Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

Ova tema sadrži 220 odgovora, ima 17 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 6 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 196 ukupno)

Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

• lance
    Član
    lance

Draga moja alhemicarka i ja sam u shoku kao i ti. Ne znam da li si nocas pratila, mozda i nisi jer se to sve desavalo kasno iza ponoci, ali svasta je receno i postovano na onoj stranici. Taj post je jutros naravno izbrisan i niko nista jos nije rekao na tu temu.

Doticni grof, inace onaj ko je i upropastio licitaciju, je sinoc rekao kako je cuo od nekog Dobrice na fb, da mali Sergej uopste nije bolestan, vec samo anemican i da Sasa od ove akcije hoce da izvuce korist. Drugi, to sam citala danas, misle da je djete bolesno i da su roditelji otpisali djete (ja ne mogu ni da pisem ovo ), jer se i previse ceka a zna se koja je bolest u pitanju i na taj nacin hoce opet da imaju korist.

Ja, vjerujem kao i vecina, ne zna ni sta da misli, stvarni nisu ciste i to je jasno kao dan, al opet ako je nesto od ovih opcija u pitanju , ja bi da vjerujem da je Sergej zdrav djecak a oni koji su radili ovakve stvari nek sudi ko je i zaduzen za ovo.

angelina1
    Član
    angelina1

sokirana sam….kako god nadam se da je od svih stvari koje su u opticaju tacno ono da je djecak zdrav….pa nek idu i pare i sve….druge opcije mi je previse tuzno i zalosno da komentarisem…

krissty
    Član
    krissty

Strašno šta se dešava u staroj grupi, ali ja ne mogu da nadjem novu grupu na fejsu nikako, ne znam zašto. Jel može neko da mi okači link?

Micka&Nidza

lance;786668 wrote: Draga moja alhemicarka i ja sam u shoku kao i ti. Ne znam da li si nocas pratila, mozda i nisi jer se to sve desavalo kasno iza ponoci, ali svasta je receno i postovano na onoj stranici. Taj post je jutros naravno izbrisan i niko nista jos nije rekao na tu temu.

Doticni grof, inace onaj ko je i upropastio licitaciju, je sinoc rekao kako je cuo od nekog Dobrice na fb, da mali Sergej uopste nije bolestan, vec samo anemican i da Sasa od ove akcije hoce da izvuce korist. Drugi, to sam citala danas, misle da je djete bolesno i da su roditelji otpisali djete (ja ne mogu ni da pisem ovo ), jer se i previse ceka a zna se koja je bolest u pitanju i na taj nacin hoce opet da imaju korist.

Ja, vjerujem kao i vecina, ne zna ni sta da misli, stvarni nisu ciste i to je jasno kao dan, al opet ako je nesto od ovih opcija u pitanju , ja bi da vjerujem da je Sergej zdrav djecak a oni koji su radili ovakve stvari nek sudi ko je i zaduzen za ovo.

Lance,slazem se….
    i ja bih volela da je od svih opcija, tacna ona da sergej nije bolestan. vise od svega zelim da je malisa zdrav…
    Ali ne mogu da verujem da negde postoje roditelji,ljudi koji bi na ovaj nacin izvlacili bilo kakvu korist!!!
    Valjda nije do toga doslo kod nas u zemlji Srbiji!!!

Sergeje duso mala, da nam se vratis zdrav i srecan iz Istanbula!!!!

alhemicarka

Uh, kako bih volela da Sregej nije bolestan! Ali njegove slike pre i ovih dana nazalost sve govore 🙁 . Sutra putuje dusa mala. Srecan put i da ga lako podneses :hag: :hag: .
    Sasa Milićević
    KAO ŠTO SAM I OBECAO,DAJEM SVIM ONIM KOJE JE TO NAJVIŠE ZANIMALO,
    DA ZAVIRE U IZVODE IZ BANKE,DA ZADOVOLJE SVOJU DUŠU,I DA SE PO POSLEDNJI PUT OGLASIM U OVOJ GRUPI,SVIMA ONIMA KOJI SU NAM OD SRCA POMAGALI A TAKVIH JE BILO 95% ZELIM DA SE U IME CELE PORODICE ZAHVALIM I DA IH JOŠ JEDANPUT POZOVEM U GRUPU SRCE ZA SERGEJA,KAKO BI MOGLI DA PRATE STA SE DESAVA SA SERGEJEM I KAKO BI DOBIJALI SVE POTREBNE INFORMACIJE JER CE TO BITI JEDINO MESTO ZA SVE NASE PRIJATELJE I IZ OVE GRUPE I SVE OSTALE LJUDE,RAZLOZI STO NAPUSTAM OVU GRUPU NA SAMO JEDAN DAN PRED ODLAZAK U BOLNICU SU SVIMA ONIMA KOJI SU POSLEDNJIH DANA PRATILI KOMENTARE POJEDINACA JASNI.NEMA VISE RAZLOGA ZA LJUTNJU I ZA PROZIVKE,ZAHVALIO BIH SE JOS JEDANPUT SVIMA KOJI SU BILI U OVOJ GRUPI SAMO ZBOG SERGEJA I KOJIMA JE ON BIO JEDINI CILJ,MLADENA SAM ZAMOLIO DA OBRISE OVU GRUPU,JER ONA VISE BEZ NAS NEMA RAZLOGA DA POSTOJI,I ON JE TO OBECAO DA CE DA URADI AKO SE JA OGLASIM JAVNO.

Ja ne mogu da nadjem tu grupu na fb. Nema je :neznam:

Saky
    Član
    Saky

Grupa se zove Srce za Sergeja,evo linka
    https://www.facebook.com/groups/367658843257343/?ref=ts

katarina
    Član
    katarina

Dobro vece..
    ja sam se odavno iskljucila…i ne smem ni da pomislim kako je detetu ..ovo je u pravom smuslu reci HOROR

lance
    Član

krissty
    Član
    krissty

Katarina, jos neki dan sam htela da ti pisem al ne znam koliko pratis, u staroj grupi te je Mladen spomenuo kako si nepravedno izbačena i da si dala sve od sebe, trčala po hum.organizacijama, kontaktirala bolnice itd, a Mladen je baš imao ružan komentar na to. Mislim ja razumem da oni ne znaju vise gde udaraju,ali malo postovanja prema svim ljudima koji su pomogli nije na odmet, svi su ogorčeni zbog gašenja grupe i pravljenja nove strane Saše.
    Ma samo da dete bude dobro, ne znam kako ćemo uopšte i imati informacije o detetu

krissty
    Član
    krissty

Greška u prethodnoj poruci, nije Mladen imao ružan komentar nego Saša

katarina
    Član
    katarina

Znam Kristy sve znam…znam da me je Sasa izbacio,znam sta se desava..sve znam a mnogo bi mi bilo bolje da ne znam..sve sam u zivotu videla i dozivela al ovo jos ne videh…Nije mi zao sto sam pomogla detetu koliko sam mogla al mi zao sto sam se ukljucila u sve ovo ,zarad svog mira..dok sam ziva necu moci razumeti, jer sam do sada verovala da je ovako nesto nemoguce..al eto na zalost jeste…Neka je bog u pomoc detetu …

alhemicarka

Na staroj grupi je devojka objavila da su se roditelji oglasili u novoj grupi i kazu da su se smestili u Istanbul i danas u 16h Sergej ide na prvi pregled. Kad bude saznala jos nesto objavice, jer je ona clan nove Sasine grupe. Mi ostali nista ne znamo.

Saky
    Član
    Saky

Ja vise ne znam ni sta da mislim ni da kazem.Napadaju onu jadnu zenu iz BiH koja je otvorila racun za Sergeja,pa kako ih nije sramota? Satro otvorila racun bez njohovog znanja.

Saky
    Član
    Saky

Ne ocekujem da mi se neko klanja sto sam uplatila neki dinar ali ovakav bezobrazluk prema skoro 11 000 ljudi koji su pomogli da dete ode na lecenje….nemam teksta uopste.

alhemicarka

Saky, bas mi je zao te zene.
    A bezobrazluk prema clanovima grupe koji su zavoleli Sergeja da ne kazem kao svoje dete je necuven.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 196 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.