Ova tema sadrži 73 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jade 10 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 74 ukupno)

APEL SVIM MAJKAMA

• ivy
    Član
    ivy

Ma-ta :bravo: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :cvecko:

Bambina.
    Član
    Bambina.

Ma-ta :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

vala svi da kupimo POST IT pa da zaredjamo

Marija i Peca

Ma-ta, ti si carica!!!

mama mija
    Član
    mama mija

Bas mi je drago da su i mamai beba dobro.
    BRAVO ma-ta,pa nisu ni oni iznad zakona.

Angel
    Član
    Angel

Ma-to carica si!

E Anka Anka uzas blagi! Drago mi je da je sve u redu, samo mi je zao sto tog majmuna niko nije uhvatio! Na zalost takvih slucajeva nije malo i takvih vozaca takodje! Nama se desilo bas juce na Zitnom trgu u centru ZR da smo prelazili ulicu, bas sam pricala to Cicibancici, i to smo prelazili preko pesackog i na srecu videla sam auto, i samo sam gledala kad ce stati i gde gleda. Naravno zijao je levo da nadje mesto gde ce se parkirati a ne desno da bi nas video. Majmuncina bradata, zaustavio se naglo i jos odmahnuo rukom i pogledom nastavio da trazi mesto za parking. I ja mu se naravno proderem „Sta je majmune, da nismo nevidljivi piz*a ti materina!?“. Imao je srece, nisam hela sa bebom da mu stanem da mu kazem par stvari jer ko zna koja je budala, al sledeci put ako vidim da se nekom drugom desava…bolje da ne znate kakve umem naravni da budem tad!

A Anka nikad nisam videla da neko tako parkira kola u bilo kojoj ulici u Beogradu a zivim tamo 25 godina! U kom si kraju svega ti kad mogu tako da se ponasaju???

dusica2006

Uzas, nevjerovatno. Mada ovako nesto se desava sigurno svaki dan, u svakom gradu, samo sto nismo upuceni…. Kod nas u Podgorici je ogroman broj automobila, koji su naravno parkirani gdje ne treba… strasno

Jecca
    Član
    Jecca

Bravo ma-ta! To se zaista desava. U Loznici ispred SUP-a , policije ima ogromna raskrsnica, koja nicim nije resena odkako postoji, znaci nema ni jednog pesackog, niti semafora, i tu se redovno svi parkriaju do pola raskrsnice, to je zaista ogroman prostor, a parking prostor nigde gotovo ne postoji! I naravno da se tako parkiraju i sami policajci; a da zlo bude vece, tu mi mama zivi, i ja uvek i moram preko te raskrsnice na putu do centra. A zbog ludaka koji izlecu iz jedne od ulica, koja je uzbrdo, i nepregledna je uzasno, samo izlete na raskrsnicu i ne do ti Bog da se nadjes tu, oduvase te!!!! Tako da kad sam bila kod mame sa Ninom, da vam ne pricam koje su to peripetije proci sa kolicima. Hoce da te zgaze. Ne misle da ti stanu da te puste, jok jos ti mase „sta ces ti tu!“!!!!

Ivona
    Član
    Ivona

Pratim forum o ogrlicama za bebe od vestackog cilibara i cudim se raznoraznim dezinformacijama.Moje dete nosi upravo ogrlicu od sintetickog cilibara vec sest meseci i apsolutno nemamo nikakvih problem sto se tice nicanja zubica.Za ogrlicu sam saznala pre deset godina od poznanice koja ju je nabavila iz Svajcarske.Moja Ivona ima deset meseci,ne gura ni prste u usta,ne balavi niti ispoljava bilo kakve znake nervoze vezane za zubice.Da razjasnim:sinteticki cijibar je jevtiniji tj zamena za pravi.U Svajcarskoj je cena ogrlica od cilibara 9O evra.Firma Gotteron prodaje upravo originalne Svajcaske ogrlice od sintetickog cilibara koje nikad nisu bile zabranjene.Raspitajte se da li ove takozvane balticke imaju ikakav sertifikat ili dozvolu ministarstva zdravlja Srbije.Odnosno na trzistu su se pojavile cak i kineske po ceni od 3700dinara.Konkurencija na trzistu se bavi prljavim trikovima,to vam je ko ona prica sa AD kapima,pljuni po tudjem pa ce se tvoje prodavati.Mame slobodno ih nabavite i olaksajte i sebi i svom detetu perid nicanja zubica.

muma
    Član
    muma

ma-ta bravo! Gde se prodaju nalepnice, da kupimo? Predlazem jos neke: „Bezobrazan vozac“, „Volim da parkiram tako da ljudi ne mogu da prodju“, „Ne znam da parkiram“ … ima sigurno jos mnogo sto bi moglo da pise na njima. Ja narucujem 10 komada od svake!

Jos jedan primer. Pre mesec dana me je vozila drugarica kolima. Uzivala sam na sedistu suvozaca i moj malisu u svom sedistu za bebe po zadi. Kad pre nama se pojavi zena na bicikli koja je vozila izuzetno opasno. Pazi: u jednoj ruci mobilni i prica uveliko. A kad smo je preticali, drugarica otvorila prozor i viknula je: JAKO SI OPASNA. Kad! Na decijem sedistu ispred nje na biciklu devojcica od godinu dana! Prosto da ne poverujes kako neko ugrozava svoje dete!

biki
    Član
    biki

ja tek sada vidim ovo…..
    Sta da vam kazem opste ludilo,niko o nikome ne razmislja,jako smo sebican i nesavesan narod pa neka kaze ko sta hoce..Hvala bogu da su majka i dete dobro

Biterlemon

Ovo je uzas tek sad vidim post, defitinitivno je za svaku osudu, takvog coveka treba krivicno goniti i bogami trebao bi dobro odlezati u zatvoru nikako reci „Samo kad mi je dete zivo i zdravo“ kao sto je moja mama rekla.
    Mene je kao malu pored milicajca u zatvorenoj ulici zgazio pijani milicajac koji je posle dao izjavu da cak on nije video nikakvu decu a zamislite ulia je bila puna dece koliko je taj covek bio pijan, a kolega koji ga je zaustavio ne znam samo kako je mogao da ga pusti kad je video da je on u mortalisanom stanju, naime ja i danas vucem posledice toga a komsija koji zivi iznad meni je samo zahvaljujuci tocku automobila osao ziv inace bi najverovatnije da je udario u ivicu trotoara ko zna kako zavrsio inace tad sam imala 6 god. A da su na vreme kaznili takvog coveka on bi se prosvestio a ne nakon 20 god. da pijan hoce na slavljima da izaziva tucu, molim vas uniformisana lica.
    Ono sto jeste evidentno da ljudi previse negde jure i zure, sinoc ispred nase kapije se desilo da covek zgazi kuce, toliko sam se uplasila jer sam odmah posmislila na Tijanu koja je bila ispred oni uvek nesto bukvalno lete tuda kao da tuda nema dece, ja kazem hvala bogu kuce je, a sta da je istrcalo neko dete, naime covek je bio cak i ljut, ne razmisljajuci da ne primerenom voznjom mogao da stvarno osakati neko dete.

dmneca
    Član
    dmneca

Kakva tragedija!!!! I kakva budala od vozaca!!!! Sreca pa su beba i mama dobro.

Znam da se nesrece desavaju i da trenutak nepaznje moze izazvati stete nevidjenih razmera ali mi nikako nije jasno kada ce se nas narod opametiti….pa zar ne ucimo iz tudjih iskustava? Ali pobeci…kukavicki….beba u kolicima….to mi nikako nije jasno!!!!!

Gde su svi oni saobracajci,gde su da regulisu,kaznjavaju!? Toliko je bilo price o poostrenim kaznama a gde su oni koji te kazne treba da vide i na njih reaguju? Tu su samo kada imaju akcije da popune budzet….a do tada svako moze da radi sta hoce!

Sreca ne zivim u tako velikom gradu i ne susrecem se sa tako velikim saobracajem ali mogu vam reci i da u mestu u kom zivim vlada Beogradska vozacka euforija!!!! Ljudi su u globalu previse samozivi i previse uzurbani! Nema vise kavaljerstva ( moze da se nadje jako retko) i mame na pesackim moraju jako dugo da cekaju…niko ne staje! Zar to nije sramota ovog naseg drustva?

lelly
    Član
    lelly

tek sad videh ovo. anka htela sam da te pitam da li se to u zarkovu desilo, a sada vidim u tvom postu da jeste. i ja zivim u zarkovu i odmah sam znala da je to to. u mojoj ulici celom duzinom trotoara su parkirani automobili, mislim da pauk u ove krajeve ne zalazi.

luki
    Član
    luki

i kod mene se desio pre nekoliko dana stravican dogadjaj….

automobil je pregazio dete od 4-i godine

sve sam gledala sa terase.izasla sam da polijem cvece…

samo se zacula skripa kola….i na kraju samo ostadose papucice….dete je istog dana preminulo.

JA SAM SE TAKO POTRESLA DA NOCIMA NISAM MOGLA DA ZASPIM.

dete je pored zive majke prelazilo samo ulicu.PA TO JE TAKO MALENO DETE.

i moj je savet…drzite decu za ruku…suprotno od ulice.

BEZ OBZIRA KOLIKA SU DECA I KOLIKO ZNAJU MORAMO BITI OPREZNE….

TO JE SAMO SEKUNDA

Nela
    Član
    Nela

E, stvarno užas, užas, ne znam šta da kažem. I zaista treba da budemo mnogo oprezne kad smo sa decom na ulici, svakakvih ljudi ima, naročito vozača.A evo i ja da vam ispričam šta se meni dogodila na tu temu, letos na moru (bili smo u Bečićima).Vraćamo se s plaže ja i sestra, moj Laki u kolicima, i pored nas moj sestrić(9) i sestričina (7).Prelazimo ulicu gde i svi pešaci prelaze (nema pešačkog, nema saobraćajca), ali računaš na savesne vozače koji će se kao i stalno do tad zaustaviti kad vide da prelaze ulicu žene sa decom.Međutim jedan kreten srednjih godina (sad se više ne sećam ni tablica, a baš sam bila dobro to zapamtila) se zaleteo sa namerom da se uopšte ne zaustavi, a mi već krenuli da prelazimo ulicu. U zadnjem trenu se zaustavio i počeo kao da maše nešto rukama u smislu kao gde smo krenuli. Ja poludim i počnem da se derem zar ne vidiš da idemo sa decom kretenu jedan. A on ti lepo izađe iz auta i krene prema meni kao da nasrne na mene i onako me po ramenu gurne. Deca su se već uspaničila i uplašila, sestra hoće da se što pre izgubimo, ja poludela. Narod iz okolnih radnji gleda, on zaustavio čitavu kolonu automobila i hoće da se raspravlja, a kriv. Uglavnom, video je u nekom trenutku da takvo ponašanje nije u redu pokupio se i sa psovkama se vratio u auto i produžio. Odmah sam pozvala info centar MUP, ali badava, oni su samo to primili kao informaciju i ništa nikom.Eto, šta da vam kažem, svega i svakakvih ima.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 74 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.