Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

Ova tema sadrži 1,319 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,320 ukupno)

Beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva

• mira80
    Član
    mira80

Nisam redovno citala vase komentare o bolnicama i iskustvu pri porodjaju, mozes li, molim te, da mi kazes sto si toliko protiv N.F. ili mi reci gde da to vidim….
    Ja sam se dvoumila gde da se porodim, sada sam na pocetku sedmog meseca, i stupila sam u kontak sa jednom doktorkom u N.F. pa mislim da cu ici tamo…..

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

pa ovako ja poznajem jako puno nesrecnih slucajeva te bolnice ne bi pisala o tome jer su stvari vrlo potresne vrati se na neku stranicu ove teme i procitaj iskustvo ivanine snajke….Moju trudnocu vode doktori iz NF ali ja se ne poradjam tamo, drugo znam jako puno ljudi koji su dali mito i prosli kao bosi po trnju….jednostavno ja licno nisam pristalica velikih bolnica! Eto to je to zaista ne zelim pisati o detaljim koje znam jer su mnogo gadni!!!!!!!!!!!!!!

mira80
    Član
    mira80

OK, hvala u svakom slucaju

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

nema na cemu

kristy
    Član
    kristy

..i ja sam u zadnje vreme chula dosta loshih pricha, tj iskustava u NF.. Inache, ishla bih tamo u sluchaju da imam vezu (babicu) jer mislim da mi je ona potrebnija posle porodjaja nego doktor.. Ako ne, onda cu u gradskoj na Zvezdari..

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

🙁 🙁 🙁 jua moram nesto da vam saopstim , i pored mog silnog bojkota NF ja dizem :upomoc: , moram da se predam, MORAM! jer izgleda da ce porodjaj biti karlican i samo moja dr zna sta treba da mi radi i kako da izbegne neke opasnosti po moju bebu, kada bi me poradjao neko drugi , ne bi znao moje stanje i polozaj u kome mi se nalazi beba :uzid: :uzid: :uzid: kao i velicinu bebine glave u odnosu na moju karlicu. Tako da cu sda ne svojom voljom morati na poraodjaj u NF :doomed: :galamdzija: :respekt: :kadtedovatim: eto!…….

Sneki
    Član
    Sneki

Jelena, ako se to vec zna, sto ne trazis carski rez? Ili mozda ne zelis?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Sneki, naravno da cu pristati na carski rez, ali nisam u situaciji da biram. DR mi je objasnila da nece dopustiti da me muce vec ako stavri budu komlikovane da ce odma otrcati kod nacelnika i zahtevati potpis za carski, predpostavljm da znas da je neka procedura! 🙁 🙁 🙁 🙁

Sneki
    Član
    Sneki

Jelena, prvi put sam se poradjala u NF. U boxu do mene se zena poradjala karlicno…na kraju se porodila prirodno.
    E sad, ne razumem zasto neko drugi ne bi mogao da izmeri bebi obim glave i uzme karlicne mere :hmm:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

pa naravno da moze, ali moja dr zna sve sta i kako samnom , vodi me celu trudnocu ima plan kako ce me poroditi , a ako odem u drugu bolnicu dok oni shvate sta treba da urade prodje vreme…eto zato ja dramim jer ne mogu da spojim muoju super dr i super bolnicu!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja cenim onu devizu da sve treba da se zna , pa makar bilo i ruzno bar je istinito.
    :kucam: Bila sam u ponedeljak kod moje dr u Frontu, i posto me je uhvatila nevidjena frka jer mi se blizi temin a sa njom imam fenomenalan odnos pa sam popricala sa njom otvoreno o svemu. I rekla mi je da nikada u zivotu ne bi pristala da se poradja u Frontu 😯
    Da je bolnica puna korupcije i koje kakvih gluposti pa cak i oni koji prime novac ne ispostuju zenu. Da je nenormalna frka za krevet, da u sobama leze ciganke i kineskinje koje po ceo dan jedu parizer i neotvaraju prozore pa poprilicno zaudara, da babice udju i bace majkama svezanj pelena, da dozivaju zene , kukaju zapomazu niko ih nevidi…a kad pokazes naovcanik njih tri pritrce da ti pomognu…
    Ja sam uzasnuta, a sve me to ceka… ljudi moji pomagajte, kako bre ovo ovako….

skorpijamaya

Jelenaorg pa ne razumem ta dokrorka koja te vodi ona ce te i poradjati? Ali u kojoj bolnici,gde ona radi?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Pobogu pa u frontu?

Aiko
    Član
    Aiko

Evo da ja kazem par reci o Gradskoj bolnici. Veoooooma sam zadovoljna osobljem i tretmanom koji su mi pruzili. Nisam imala vezu. Za nedelju dana koliko sam bila tamo, samo jedan doktor me je iznervirao, inace i doktori i sestre i babice su ljubazni i pveoma predusretljivi. Uslovi su standardni za srpske bolnice, znaci nista narocito, ali je cisto.

skorpijamaya

jelenaorg – 24/3/2007 12:15 AM

Pobogu pa u frontu?

Ne razumem kazes dr. ti radu u Frontu ,
    a kaze da `ni u ludilu ne bi pristala da poradja u Frontu?!`
    pa jel ce raditi ona porodjaj ili nece? ❓

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,320 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.