Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

Ova tema sadrži 1,319 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,320 ukupno)

Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

• nina*****
    Član
    nina*****

Petra,posto i ja planiram da se porodim u Visegradskoj,mozes li da mi napises jesi li bila u apartmanima ili u sobi?

petra
    Član
    petra

bila sam u sobi,ali i sobe na tom odeljenju su lepo sredjene,apartmani su super sredjeni imaju zasebno kupatilo sto je sjajna stvar,i mislim da je cena apartmana 2500 za jedan dan ta mi je cifra nesto ostala u glavi,nemoj me drzati za rec,oprosti sto te pitam jel imas svog doktora u Visegradskoj koji cete poroditi?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Prvi put u Višegradskoj i sada ću. Neću apartman jer mislim da bi mi bilo dosadno, jedino mi žao što nema Baby friendly :neznam:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Jako mi je zao sto se vise nista ne pise na ovu temu 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Pre cu se poroditi sama nego u narodnog fronta, a ko cita redovno shvatice zasto sam ovo napisala

Mirche
    Član
    Mirche

I ja sam se porodila u visegradskoj i imam bas lepa iskustva i sa dr. i sa sestrama i higijena je bila zadovoljavajuca.
    Ja sam za Gradsku cula samo reci hvale, takodje i za zemunsku…a za front :neznam: nesto mi se kod njega ne dopada ali ne znam sta.

petra
    Član
    petra

retko gde i retko kad sam cula dobra iskustva iz Narodnog Fronta ,i izmedju ostalog ja nisam za to da beba bude odmah pored tebe ,smatram da je zeni posle porodjaja potreban san i odmor,ali to je samo moje misljenje

JelaJana
    Član
    JelaJana

petra – 18/2/2007 11:18 AM

retko gde i retko kad sam cula dobra iskustva iz Narodnog Fronta ,i izmedju ostalog ja nisam za to da beba bude odmah pored tebe ,smatram da je zeni posle porodjaja potreban san i odmor,ali to je samo moje misljenje

Potpisujem!

nina*****
    Član
    nina*****

Petra,imam svog doktora u Visegradskoj kod koga idem na preglede,tako da ce me on i poroditi.On je prijatelj mom svekru,tako da se zbog njega tamo i poradjam. Videla sam kako je sredjeno odeljenje gde su carski rezovi i super je.

daca77bg
    Član
    daca77bg

Imam nekoliko pitanja za vas drage dame, obzirom da trudnocu vodim u Domu zdravlja tako da nemam informacije o porodilistima u Beogradu. Da li je u Visegradskoj dozvoljeno prisustvo oca na porodjaju. Takodje me interseuje porodiliste na Zvezdari u smuslu kakvi su apartmani, i koja je njihova cena.Pozdrav

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

U Visegradskoj je dozvoljeno ali ne znam cenu.

Aiko
    Član
    Aiko

Na Zvezdari je takodje dozvoljeno da otac prisustvuje i to se placa 2000 din. Inace, apartmani su ok, nista luksuzno. Imas sopstveno kupatilo :klanjam: , TV i frizider. Cisto je veoma. Kosta 3000 din. dnevno.

kristy
    Član
    kristy

..ja sam..zbunjena :uzid: Stalno se premishljam u kojoj bih se bolnici porodila.. Prvo sam htela u NF, ali poshto je obavezan baby friendly vishe nisam sigurna. Volela bih da beba bude sa mnom, ali otkud znam u kakvom cu biti stanju :neznam: Inache, shto se tiche NF chula sam da su dosta skuplji, za prisustvovanje oca se placa 45oo, a za apartman 6ooo dnevno 😯 E sad, mozhda bih u gradskoj na Zvezdari.. a i Zemunsku hvale.. Xm, na kraju cu u Vishegradskoj 😆

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Kristi , svaka cast na hrabrosti ako odes u front 😯

skorpijamaya

Gde god da odlucite da se porodite u Bgd
    najvaznije je da imate ginekologa koji ce vas
    `drzati na oku` i poroditi.
    Ako to nemate onda idete
    na kartu srece i kako se zvezde poklope
    pa tako mozete dobro da prodjete, ali i katastrofa. 🙄

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,320 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.