Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  roko 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 81 (od 81 ukupno)

Baby alarm

• ana01
    Član
    ana01

Do sada nam nije bio potreban, ali smo se pre nedelju dana preselili u kucu i raspored prostorija je takav da nema sanse da cujem bebu iz kupatila. To me mnogo nervira jer sad moram da planiram kupanje, pranje kose i sl i da tempiram kad je mm kod kuce da to obavim. Moracemo da kupimo taj baby alarm (priznajem da sam do skoro mislila da je to najveca glupost). Jel neko ima Avent alarm? Bas sam naklonjena njihovim proizvodima, ali alarm ipak ne kosta malo, pa bi bilo dobro da prvo cujem neka iskustva. Inace, imamo i dvoriste, pa bi bio daobro da ima i dobar domet

Srcka
    Član
    Srcka

Dobili smo juce chicco baby alarm. Prosli nam se pokvario, bio je Giordani i nije bio los. E sada pitanje, da li je dobar? Da li da ga menjam za nesto drugo jer nam u ovom stanu mozda i ne treba, iz dnevne se ulazi u bebinu sobu i sve mogu da cujem ali kontam kada se preselimo u nas stan mozda ce mi trebati a i poklonu se u zube ne gleda 😛 Racunam da moze biti jako koristan i kada deca odrastu i sama budu u sobi pa da ih cujem. Ne znam sta da radim?

ana01
    Član
    ana01

Mene je mm na kraju nagovorio da umesto alarma za bebe uzmemo pravi toki voki. Lepo je zaglavi ono dugme za pricu na aparatu koji je pored bebe. Nema mesanja veza jer ima bas dosta frekvencija, nema sustanja i krcanja kad je u blizini mobilni ili neki drugi uredjaj, ma super. A zvuk fenomenalan. Plus je kostao jeftinije od vecine baby alarma

gaganele
    Član
    gaganele

http://www.symbolin.com/www/singleitem.php?id=583 mis mo uzeli ovaj alarm kosta 4669 narucili smo ga prekoneta danas je stigao odlican je , na otvorenom domet 3 km u gradu 500m ima 8 kanala plus svaki od tih 8 kanala ima 38 podkanala tako da je to super jer vam se niko nemesa u vezu preporucila bih ga svima!

choopa choops

Mi nismo imali za prvo dijete, ali sada cu ipak uzet (mada se mislim da uzmem ipak video monitor 😕 ). Nego kod nas ga slabo ima za kupit , ali vani svi hvale Avent Philips.

ana01 – 21/4/2010 08:59

Do sada nam nije bio potreban, ali smo se pre nedelju dana preselili u kucu i raspored prostorija je takav da nema sanse da cujem bebu iz kupatila. To me mnogo nervira jer sad moram da planiram kupanje, pranje kose i sl i da tempiram kad je mm kod kuce da to obavim. Moracemo da kupimo taj baby alarm (priznajem da sam do skoro mislila da je to najveca glupost). Jel neko ima Avent alarm? Bas sam naklonjena njihovim proizvodima, ali alarm ipak ne kosta malo, pa bi bilo dobro da prvo cujem neka iskustva. Inace, imamo i dvoriste, pa bi bio daobro da ima i dobar domet

roko
    Član
    roko

Jeli mi može neko reći kolika je cjena bebifona chipolino u eurima ako može ???

Gledanje 76 članaka - 76 do 81 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.