Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

Ova tema sadrži 220 odgovora, ima 17 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 196 ukupno)

Apel za pomoc malom Sergeju Milicevicu

• alhemicarka

Karatina, hvala na info. Bas sam se pitala kakva je situacija sa malisanom. Nadam se da ce ga uskoro operisati i da ce se potpuno oporaviti, dusa mala :-* . Cini mi se da se bas dosta ljudi odazvalo i da ih je dirnula ova prica i Sergejeve plave okice. Naravno, ljudi pomazite jos koliko ko moze.
    Bas bzvz sto vama iz inostranstva toliko skidaju. Veco, bolje da da je i tih 15 uplaceno njemu, nego glupim bankama 😐 . Ali sta je, tu je… Nadam se da ljude to nece sprecavati da ucestvuju u akciji.
    Puno :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: :hag: za Sergeja od drugara!

Micka&Nidza

Drago mi je sto je vec toliko prikupljeno.. I od srca se nadam da ce mali slatki plavooki brzo biti operisan i potpuno oporavljen…
    Ljubim plavookog…Katarini,super za tvoje informisanje…:respekt:

Jasmina Babic

Katarina, hvala ti i u moje ime sto nas obavestavas i molim te da nastavis, jedva cekam da cujem da je medenko operisan i da je dobro. Ljubim te! a porodici maloj Sergeja zelim puno puno srece, snage, hrabrosti da izdrze sve ovo, ali da se ipak na kraju raduju i slave njegov oporavak. Mora biti tako! Javljaj molim te!

angelina1
    Član
    angelina1

i mi smo uplatili….u banci mi za salterom rece ova zena da je dosta ljudi uplatilo na isti ziro racun ,pa me pitala ko je djecak i sta mu je….nadam se da ce brzo prikupiti sve sto treba….

krissty
    Član
    krissty

I meni je isto zena za salterom u banci rekla da puno ljudi uplacuje, danas sam opet gledala na tv, kažu još malo fali da se prikupi, hvala bogu da ce se skupiti

alhemicarka

Drage mame, na fejsu se oglasio prijatelj Sergejevog oca. Kopiram :
    Dobro Vece svima cuo sam se sa Sasom,i doktori u hanoveru ne mogu nista garantovati, tj. da ce operacija biti uspjesna…Lekari su im predlazu vadjenje pola tumora, a ostatak kad naraste, al za sergejev vid ne mogu garantovati…nastojace da udju u kliniku u Rimu ili Istanbulu..Pozdravlja vas Sasa PUNO SVE CLANOVE I zahvaljuje se svima koji su uz naseg Sergeja.

Uh, rastuzila sam se, ali kao sto rece jedna mama -Postoji šansa da sve bude dobro. Mislite na njega kako je dobro i kako je operisan i kako vidi. Jedino tako ga zamišljajte. Ako svi budemo veerovali da će ovaj anđeo biti dobro, povećavamo mogućnost da on stvarno bude dobro! Doktori ne garantuju ništa, naravno da se ograđuju, nikad ništa nije sigruno, ali sam sigurna da će dati sve od sebe da to bude uspešna operacija. Molim se za Sergeja, vidim ga srećnog kako pravi prve korake, nasmijava mamu i tatu. Ne želim ni da mislim o drugim opcijama i gotovo.

katarina
    Član
    katarina

🙁 pratim i ja..na zalost nijean dr ne moze niti sme garantovati da ce sve biti ok:(
    Najteze je roditeljima odluciti se gde odvesti dete i sta je najbolje za njega a vreme mu ne ide u korist…
    Ceka se odluka roditelja..

Micka&Nidza

alhemicarka;784969 wrote: Drage mame, na fejsu se oglasio prijatelj Sergejevog oca. Kopiram :
    Dobro Vece svima cuo sam se sa Sasom,i doktori u hanoveru ne mogu nista garantovati, tj. da ce operacija biti uspjesna…Lekari su im predlazu vadjenje pola tumora, a ostatak kad naraste, al za sergejev vid ne mogu garantovati…nastojace da udju u kliniku u Rimu ili Istanbulu..Pozdravlja vas Sasa PUNO SVE CLANOVE I zahvaljuje se svima koji su uz naseg Sergeja.

Uh, rastuzila sam se, ali kao sto rece jedna mama -Postoji šansa da sve bude dobro. Mislite na njega kako je dobro i kako je operisan i kako vidi. Jedino tako ga zamišljajte. Ako svi budemo veerovali da će ovaj anđeo biti dobro, povećavamo mogućnost da on stvarno bude dobro! Doktori ne garantuju ništa, naravno da se ograđuju, nikad ništa nije sigruno, ali sam sigurna da će dati sve od sebe da to bude uspešna operacija. Molim se za Sergeja, vidim ga srećnog kako pravi prve korake, nasmijava mamu i tatu. Ne želim ni da mislim o drugim opcijama i gotovo.

:respekt: :respekt: :respekt: potpuno si u pravu… slazem sa tobom..

alhemicarka

Drage mame, cim otvorim oci, setim se Sergeja i odem na grupu podrske na fejsu.
    Oglasio se otac decaka i kaze da posto dr u Hanoveru nisu optimisticni, pokusavaju da se ubace u kliniku u Rimu. Sad rade na tome da preko crkve i ambasade preskoce tu birokratiju i ubrzaju put u Rim, jer nema puno vremena.
    Juce je i Sergejeva mama pisala da joj nije lako da pise o tome kako je bebac, jer joj izgleda iscrpljeno i stalno bi da lezi 🙁 .

Ne znam kako vise da pomognem. Na profilnu sliku na fejsu sam stavila njegovu sliku i brojeve ziro racuna. Htela bih i da polepim plakate po kraju, ali mi ne radi stampac :upomoc: , pa ako neko to moze neka uradi.
    Ne znam mozete li da vidite sliku ako niste clanovi grupe.
    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150623437969788&set=oa.350339558321686&type=1&theater

Pruzmite, odstampajte, polepite na nekoliko mesta (i jedno ce znaciti).

Ljubac za sve drugare i zelim vam puno zdravlja!

krissty
    Član
    krissty

Ja sam, nakon sto smo mi uplatili, skupljala pare i kod mene u firmi, i angazovala mm kod njega u firmi da priloži ko koliko može, palo mi je na pamet u vrtiću da se postavi neka kutija jer dolazi puno roditelja u toku dana i mislim da bi svako ubacio koliko može, ako nadležni dozvole naravno.

I ne mogu da verujem da će sad da muče ljude sa papirologijom i birokratijom kad vreme nije na njihovoj strani, držim fige da što pre odu u Rim

Micka&Nidza

Al,procitala sam jutros tvoj post. Nemam profil na fb.
    I jako,jako sam tuzna zbog toga sto ih maltretiraju sa birokratijom sad.
    jos vise me rastuzilo Sergejevo stanje,to sto bi stalno lezao i drema :cry:….
    od sveg srca zelim da sto pre odu i Rim i da nam se Sergej sa operacije vrati zdrav i srecan… :love:

:hag: :hag: :hag: za njegove rodtelje!!!!

Saky
    Član
    Saky

Kristy super sto si organizovala i tm.Probaj da pitas u vrticu.Ja sam jos pre nekoliko dana poslala mail Lukinoj skoli sa molbom da napravimo akciju prikupljanja novca.Goveda mi nisu ni odgovorila.A samo neka mi pomunu ratu za cuvara,pare za popravku stampaca itd. oteraciu ih znate vec gde.Tako sam ljuta.
    Al kod mene u kraju su polepljeni plakati,nisam ih ja lepila ali ih ima.
    Dusa me boli za malenog.Ne mogu ni da zamislim kako je roditeljima.Preostaje nam samo da se molimo da sto pre zavrse sa glupim papirima i odputuju u Rim i da nam se heroj vrati ziv i zdrav.

alhemicarka

Krissty, Saky :bravo: .
    Danas nema nikakvih novosti.
    Zaista je dirljivo ono sto citam na njihovoj stranici. Deca se odricu poklona za rodjendan u korist Sergeju, slatkisa, privatnici koji napalcuju svoje usluge uplacuju novac koji zarade odredjenog dana za Sergeja. Ja se, eto odricem poklona za 8. mart, saopstila sam mm. Svi se mozemo necega odeci. :hag: :hag: :hag:
    Pokusavaju da stupe u kontkat sa Noletom, ali sad je tesko jer je u Dubaiju na turniru…
    Postavljam sliku sa brojevima TR, da se podsetimo. Moze li neko osati imun na te plave okice?!

Uploaded with ImageShack.us
    javascript:__doPostBack(‘forum$ctl02$PostReply’,“)

angelina1
    Član
    angelina1

uh svaki put kad dojem ovamo srce mi se slama….koliko jos hvali?ima li vijesti iz rima?kako je sladak dusa mala…bilo bi dobro da dodju do Novaka…

Micka&Nidza

Malisa je najsladji secer na svetu…danas sam rekla mami da uplati neki dinar,da kaze i ljudima kod kojih radi da i oni daju neki prilog…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 196 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.