Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

Ova tema sadrži 220 odgovora, ima 17 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 6 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 196 ukupno)

Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

• Saky
    Član
    Saky

Evo malopre sam procitala da je za 20 dana prikupljeno 20 000e.
    U nedelju u SC Sumice zakazan je koncert dece iz muzičke škole „Josif Marinković“ u 18 časova, na kojem će se prikupljati novac za operaciju. Sledećeg utorka, sa početkom u 17 časova u „Pan teatru“ na Zvezdari biće izvedena predstava učenika „Jelene Ćetković“.
    Mame i tate iz Beograda spojite lepo i korisno,odvedite decu da poslusaju kako drugari sviraju a vi donirajte koliko mozete.
    Alhemicarka divna si.Mi smo uplatili u ponedeljak a cim budemo mogli uplaticemo ponovo.

Micka&Nidza

Ja cu sutra da uplatim koliko budem mogla. Trebalo je u utorak ali nisam ponela papir na kom sam upisla broj racuna….
    Dusa mala…sad sam se rastzila dok sam citala clanak iz Novosti..:cry:

filip.mm
    Član
    filip.mm

O ovome sam citala na fb,ima cela grupa otvorena za pomoc i stvarno sam potresena ovim sto se desava malom lepom plavookom decaku.Sto je najstrasnije stampa je objavila dezinformaciju da je novac sakupljen a nije.Nadam se da ce se javiti jos dobrih ljudi koji ce dati svoj prilog i da cemo uspeti na vreme sakupiti novac.

lance
    Član
    lance

I mi smo uplatili preko Westerna. Tuzna prica i istina je niko ne zna sta sutra nosi.
    Nadam se da ubrzo da se prikupi novac i da ce mali Sergej da nam ozdravi !

Veca81
    Član
    Veca81

Katarina i ostale mamice u inostranstvu,
    Ja sam u banci uzela uplatnicu za internacionalni transfer,na ovom racunu za uplatu
    je naveden iban i bic/swift kod tako da je uplata jednostavna ja jedino nisam pitala dali se uzima
    provizija. Bitno je da smo dali nas doprinos i molimo se za malenog andjela da ozdravi.

katarina
    Član
    katarina

Danima mi ovo slatko plavooko dete ne izlazi iz glave…
    Ne znam zasto su se roditelji ili ko vec odlucili za Rim a sto nisu pokusali i u drugim drzavama…Znam da su nemci prikazani kao jako sebicni ljudi a sa druge strane oni su nacija koja itekako pomaze drugima…(za to im i ja skidam kapu) e sad sta sam htela reci..postoji jedna organizacija Ein Hertz für kinder (jedno crce za decu) a oni pomazu ovakvim slucajevima…postavila bih link al na Nemackom je pokusavam da nadjem na Engleskom..i razmisljam da ih kontaktiram:hmm: a sa druge strane ne znam jel pametno ako su vec nesto organizovali???sta da radim? evo linka
    http://www.ein-herz-fuer-kinder.de/EHFK/deutsch/Projekte/Weltweit/S%C3%BCdostasien/Kambodscha/20120218-sonja-kill-stiftung/neubau-krankenhaus.html

njamiii
    Član
    njamiii

Prevedena stranica http://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.ein-herz-fuer-kinder.de%2FEHFK%2Fdeutsch%2FProjekte%2FWeltweit%2FS%25C3%25BCdostasien%2FKambodscha%2F20120218-sonja-kill-stiftung%2Fneubau-krankenhaus.html&act=url

Kada hoces da prevedes str u google translate ( http://translate.google.com/# ) ukucas adresu stranice, tj. prekopiras link iz adress bara i u prozorcetu gde inace pise prevedeni tekst kliknes na link i otvorice se prevedena stranica. naravno, stranica se moze prevesti i na srpski. ne znam koliko sam bas jasno ovo napisala, sama sebi zvucim konfuzno.

Saky
    Član
    Saky

Katarina mali Sergej je sa roditeljima u Hanoveru do srede.Otisli su na neke dodatne preglede.Ako mislis da mogu pomoci kontaktiraj ih.

Micka&Nidza

Ja sam juce uplatila novac za Sergeja..
    moj doprinos je skroman….nadam se da ce nesto znaciti Milicevicima…

katarina
    Član
    katarina

Saky;784652 wrote: Katarina mali Sergej je sa roditeljima u Hanoveru do srede.Otisli su na neke dodatne preglede.Ako mislis da mogu pomoci kontaktiraj ih.

Jos bolje sto su ovde…kAKO da stupim u kontakt sa roditeljima?Ili bar sa nekim od rodbine (verujem da oni nemaju vremena niti volje za razgovor) …gde se nalaze sad jel u nekoj klinici?Kako su dosli ovde? Imam milion pitanja a ne znam od koga i kako da dobijem odgovore…
    Ja sam u Donjoj saksoniji i glavni grad moje republike jeste Hannover…jete malo dalje od mene al mogu pokusati da ovu organizaciju pozovem ,objasnim i mozda odu licno tamo…Saky ako imas vise info pisi…mozda sam trebala ovo na pp….

njamiii
    Član

krissty
    Član
    krissty

Mi smo uplatili prosle nedelje, danas su moji s posla nesto skupili, ostali ce sutra doneti koliko mogu pa cemo i to prebaciti na njihov racun, verujem da ce znaciti bilo koja suma

Saky
    Član
    Saky

Kristy svaka cast tvojima u firmi.Ma znaci kako ne.Pirkupljeno je 42 000e,nadam se da ce ubrzo biti prikupljen i ostatak.Cifra je okvirna 50 000e ali treba roditeljima i za put,za preglede,lekove itd.

Veca81
    Član
    Veca81

Evo upravo sam videla da mi je skinuto sa racuna i 15€ oznaceno kao troskovi slanja,
    nema veze bitno da smo dali nas doprinos.

katarina
    Član
    katarina

E bas preteruju 👿 👿 o tome sam ja i pricala da nama iz inostranstva mnogo skidaju…meni je 12% plus u Srbiji…:evil: 👿
    Juce sam se cula sa njihovim rodjacima ovde u nemackoj…juce su ceo dan bili u jednoj bolnici na ispitivanjima..nadam se da ce reci da ga mogu ovde operisati jer je klinika jako dobra…cekaju konzilijum lekara …da da bog da sve prodje ok i vrati se kuci zdrav!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 196 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.