Ova tema sadrži 1,315 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  IVANA-NS 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,316 ukupno)

Bebironci u martu 2008.

• Brandza
    Član
    Brandza

I taj mart ce brzo da dodje…pa da vidimo koga sve ocekujemo…meni je terimn 8.mart ( ;] )…jos uvek ne znam pol bebe,ali polako,saznacu…
    Martovski bebci…gde se krijete?:)

lillyblue
    Član
    lillyblue

i meni je termin u martu, 18 marta, tebi ce taman da stigne za dan zena. ni ja ne znam da li je devojce ili decko 🙂

Brandza
    Član
    Brandza

lili…i ja sam iz ns-a…nikad se ne zna…mozda budemo i komsinice u Betaniji :>

vesna srce

Bebe su u maminim stomacima 🙂 Meni je termin 19 mart.Dodro sam i toliko od nas za sad 🙂

ljiljanamilosevic

Termin mi je kraj marta,sretno svim trudnicama,veliki pozdrav!

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

po doktorici termin mi je 19 februara,a po mo0m racunanju 26 februara tako da imamo sanse da i mi budemo martovske bebe.nebi ti bilo lose posto sam i ja rodena 3 marta

zevs
    Član
    zevs

i meni je termin krajem marta

PCELICA
    Član
    PCELICA

meni je termin 2.marta i jedva cekam!

marijans
    Član
    marijans

Resih i ja da vam se pridruzim… Termin mi je inace 21.marta, i ovo nam je prvi bebac…

vekiks
    Član
    vekiks

Zdravo svima 🙂
    Svoju drugu bebu cekam sredinom marta!
    Pozdrav

sandra78
    Član
    sandra78

Zdravo!!!!!!!!!! :-* :-*
    Moja beba stize do 24.marta! Ljubim vas :-*

jeksic
    Član
    jeksic

Meni je termin 19 mart i takodje se poradjam u Betaniji tako da se mozda i sretnemo tamo

skljonco
    Član
    skljonco

VIDIM DA NAS IMA PUNO U MARTU.NAMA JE DOCA REKAO 18. MART.JUPIIIIIIIIIIII :bravo:

Brandza
    Član
    Brandza

Jao sta ce biti bebaca u martu…diFno!!! SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com

marijans
    Član
    marijans

Naše bebice su odabrale pravo godišnje doba, mislim kao da znaju da će moći odmah da šetkaju po gradu, SmileyCentral.comprave zimogrožljive bebice

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,316 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.