Ova tema sadrži 73 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Jade 10 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 74 (od 74 ukupno)

APEL SVIM MAJKAMA

• Nena75
    Član
    Nena75

I ja tek sada vidim ovu temu verovatno mi je promakla jer sam deveti mesec provela vise u bolnici nego kuci a to se desilo u to vreme.
    Anka, vidim da smo komsinice ja sam u Vodovodskoj na mozda 100-ak metara od tebe i to sto pricas je stvarno tako ovo je uzasan kraj nemate gde da prodjete sa kolicima, celo naselje je neplanski uradjeno ogromne zgrade sa puno stanovnika a nigde nije predvidjeno parkiraliste za automobile. 👿
    Meni se redovno desava da moram da zaobilazim automobile i duzi deo jako prometne ulice vozim po kolovozu, da ne govorim o raznim vozacima koji prolete pored nas, pa nam onad sviraju, ja zapravo cekam da svi prodju mada u jednom trenutku moram da krenem a dok zaobidjem sve te silne automobile ……..stvarno ziva nisam kada izlazimo u setnju!!!!!
    Nisam uopste cula da se ovo desilo a nadam se da su i beba i mama dobro!

J.D.
    Član
    J.D.

Evo i mene prvi put na ovoj temi i moram prokomentarisati jedno MA-TA CARICA! 😆

Mandarina
    Član
    Mandarina

Ma-ta svaka čast!!!!8) :bravo:

pejana
    Član
    pejana

ma-ta – 21/3/2008 12:49 Hvala Bogu da ce beba i mama biti dobro! A za takve vozace, svaki komentar je suvisan. 👿 Inace, ja sam vidjala kako pauk odnosi nepravilno parkiran policijski auto, i to ne jednom! A moram da vam ispricam jednu anegdotu. Elem, guzva na sve strane, automobila svuda, standardno ne moze da se prodje, a na sve to policijski auto parkiran na sred pesackog prelaza, a policajca nigde! Ja ne budem lenja, izvadim iz torbe post-it blokce, napisem lepo "ZABRANJENO PARKIRANJE I ZAUSTAVLJANJE NA PESACKOM PRELAZU" i zalepim mu za prednje staklo! 😆 Kad mogu oni da pisu kazne, treba i njih neko da opomene! I lepo produzim dalje. 🙄 Moram samo reci da tako nesto nisam uradila samo jednom, jeste da zvuci kao sala, ali, ako njih nije sramota da se tako parkiraju, nije ni mene da im ostavljam porukice! 8)

Mato, kraljice, kad bi bilo vise takvih kao ti!!!! Crkla sam od smeha! :bravo: :bravo: :bravo:

ronga
    Član
    ronga

Anka – 2/4/2008 14:44

A Anka nikad nisam videla da neko tako parkira kola u bilo kojoj ulici u Beogradu a zivim tamo 25 godina! U kom si kraju svega ti kad mogu tako da se ponasaju???

Sta da Vam kazem, Zivim u Zarkovu, a ovo je kao super extra ulica, Makiska.. odmah ispod Trgovacke, A u trgovackoj je tek ne moguce, krenuh ja u banku sa decicom i stadoh na autobuskoj i nikako dalje, jer je neki trzni centar otvoren i svi parkirani na trotoaru plus kafici tako da sam ja produzila do banke, a dadilja ostala sa decicom na stanici, do banke stigli nisu….. i onda okret, nazad, I od TADA NIKADA VISE SETNJOM KROZ ZARKOVO, Od sada idemo iskljucivo na ADU

[/QUOTE]zivela sam u repiskoj…uliza iznad trgovacke i delim tvoje misljenje koliki je uzas setati kroz zarkovo…

jelena_vasiljevic

Svaka cast ma-ta :bravo: :bravo:

U rakovici gde sam ja pre zivela kao devojka i moja mama i tata do pre nekoliko meseci,u ulici Pilota Mihajla Petrovica je ali apsolutno ista situacija.Sve auto do auta.Ja apsolutno sa kolicima nisam imala sanse da prodjem tuda.Strasno.Dobro je da su ok.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Ju, ju, ja tek sada ovo vidim! 😳 Hvala devojke, sta cu kad volEm da zbijam sale… A ne znam ni sta bi mi rekli kad bi me uhvatili i da li bi smeli bilo sta da kazu…

dinolina
    Član
    dinolina

…hm, jadne mama i beba, nadam se da će se brzo oproraviti.

Ja sam imala jedan ružan događaj sa bebom i kolicima, ali sam u toj situaciji ja bila vozač.

Naime, vozila sam jednosmernom uskom ulicom uzbrdo, i stala na semaforu, moj auto je bio treći po redu. Auto koji je stao iza mene je stao jako blizu. Onda je naišla žena koja je umesto da produži 10m i pređe lepo na pešačkom ulicu, odlučila da se provuče između automobila. Kako smo svi bili na uzbrdici, auto mi je krenuo malo unazad ali je razmak bio mali između automobila kako sam vam već napisala, žena kad je videla da je auto cimnuo unazad počela je da lupa poa autu i da me vređa. Situacija mi je u početku bila bezveze jer se dečija kolica nisu videla, niža su od gepeka ali kad je prešla na drugu stranu i kada sam videla da je gurala kolica počela sam da se tresem jer da se nešto bebi dogodilo ne bi mogla da živim sama sa sobom. Jedno od pravila u saobraćaju je da se drži rastojanje između vozila, a tek je van pameti provlačiti bebu u koloni vozila na semaforu još uzbrdo. I sada kada se setim naježim se. Treba biti JAKO pažljiv i kao pešak i kao vozač, i zbog sebe i zbog drugih.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Dinolina mogu da zamislim kako si se osecala ali ja bi toj zenturaci olupala glavu o haubu! Pa kako je moglo da joj padne napamet da se sa BEBOM provlaci izmedju vozila!!! Glupaca jedna! O situacijama kada se kreteni parkiraju kako i gde hoce bolje da ne pisem jer cu zauzeti tri strane. Nego evo jedne situacije gde sam ja ostala zapanjena: Zivim u zgradi koja ima svoju garazu. Na trotoaru su naravno postavljeni stubici duz cele zgrade jer su se kreteni parkirali pa smo ih mistavili iako na pocetku ulice sto znak za zadbranjeno parkiranje i zaustavljanje. Ali logicno ispred garaze ima razmak u stubicima gde se non stop neko parkira. Izlazim ja kolima iz garaze, i naravno vidim buadala se prakirala i ja onako polako samo svirnem jer mi je srle bio u kolima. Svirnem j, nista nikog nema tj niko ne reaguje, svirnem opet i opet nista. I onda posizim i sednem na sirenu, i tek onda izlazi covek iz auta sa recenicom Sta sviras bre dete mi je u kolima 😯 😯 😯 Ja u soku, ne verujem sta covek prica!!! I to se jos onako drsko rpodere, a ja kakvu me Bog dao „smirenu“ otvaram vrata i cupam onaj pojas i krecem da se derem na njega u stilu kretencino i idiote, kad vidis njega, ko veli ova nije bas citava pa se brze bolje pokupi u kola i odveze se. Ja nisam mogla da verujem koja budala!!!

malena89
    Član
    malena89

U potpunosti se slazem sa tobom MikaMaco. Kako je uopste pomislila da se provlaci sa bebom izmedju vozila i pretpostavljam van semafora i pesackog prelaza. A te kretene sto se parkiraju svakako treba :batina:. Ja kad idem u setnju sa Anjom nekad moram sa kolicima i po ulici, jer mesta na trotoaru nema ni sa jedne ni sa druge strane ulice. znaci strasno :galamdzija:

maja-zemun

Ovo je strasnooo,nemam reci…

Lilypie 1st Birthday Ticker

Svetlana81

Ovo sve nam je nauk da ne zaboravimo, kad prođu godine, da smo i mi bile mlade mame sa malom decom i koliko nam je bilo teško samo da brinemo o deci, a da ne govorimo o tome koliko su nas pogađali bezobrazni postupci ( I TO VEĆINOM ŽENSKOG SVETA!!!!). U mom primeru najveće neprijatnosti sam doživela od žena, čak i školarki, pa do sredovečnih. Kao da smo jedne drugima dušmani, tako se ponašamo. Prosto je sramotno koliko smo sujetne, da ćemo gurnuti trudnicu i ženu sa malim detetom iz čiste obesti. Mada moram priznati da se neke trudnice i to po medicinskim ustanovama ponapšaju kao da nemaju ni trunke kućnog vaspitanja, pa nas onda svi zbog sličnih uzimaju zdravo za gotovo. Ko veli kad možete da ste bezobrazne sanlazite se onda same.

aacim
    Član
    aacim

joj strašno! Mislim da bi naša saobraćajna murija morala da bude ažurnija u primeni zakona kako bi vozači bili oprezniji…

Potpis
    Mama-vozač

Jade
    Član
    Jade

Ovakve se stvari na zalost desavaju skoro svaki dan i sve je vise nesavesnih,nenormalnih i nervoznih vozaca koji se ne obaziru ne haju ni zasta.
    Sve bi ja nih ponovo na polaganje…ali ono „pravo polaganje“.
    Nemam reci….

Gledanje 61 članaka - 61 do 74 (od 74 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.