😯 😯 STRASNO!!!!!

Anka, javi sta je sa bebom!!!! Nadam se da je dobro!!! jao, boze 🙁 🙁 🙁 🙁

Isto prozivljavam svakog dana, jer od automobila ne mogu da prodjem!!! Nekoliko puta sam zvala Parking servis ali oni dodju i odu a parkiranje se nastavlja…. :galamdzija:

Amara
    Član
    Amara

apropo ovoga svega htedoh reci da sam i ja bas imala jedan stres sa decom.Bila sam za volanom i vozila decu.Bila sam na parkingu i dok sam da trazila mesto za parking ,kreten je poceo da se isparkirava sa tolikom brzinom da me je udario kolima i deca su se odsekla. Sva sreca nije naneto mnogo stete,ali sam taj stres i strah i dan danas ga moja cerka pominje.Traumirali su se.
    Stoga,kad god idete peske,vozite,uvek imajte nekoliko para ociju,nije na odmet. Necija nepaznja ili krivica moze da bude kobna za vas.

tijanast
    Član
    tijanast

Jao strashno, pa kakvih to ljudi ima, da nije ni stao da vidi shta je uradio, strashno zaista… Dobro je da su preziveli i da ce se oporaviti…
    A to parkiranje na trotoaru, ma to je uzas jedan, kod nas isto ne moze uopshte da se prodje a ima i velikih parkinga koji su blizu a prazni jer se svi parkiraju tachno ipred svog ulaza da ne daj boze ne prepeshache 20m od kola do stana, plus shto kod nas (u Prvomajskoj) pored automobila josh ima i ulichnih prodavaca koji zakrche deo ispred parkiranih automobila, a preko puta njih kinezi koji iznesu robu ispred radnji i onda su peshaci izmedju njih u sendvichu a i uvek ima onih koji tu neshto zastaju, gledaju, kupuju, i nema shanse da se prodje, moram da vam slikam to da vidite…

Nikola&Anja

Eh Anka, ja sada živim u Hercegovačkoj i nikada kolicima ne idem tuda, već kroz Železničku, jer je šira i ravnija i nema mnogo automobila. Kroz Hercegovačku idem samo kad moram. A i Prvomajsku izbegavam. Više šetamo Krajiškom.
    Hvala bogu da su beba i majka ok i da će se oporaviti.

Aiko
    Član
    Aiko

Eto, ja od toga sizim. Jadni roditelji te bebe…

Posvadjah se sa pola grada jer redovno, ali redovno moram da izadjem sa kolicima na ulicu, jer se parkiraju kako ko hoce, kao da su na livadi…

Bambina.
    Član
    Bambina.

hvala bogu da su preziveli!!!!

Koji kreten od vozaca!!!! Ako ga ikada uhvate treba da ga lincuju javno na Terazijama da svi vide.

mayya
    Član
    mayya

Hvala dragom Bogu da su preziveli!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 74 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.