Ova tema sadrži 0 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  maza 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

autoritet na poslu

• maza
    Član
    maza

Kako ovjde ima mama svih profila i godista zeljela bih jedan savjet tj.
    savjete jer sam bas u nekoj bzv. situaciji

Naime u mojoj firmi sam najmladja a recimo sa najvise skole
    ali to sto sam mlada me sprecava da uspostavim autoritet, barem mi se tako cini
    konkretno evo situacije od prije dva dana: napravila sam neka rjesenja koja
    sam ostavila direktoru na potpis kad sam dobila dokumentaciju nazad vidjela sam
    da su rjesenja prekucana ..od jedne gospodje koja je prije mene radila
    taj posao al nije moje struke ..niti je to njen posao ako nisu bila ok. mogao je direktor da mi
    vrati da odradim drugacije s tim sto su i moja rjesenja bila na mjestu skroz???
    ja nisam odreagovala ne zelim svadju al ne zelim da se svi drugi mijesaju u moj posao 😳
    nadam se da me razumijete sto hocu da kazem..zelim da su super odnosi u firmi jer nas je malo
    ali oni jednostavno ne zele da prestanu da mi se uplijecu u posao i mimoilaze me po nekim pitanjima
    jedino rjesenje koje vidim je svadja jer sam tako ranije uspostavila koliko toliko postovanje
    ne zelim da budem nekulturna ali isto toliko zelim da uspostavim autoritet
    problem je sto su oko mene sve zene starije pola neudavane i pola razvedene…
    a druga stvar koju zelim je povecanje plate jer za te poslove koje ja radim a nisu u
    opisu mog posla po drugim firmama kao sto je nasa se to dodatno placa
    direktor to ne zeli iako imam pravo na isplatu jer mu doticna gospodja kaze da to ne smije tako
    a oni su uz to kucni prijatelj … uf ovo ko spanska serija dodje al nadam se da ste em razumjele
    kakav savjet zelim

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.