Ova tema sadrži 526 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  _emma 4 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 527 ukupno)

• Lula
    Član
    Lula

proba

T3
    Član
    T3

lula bas ti je sladak avatar i mnogo mi vise tvoj nick odise toplinom kad ima i slikice pored..
    pozdrav

Lula
    Član
    Lula

Hej T3 hvala puno. Trebalo mi je vremena da pronadjem onaj koji mi se baš svidja. Inače ovo su moje omiljene mece. Podsećaju me na vreme zabavljanja sa mm kada sam mu poklanjala kartice i pisamca sa porukama a na sličicama su bile baš ove mede u različitim bojama i za različite prilike.
    Upravo gledam tvoj tiker i razmišljam kako vreme brzo prolazi, a kao da sam ti juče čestitala na prinovi.
    Veliki pozdrav i tebi tvojoj porodici.

T3
    Član
    T3

uh odosmo mi off topic ubice nas i ostale clanice i admini..ali samo da se nadovezem na tvoj post i kazem da sam ja takodje zapazila lukin tiker i videla da cete uskoro godinicu a kad smo se konstatno i aktivnije kuckale imao je svega nekoliko..

avatar ti je super,i ja sam moj dugo trazila ovaj ko da je stvoren za mene..tri mecica sa srcima na kojima pise volim te..mislim da i vise nego stro treba govori…

T3
    Član
    T3

proba

T3
    Član
    T3

zasto mi je u probi slika veca a na slici avatara mala ,a link je isti???? :hmm:

ancicvele
    Član
    ancicvele

Proba…

ancicvele
    Član
    ancicvele

Uspela sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T3
    Član
    T3

jel ima neko neki dobar link sa avatarima…?

helena M
    Član
    helena M

PROBA………….

helena M
    Član
    helena M

P…………

alhemicarka

eto

alhemicarka

proba

Balerina
    Član
    Balerina

p

Balerina
    Član
    Balerina

llll

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 527 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.