Ova tema sadrži 1 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tanjiva 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Banka humanog mleka

• Stasija
    Član
    Stasija

Mame, ukoliko imate visak mleka donirajte ga Banci mleka na Institutu za neontalogiju.

Mleko se daje prevremeno rodjenim bebama, tim malim divnim borcima kojima je ono najpotrebnije.
    To je jedna divna humanitarna akcija i ja ne mogu da doniram mleko, ali se trudim da sirim vest o Banci mleka i podrzavam je preko FB stranice Podrzi i TI https://www.facebook.com/BankaMleka.

Svaka kap je ovim bebama preko potrebna:(

tanjiva
    Član
    tanjiva

ja jesam iz male sredine i to je tako nemoguce! a imala sam mleka na pretek, sta da vam kazem: ko zna koliko sam litre bacila u wc solju, izmuzavala sam se do 10.meseca od rodjenje bebe! a imala sam neverovatnu zelju da dojim i uprkos problemina zbog viska mleka dojila sam 14 meseci! Kamo te srece da sam mogla nekom da pomognem, molila sam majke da dovode decu na dojenje ali od toga nista…mucila sam se sa visesatnim izmlazivanjem! Ako cuvam trece, i ako mi mlecne zlezde rade kao pre….vise cu se na vreme aktivirati..

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.