Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

Ova tema sadrži 220 odgovora, ima 17 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 6 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 196 ukupno)

Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

• Saky
    Član
    Saky

Drugari molim vas za pomoc za malog Sergeja Milićevića.Ima 8 meseci i tumor na mozgu koji mu ugozava zivot.
    Roditelji su u slaboj finansijskoj situaciji,zive kao podstanari a za operaciju u Rimu potrebno je oko 50 000e.
    Pogledajte pricu
    http://www.prva.rs/sr/video/info/explosive/mediaSet/3353/EXploziv+17.02..html
    Ljudi ja sam plakala,placem i dok vam ovo pisem.Molim vas ali molim vas dajte da pomognemo ko koliko moze.Znam da je kriza,da se nema ali makar po malo.Malo po malo i skupice se.Nedajmo da ode jos jedan zivot koji samo sto je poceo.
    Mozete kontaktirati roditelje:
    Saša Milićević, otac deteta 064/581-10-65
    Jasna Milićević-Jelenković, majka deteta 063/74-64-302
    ili uplatiti donaciju
    Racun kod Komercijalne banke
    Sergej Milićević
    br. dinarskog žiro računa 205-9011004580162-90
    br. deviznog racuna
    za inostranstvo (instrukcije) SWIFT-BIC: KOBBRSBG IBAN/Account Number: RS35205903101757305097
    za Srbiju(samo pravna lica): 90-310-1757305.0
    Robna kuca igracaka Ofy land je podrzala akciju,donirace novac a i odobrili su posatvljanje kutija za prikupljenje novca.
    Ako neko ide ovih dana neka ubaci koji dinar,roditeljima ce puno znaciti.
    Hvala vam u njihovo ime.

Saky
    Član
    Saky

U brzini posatvih temu u Aktuelne umesto u Humanitarne.Molim moderatore da je premeste.

lance
    Član
    lance

Saky da li znas kako iz Amerike poslati novac? Preko banke je to neizvodljivo jedino PayPal ili tako nesto jer jedino tako mozemo da posaljemo. Provjeri mi tu informaciju molim te!

Saky
    Član
    Saky

Znam da moze PayPal,idem odmah da se raspitam.Lance hvala puno :-*

alhemicarka

Dusa mala, slatka 😥 . Joj, kako je strasno kad zivot zavisi od novca. Jadni ti roditelji.
    Prvom prilikom kad idem u banku, uplacujem. Cesto uplatim po par stotina din, koliko mogu za bolesne malisane. Kad bi svako uplatio samo 100 din, novac bi se skupio. To je samo kutija cigareta. Nemojte biti lenji, pomozite. U krajnjem slucaju, bolje cete se osecati.

Saky
    Član
    Saky

Da podignem temu da bude vidljiva.

katarina
    Član
    katarina

e ovo je da poludis..Zato sto Srbija nije u EU uzimaju proviziju 12% i ko zna koliko kad se podize:shock: 😯 Saky imas li info kako je sa inotranstvom???Znam da sam sestri uplacivala 100e banka uzme 20:x 😡

Saky
    Član
    Saky

katarina mislis kolika je provizija?Ajde sada cu da nazovem Komercijalnu banu i pitam ih.

Saky
    Član
    Saky

Katarina zvala sam Komercijalnu banku,oni nemaju predstavu kolika bi bila provizija tebi kad uplacuje.Onaj ko podize placa proviziju 25dinara.Jedino da nazoves svoju banku i pitas.Pokusacu da saznam kolika je provizija za Western.

katarina
    Član
    katarina

Ovako moja banka OLB (nemacka domaca) nema svoje filijale u drugim zemljama pa onda ide provizija moje banke-drugoj banci(recimo Reifazen bank) pa ta banka uzima proviziju i na kraju banka u kojoj stize:shock: 😯 i od sume ni pola ne dobiju:shock: 😯 😯
    Nisam odgledala link ne mogu…:( kazi mi do kad im je potreban novac???

Saky
    Član
    Saky

Pa dok se ne skupi.Ne znam koliko su tacno skupili do sada.Imaju devizni racun u Komercijalnoj.Koliko sam ja razumela sve uplate stizu direktno u Komercijalnu a oni uzimaju 25dinara proviziju.

katarina
    Član
    katarina

ma razumem ja dok se ne skupi nego kad ima OP do kog dana treba da plate? Pitam jer dolazim sledeceg meseca za Srbiju pa bolje njima da dam celokupnu sumu nego da mi banka uzima provizije….

katarina
    Član
    katarina

nebitno Saky…stici ce makar nesto…a kasnije malo vise..

njamiii
    Član
    njamiii

Katarina, nisam sigurna da li su zakazali operaciju, ako sam dobro shvatila na operaciju ceka mesec dana, a oni verovatno cekaju da skupe novac ili bar neki realnu sumu, pa onda da zakazu, pa + mesec dana.
    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.293.html:364937-Sergej-mora-na-operaciju-u-Rim

alhemicarka

Juce sam uplatila! A vi (mislim na sve koji ovo procitaju)???

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 196 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.