Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  roko 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

Baby alarm

• Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Imam ga i ja PHILIPS-ov, prava je stvar, hvata do 500m udaljenosti. Cuje se svaki sum, rucicu kad pomeri ono sed cuje, cak se i muva cuje. Stvarno su zahvalni i ja sam prezadovoljna!

May05
    Član
    May05

i ja imam taj baby alarm,jednosmjerni,mislim da su ti dvosmjerni bezveze,zamisli ukljucis alarm a puna kuca gostiju,meni je to bezveze,nas baby alarm ili ti baby phon koristimo pretezno u bosni,ja sam platila 20 eura,nije neka marka al super nam sluzi (kad smo u bosni hehehe).

racic
    Član
    racic

Koliko sam ja informisana, kod dvosmernog alarma deo koji ide kod rodtielja se aktivira rucno, nije non-stop ukljucen da beba moze da cuje sta se prica.

MissGak
    Član
    MissGak

Ma opet…ne vidim poentu dvosmernog.. :neznam:
    :hmm: pa i jednosmerni se aktivira rucno(i jedan i drugi deo)…

racic
    Član
    racic

Naravno MissGak, slazem se da je dvosmerni nepotreban, samo kazem da se kod dvosmernog deo koji ide kod roditelja ne aktivira na glas, vec pritisnes dugme, znaci beba ne moze da cuje sta se desava u drugoj sobi ako se to dugme ne pritisne. Mozda nisam lepo razumela, ucinilo mi se da neki misle da kako mi cujemo bebu tako beba cuje nas, mozda sam ja pogresila. Ovaj moj alarm jednosmeran i ukljucuje se kada ima sumova kod bebe u sobi (kad se pomera, place, kaslje….), nije non-stop aktivan.

MissGak
    Član
    MissGak

Nismo se razumele,ali smo se zato sporazumele ;]
    U svakom slucaju meni se taj dvosmerni cini kao potpuna glupost,beba zaplace a ti u mikrofon utesnim glasom govoris:nemoj da places,tu je mama…cek cek gde je mama?:?: aha,evo mame dolaziiii….dok se ne pojavi mikrofonija a to je znak da ste dovoljno blizu …:neznam:

Jel ima neka mama dvosmerni?Volela bih da cujem kako to funkcionise…

Masha&Tasha

I ja bi volela da cujem iskustva o dvosmernom, kako gledate tv uvece, nije valjda da tresti i kod bebe jer se cuje?! Meni je to skroz na skorz nepotrebno, bar tako deluje! Kad beba zaplace, ako bas „gori zemlja“ potrcacu uz stepenice i tu sam za par sekundi, pa cak i ako sam u dvoristu, sigurno necu da ostavim bebu samu id aidem u prodavnicu s beby alarmom il kod komsinice na kafu pa da treba da ginem dok stignem!

MissGak
    Član
    MissGak

Ma mislim da radi po sistemu toki-vokija,da se deo koji je kod tebe aktivira na dugme i dok ga tako drzim zvuk se prenosi u sobi gde je bebe inace ne…ne znam kako bi drugacije moglo…

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja imam ovaj i prezadovoljna sam.Ima nekoliko melodija i 3 razlicita forme za svjetlo.Bas je osjetljiv i ono mogu da ga namjestim da se upali na odredjeno vrijeme i onda sam ugasi.Biras muziku,svjetlo ili zajedno imas i opciju da snimis svoj glas pa da se bebi upali.Nije bio puno skup a meni se stvarno svidio

sara
    Član
    sara

ja imam giordani i prezadovoljna sam mada nisam znala za te dvosmerne inace bi ih kupila.mnogo pute je hteo samo glas da mi cuje pa da se smiri a to nisam mogla sa jednosmernim.i ovaj je ok,cuo se svaki sum a ima domet 40 metara,nije puno mada nisam planirala da idem na pijac dok mi dete spava pa da mi treba veci domet.svi su oni dobri na svij nacin.

sara
    Član
    sara

crnokosa koje je marke taj tvoj alarm jako mi se svidja

Julija SG
    Član
    Julija SG

Baby alarm je super stvar, ja nebih mogla vise bez njega. Mi imamo chicco, dobili smo ga na poklon i zadovoljni smo.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

I ja imam Giordany i dobar je. Domet mu je malo veći od 50 m čini mi se. Mi smo isprobavali. U svakom slučaju mogu da izađem iz stana i bacim đubre, a da čujem dete. Mada ne bih se usudila da je ostavim samu u stanu ali smo probali razdaljinu.

crnokosa
    Član
    crnokosa

Sara JOYCARE marka se zove

Oblak_u_bikiniju

Ok, ubjediste me… Iako sam mislilla neko vrijeme da je to glupost zbog koje savremene mame nepotrebno histerisu na svaki bebin uzdah, uvidjam da sam pogrijesila i to jako!
    posebno sto ce moj bebic dobiti (nadam se jako) svoju sobicu u kojoj ce sam/sama spavati recimo od sestog mjeseca, mislim da ce mi jako koristiti. A i na kraju krajeva, beba spava, a ja u dnevnoj sobi, kuhinji i sl…
    Dakle, kupujemo jednosmjerni bebi alarm.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.