Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

Ova tema sadrži 1,319 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,320 ukupno)

Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Tema je malo generalnog tipa ali se nadam da nece smetati!
    U kojoj bolni ce te se poradjatai, ili ste se porodile?
    Kako ste prosle na porodjaju?
    Kakve price znate o bolnicama?

p.s Ja sam odlucila da se porodim u Gratskoj bolnici na Zvezdari

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ja sam se porodila u Zemunskoj bolnici i super sam prosla. Osoblje je fenomenalno,svaka im cast!!! Za njih imam samo reci hvale!!! :bravo: Jedino su kupatila blagi uzas. 🙄

Aiko
    Član
    Aiko

Ja cu u Gradskoj bolnici na Zvezdari, lekarka kod koje idem privatno, radi u Gradskoj. Inace, sto se prica tice, ja se trudim da ih ne slusam vise uopste, Sve je individualno i iz svake bolnice znam one najbolje, ali i jezive price.

Irssa
    Član
    Irssa

ja sam se porodila na Zvezdari i zadovoljna sam, imala sam neke zamerke ali nema veze, proslo je

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Irssa , koje zamerke?
    jelaJana, pa cula sam da je zemunska bolnica renovirana?
    Aiko sa srecom tamo , pa posle kads smognes snage ti napisi kako je bilo! :cvecko:

JelaJana
    Član
    JelaJana

jelenaorg – 11/2/2007 2:14 PM

jelaJana, pa cula sam da je zemunska bolnica renovirana?

Jeste,i sve je sredjeno,ubacene klime… Ali kupatila nisu ni pipnuli!!!

Aiko
    Član
    Aiko

Javicu ti kako jelenaorg 🙂 Bilsa sam u obilasku porodilista i soba, sta da kazem, nije lose, na baby friendly-ju su po dve zene u sobi, a na klasicnom odeljenju od 2 do 5 cini mi se. Dobro je sto moze da se bira. Videla sam i tzv. apartmane-ima TV, imas svoje kupatilo
    :klanjam: , frizider…

Irssa, koje zamerke imas?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Aiko a za koju od ovih varijanti si se ti odlucila?

Irssa
    Član
    Irssa

pisala sam vec negde, ne svidja mi se sto ne ispiraju ranu, kada je vizita doktor te i ne pogleda, nesmes nista da ih pitas, kada mi je radjem kontrolni pregled dr nije primetio da mi je rana zagnojila i niko nije obracao paznju na to sto sam se zalila na ogromne bolove i sto nisam mogla da hodam, svi su me kljukali brufenima i pricali da to mora tako. Samo me je jedna starija sestra pogledala i uzasnula se, sredila mi je ranu, ocistila gnoj, digla me je na nige i rekla mi je da ne pricam nikome sta mi je radila, ali hvala joj do neba, preporodila sam se. I konci su mi popucali jos u bolnici

JelaJana
    Član
    JelaJana

Jao,Irssa STRASNO!!!

Aiko
    Član
    Aiko

Jao Irssa, uzas 😯

jelenaorg, nemam pojma koju cu varijantu, cas mislim jedno, cas drugo 😐 Ti?

Irssa
    Član
    Irssa

Ja nisam uzela baby frendly, bila sam u obicnoj sobi gde su bile jos dve devojke, sa njima sam jos uvek u kontaktu, lepo sam se odmorila, naspavala, sa devojkama smo se dopunjavale, ko ima sok, vodu, plazmu…dok nam muzevi ne donesu..:bravo::bravo::bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Irssa, a zasto ne smes nista da im kazes! Ja bi digla frku :galamdzija: …Jao bre, strasno!

petra
    Član
    petra

ja sam se porodila u Visegradskoj,i super sam prosla renovirali su veci deo bolnice i na odeljenju na kom sam ja bila kupatila su nova i cista

Irssa
    Član
    Irssa

Ma bas me bilo briga da dizem frku, to se desilo u nedelju a ja sam u ponedeljak isla kuci, vazno mi je bilo da mi je neko pomogao i da mi je bilo bolje…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,320 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.