Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

Ova tema sadrži 220 odgovora, ima 17 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 196 ukupno)

Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

• katarina
    Član
    katarina

Saky ovo je vec vidjeno ,ne znam jeste li procitali sta je jedan od admina napisao u vezi racuna..Svi koji su pomagali nisu imali pojma o cemu se radi ..svi su samo pomagali..ne zelim da pisem sada o cemu se zapravo radi ..ko sto sam pre nekoliko nedelja upozorila i rekla svoje misljenje bila sam kamenovana,izbacena iz grupe sada pustam nek drugi govore a ja cu da se cudim!

lance
    Član
    lance

Ma kako to da Sasa nije znao kad se prije 5 dana zahvaljivao javno za sve sto ona radi. Nasla sam taj post sinoc , fino Sasa pise i zahvaljuje se za to sto ona radi cak je neke od clanova pitao ko je ovlasten za racun iz Republike Srpske i Sasa je licno sa svog profila postovao ime te zene.
    Ja sam to napisala u grupi!
    Mladen je postavio ovaj clanak iz novina jer tu pise da roditelji vode djete za Rim, ako ste citali, a on u grupi objavljuje da ga vode u Istambul. Mladen je samo htjeo reci da zbog ovakvih stvari ljudi su prestali da vjeruju u akciju al opet je Mladen ispao kriv.
    Bitno je da malisha bude dobro al na ovoj slici iz novina bas se vidi da nije dobro 🙁

lance
    Član
    lance

Slavica Maksimović

Samo jedno pitanje, za uplate iz Bosne ko je primalac??? Svako dobro!

Like · · Follow Post · March 15 at 6:22pm

Biljana Kosanovic likes this..

Nina Ljiljak Slavice evo ili se obrati adminima ili jedom o roditelja za vise informacija.Hvala.
    NAČIN UPLATE IZ BIH:
    UNICREDIT BANKA (ZG) PRIJEDOR
    ŽIRO RAČUN BANKE: 338-350-2504-3823-69
    BROJ TEKUĆEG RAČUNA (POZIV NA BROJ): 25-35-04382-3
    RAČUN ZA SERGEJA U BiH UZ SAGLASNOST SERGEJEVIH RODITELJA OTVORILA
    BRANKICA JELISAVAC
    PRIJEDOR
    March 15 at 6:30pm · Like · 2.

Patrizia Jelic Hvala duso,to je timski rad!
    March 15 at 6:32pm · Like · 1.

Slavica Maksimović Ok hvala!
    March 15 at 6:35pm · Like.

Sasa Milićević za uplate iz Bosne,odnosno Republike Srpske primalac je gopođa Brankica Jelisavac
    March 15 at 6:41pm · Like.

Slavica Maksimović Hvala !!
    March 15 at 6:50pm · Like · 1.

Znaci da je gospodin Sasa znao za racun. Ovo je post sa stranice o Sergeju!

Micka&Nidza

Kako li je prosao prvi Sergejev pregled?
    zna li se nesto?

ona slika iz novina me bacila u ocaj… ako izgleda tako lose, kako li se tek oseca slatki malisa….:cry: 😥 😥

bebironce
    Član
    bebironce

Gledala sam exploziv sada i ocajna sam kako Sergej izgleda.Strasno je smrsao i nemam reci,bas sam tuzna:cry: 😥 😥

lance
    Član
    lance

Bebi jel to snimano prije polaska u Istambul ili je to ona stara emisija koja je emitovana prije 2-3 mjeseca? Ja nemam nase programe pa ne mogu da pratim.

bebironce
    Član
    bebironce

To je emisija pred put sada snimana.

Saky
    Član
    Saky

Lance evo linka http://www.prva.rs/sr/video/info/explosive/mediaSet/3598/EXploziv+22.03
    Ja ne mogu da se saberem 😥 😥 😥
    Boli me bre briga kakav je Sasa i da li je uopste radio kako treba ili ne,zelim samo da ovaj mali andjeo ozdravi i nastavi da zivi kao sva zdrava decica.Molim se Bogu za to.

krissty
    Član
    krissty

Odgledala sam snimak i sada ne mogu da se smirim, suze mi same teku, jao daj bože da sve bude u redu, samo da izdrži sunce malo sve što ga čeka i da se vrati zdrav

Micka&Nidza

Odgledala sam snimak 😥 tuga jedna kako je smrsao 😥 😥 samo da sto pre sve prodje i da nam se Segej vrati sasvim zdrav i da bude srecno dete!!!!

lance
    Član
    lance

Saky bas tako, bitno je da ovaj malecki ozdravi.
    Ja sam bas 🙁 , bas izgleda lose 🙁 🙁 Samo da stignu neke vjesti od njih, sa vidimo kako je i sta bilo. Molimo se za Sergeja i njegovo ozdravljenje.

alhemicarka

Nemam snage, zene da gledam prilog. Nisam ni prvi.
    Ne javljaju nista u novoj grupi…

alhemicarka

Drage moje, Sergej nam nije dobro. Jako je smrsao. Tumor je na jako nezgodnom mestu, pa utice i na lucenje hormona koji su se skroz poremetili. Utvrdjuju da li je moguce zracenje, jer je jako slab, pa da posle izvrse operaciju.
    Danas su mu stavili kateter u grudi uz totalnu anesteziju, izvadili puno krvi za analize. Cekaju ponedeljak da vide sta ce dalje 🙁

Saky
    Član
    Saky

Nadam se da ce na kraju nas junak ipak biti dobro.Navijam za njega i molim se svim srcem.

Micka&Nidza

Sta se desava, ima li sta novo? kako je malisa?

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 196 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.