Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Betanija, Novi Sad – vasa misljenja i iskustva

Ova tema sadrži 873 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  GVlad 3 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 874 ukupno)

Betanija, Novi Sad – vasa misljenja i iskustva

• cecans
    Član
    cecans

Drage trudnice i mame, bilo kakve informacije o Betaniji NS bi mi dobro došle. Pa ako saznate nešto o doktorima,babicama,smeštaju…pišite!!!

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Sta te konkretno interesuje!!! ;]

cecans
    Član
    cecans

NAJGORE JE TO ŠTO NE ZNAM NI ŠTA TRBA DA ME INTERESUJE….najviše me zanima kakve su babice i doktori,kako se ponašaju na porođaju…valjda neće biti grubi i bezobrazni?!

gorana
    Član
    gorana

Mislim da je sve stvar srece,na koga naletis!
    Ja sam imala srecu,doktorka je bila divna,ljubazna,mlada a i babice!Mogu ti reci da sve zavisi i od tebe kako se postavis!Ako ih slusas i radis kako ti kazu onda se nece derati na tebe jer nemaju razloga!

gorana
    Član
    gorana

Sto se tice porodilista otvoren je prosle godine novi deo1u sobama su samo 2 porodilje i bebe!
    Sestre nece trckarati oko tebe ali tvoje pravo je da ih zoves kada ti nesto zatreba,neka pomoc!Hrana je uzasna!

gorana
    Član
    gorana

u svakom slucaju nije katastrofa ali daleko je od sjajnog1Jedna stvar je sigurna,preziveces!
    Gledaj sve sa pozitivne strane i bice ti ok!Kako god da je to je samo par dana,drzace te pomisao da uskoro ti i tvoje beba idete kuci!Tako je bilo meni barem!Zelim ti srecu!!

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Ako ti zelimo bas puno srece i neznaci da su bas dobri… :batina:
    Pripadam Novosadskoj opstini ali ni u ludilu nisam zelela da se tamo poradjam jer nisam cula ni jednu lepu rec za sve njih u globalu tamo… Strasno mi je to kad kazu ako budes imala srece bice ti dobro, pa dajte ljudi mi radjamo tamo decu a ne da igramo tikete pa ako budemo imali srece bice sve ok, strasno.

cecans
    Član
    cecans

hvala vam žene na informacijama ma kakve one bile dobre ili loše… kao što rekoste valjda ću imati sreće… 😕

gorana
    Član
    gorana

Alek ti se nisi poradjala u betaniji samo si cula!ja sam tamo bila licno!Prema meni su bili na porodjaju fini a nisam ni dinara platila,sada dali je to bila sreca ili su takvi neznam, ali nemozes da tvrdis da su svi grozni kada tamo nisi ni bila a pogotovo da plasis buducu porodilju!Moze i da plati pa ce biti svi ljubazni kao sto si i ti u Senti platila pa su bili ok prema tebi zar ne???

Beca
    Član
    Beca

Moja kuma je u Betaniji rodila oba svoja decaka, njena sestra sina i cerkicu, evo sada prosle godine u decembru i obe su bile prezadovoljne i sa ljudima i sa tretmanom.Obe su imale oba puta carske rezove, cak je kumina sestra sada u decembru posle porodjaja imala malo i problema, mislim da joj se pritisak povisio iznenada, kao dosta su joj pomogli.Dr je obilazio veoma cesto, kao i sestre.Ne verujem da su nesto ekstra gurale u dzepove i dr i sestrama…
    Moja sestra je pre par godina imala jedni ginekolosku operaciju i bila je prezadovoljna sa sestrama, dr i svima uopste.Operisao ju je dr Vejnovic za koga kazu da mora da mu se da, ali mi stvarno nismo nista i bio je neverovatno ljubazan i profesionalan.
    Ja sam cak kod njega pre dolaska ovamo odlazila na preglede privatno, i pokazao se veoma profesionalan.Naplacuje, ali i odradi.
    Ne znam, mozda ipak sve zavisi od toga na koga naletis, nazalost!

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Nezelim nikog da plasim vec govorim iskreno sta sam cula. Pitala je da li neko zna nesto i rekla sam joj… I sta sad…
    Nisam platila zato sto sam htela da igraju oko mene vec zato sto sam tako htela platila sam zato sto ja toj opstini nepripadam i svesno sam to uradila ponasali su se prema meni kao i prema onima koji nisu platili, prema tome nemozes da me napadas ako nisi upucena u neke stvari.

Nije mi uopste bila namera da bilo koga uplasim ili bilo sta, bas si me malo pokrenula sto si mi to uopste i rekla. Zelim svakoj trudnici da sve prodje u najboljem redu i da sto pre vidi svog andjela.
    ;]
    Pozdrav!!!

gorana
    Član
    gorana

Naravno Alek,mislim da smo iz istog razloga tu da pomognemo koliko mozemo!Nije ni meni bila namera da te pokrenem stoga ti saljem :cvecko:
    Uskoro ce biti susret u Novom Sadu,ako budes mogla dodji da se upoznamo!!!Bilo bi lepo!

A inace sam cula o tome se vec duze vreme prica da se otvara privatno porodiliste i to uskoro!!!
    Ali ce cene predpostavljam biti….da se smrznas!!!

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

:cvecko: hvala gorana na divnom buketu. Opet kazem necu nikog da uplasim…
    Poljubac i pozdrav za sve!!! ;] Nadam se da cu uspeti da dodjem do Novog Sada jer mi je stvarno blizu ali me malo obaveze zezaju…

bubili
    Član
    bubili

jao,samo ponesi pumpicu za izmlazavanje.Meni je bilo jako lose posle porodjaja pa sam primala infuziju i nisam mogla da se cedim.Onda su mi dolazile sestre da me cede,a od njih 10 samo jedna je bila nezna.Kad te uvate njih dve i stereo,ja molim da prestanu ,a one kazu da tako mora.A kako ne mora kad je ona fina dolazila.A sto se tice ostalog zavisi na koga naletis.Ja nemam loseg iskustva sto se dr i sestara tice.

cecans
    Član
    cecans

Bubili,
    bitno je da su sestre i doce ok i korektni,a za pumpicu hvala to mi ne bi ni palo na pamet.
    Da li neko zna jel primaju posete? 😯

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 874 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.