Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Betanija, Novi Sad – vasa misljenja i iskustva

Ova tema sadrži 873 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  GVlad 6 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 874 ukupno)

Betanija, Novi Sad – vasa misljenja i iskustva

• ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Oko pumpice ja sam koristila onu CHICCO i stvarno mi je puno pomogla, to imas u apoteci, pa polako ti to sama i ja sam imala problem sa grudima posle porodjaja pa kad me je jedna stisnula mislila sam da cu je osamariti onako refleksno pa sam posle toga ja samo polako, pa malo dam bebi i resili smo se tog problema… :bravo: :bravo:

Daca
    Član
    Daca

Ovako: dva puta sam se poradjala u Novosadskoj Betaniji!
    Prvi put sam bila u starom delu porodilista nisam imala ni babicu ni dr. i naravno grozno prosla,zato sam se sa drugim detetom opametila i pre porodjaja nasla VEZU ne dr.nego babicu koja me je porodila.Ni dinara nisam dala za ne poverovati(iako se prica da mnogi dobro kesiraju porodjaj!!!!!)na drugom porodjaju sam prosla fantasticno da bih se opet vratila tamo,prvo sto je sad tako lepo uredjeno,a drugo i nisu sestre bas tako“ozloglasene“ kao sto se prica moze se naci po koja ok,mada treba i njih razumeti jer rade po 12h i verujem da im je dosta svega !Moj savet ti je da pre odlaska u porodiliste nadjes ipak neku vezicu cisto da bi imao neko da te obidje i da ti pripomogne u novonastaloj situaciji!Sa srecom!!!!Da i posete se neprimaju,bebu mogu sad gledati preko monitora od 11h tako nesto,a tebe tvoji mogu videti samo na prozoru! 😉

cecans
    Član
    cecans

Daco,
    ja kao imam neku vezicu,mog brata dobar drug radi u porodilištu (neznam šta), bilo kakva „veza“ će dobro doći….samo me strah ubi. Nisam se bojala do pre nedelju dana od kako sam ušla u 9 mesec oka ne mogu da sklopim, dočekam svaku zoru… :sok:

gorana
    Član
    gorana

Super sto imas nekoga tamo,normalno je da sada imas srtah jer se priblizio porodjaj ali nemas razloga toliko da strahujes!
    Samo se pripremi u svakom smislu za porodjaj!!!Nisi isla u skolicu???

Jade
    Član
    Jade

ne panicite,pa nije to klanica.Ova nova zgrada Betanije je najmodernija u Evropi ,ali cesto nama vedu.Elem ,ja sam se porodila 2005 u starom,najstarijem delu gde su buba svabe setale po krevetima i otpadao malter sa zidova pa nisam kukala.Bilo nas je 6 u sobi sa dve ciganke koje su smredle (bolje na ne znas kako),dete su mi jako retko davali jer je imao zuticu pa su ga nosili na „grejanje“,meni se urudii upalile ,primam injekcije ,placem ,hrana gadna-zivim na plazma keksu,epiziotomija boli de neba ,ne mogu da ustanem,nema nikog od sestara da ti pomogne….uzas jedan!!!Kampovala sam tamo cetiri dana i niko mi nije osmeh pruzio.Imala sam doktora na porodjaju koji me je s vremena na vreme obilazio i to je bilo sve.Mama mi je donosila pelene,ciste benkice,vodu i pomocu kanapa smo dizale pakete do sprata i prozora.Ona i moje detence su mi bili jedina svetla tacka svo vreme boravka.
    Ne sekirajte se za novu zgradu,osoblje je isto ,po dve su u sobi i wc je upotrebljiv,ja sam …ma bolje da vam ne zgadim sve unapred
    Ako ste isle u skolicu onda nema frke ni zasta.

tijanast
    Član
    tijanast

Ja ti stvarno ne mogu pomoci sa informacijama, samo da ti pozelim srecu poshto uskoro postajesh mama, i obavezno javi kako si proshla i naravno stavi slikice bebca…Pozdrav

Daca
    Član
    Daca

Cecons nemoj se plasiti jer sto kaze Jade sad je sve tako fino i ok i ja sam se kao i ona 2002 porodila u starom delupporodilista i bila tamo 7 dana to nevredi ni pomenuti kroz kakav sam haos prosla!Sad je sve lepo i cisto sto je meni bilo najbitniije!Samo razmisljaj pozitivno i o tome da ces uskoro drzati u rukama i maziti se sa svojim malim andjelom!!Sve najlepse :HAG:

SanjaOgi
    Član
    SanjaOgi

I ja sam cula da su se stvari Betaniji znacajno promenile. Kao sto je ves receno da sobe jako moderno opremljene, da je osoblje dosta ljubaznije. Inace sam bila u Betaniji 2004 i nemam lepe reci za tu ustanovu. Ali me je sad utesila cinjenica da sve ide na bolje. Bila sam pre mesec dana tamo i stvarno mi se cini da je postignut napredak. Ceco , SVE NAJBOLJE !!!

cecans
    Član
    cecans

Žene, ( gorana, jade, daco, kely) stvarno ste divne i od sveg srca vam hvala na podršci i lepim željama, ja se iskreno nadam da će biti tako,jako puna mi znače vaše reči optimizma…hvala još jednom!!!! ;]

cecans
    Član
    cecans

tijanast
    ti si mi promakla…to se i na tebe odnosi…valjda nisam opet nekog zaboravila…hvala SVIMA…

Anjica devojcica

Ceco draga,
    svratite ti i Dragan na kafu kod Draska i mene 😆 😆
    Mogu ti iskopirati spisak stvari koje ce ti trebati, a imam informacije iz prve ruke o svemu iz betanije 8)

Imate veliki pozdrav od nas troje 🙂

cecans
    Član
    cecans

Važi Nado,
    videćemo da navratimo ovih dana. Poz…ljubni mi Anju :-*

gorana
    Član
    gorana

Cecons,hoces li doci na druzenje?Da se upoznamo?Imas u temi susret u NS,pa se javi!

cecans
    Član
    cecans

Gorana, tek sam sada videla …. 😳
    odoh da vidim o čemu se radi

cecans
    Član
    cecans

…JOŠ MALO… :beba:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 874 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.